NIWA - KOŁOBRZEG

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: NIWA - KOŁOBRZEG

Post autor: BozenaMat »

Gieniu............ jak zadowolona, to te małe niedociągłości, to jak pikuś :D
Ważne, że wróciłaś z nowymi siłami i pobyt był udany :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: NIWA - KOŁOBRZEG

Post autor: zbigniew165 »

Bożenko, dobrze, że jesteś zadowolona z pobytu. Byłaś w lepszej sytuacji, bo wiedziałaś, gdzie jedziesz i czego możesz się spodziewać. W Niwie już chyba byłaś wcześniej. Ja jechałem w ciemno, ale wyszedł z tego najlepszy wyjazd do sanatorium jaki do tej pory miałem. Składamy wniosek na następny wyjazd :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NIWA - KOŁOBRZEG

Post autor: GIENIA »

Bożenka była w Rymanowie , to ja byłam w Niwie :D

Cieszę się , ze pobyt zaliczasz do udanych :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NIWA - KOŁOBRZEG

Post autor: GIENIA »

Jeszcze mi się przypomniało ..... na parterze przy recepcji jest kiosk ..... przede wszystkim ciuchy ( drogie ) , jakieś łańcuszki , troche chemii , prasa , napoje , kawa , herbata i jakieś batoniki .
Naprzeciwko budynku jest tzw warzywniak .... tam jest wszystko , co potrzebne kuracjuszowi ;) po całkiem przystępnych cenach :)

Podejście do recepcji to sporo schodów . Jeśli to dla kogoś stanowi problem , przy portierni na poziomie zerowym , obok "palarni" jest wejście bezpośrednio z zewnątrz na korytarz i tam jest winda . Jadąc na 1 piętro wyjeżdzamy na poziom recepcji :)
No to jeszcze o palaczach .... nikt nie czepia się za palenie na balkonach , trzeba tylko uważac aby nie włączył się system przeciwpożarowy ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: NIWA - KOŁOBRZEG

Post autor: zbigniew165 »

Gienia przepraszam za pomyłkę. :kwiat:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: NIWA - KOŁOBRZEG

Post autor: Hipokryt »

Zbigniewie - głowa do góry :D bo mnie też w tym temacie pomyliła się Gienia z Bożenką :lol:
Zamiast przeprosin wybrałem jednak opcję usunięcia omyłkowego wpisu i już wszyscy są zadowoleni :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NIWA - KOŁOBRZEG

Post autor: GIENIA »

Zakochani czy co :?: :D

Zapomniałam jeszcze napisać , że w Niwie nieznane jest pojęcie RODO ;) :roll: ... kuracjuszy prosi się na zabiegi z imienia i nazwiska :shock: .... pani I prosiła także publicznie o pesel , zapisując na wycieczki zagraniczne :shock:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NIWA - KOŁOBRZEG

Post autor: GIENIA »

Widzę , że sporo osób czyta moja opinię ;) , zatem jeszcze dodam co sobie przypomniałam . Moze kogoś zainteresuje . :)

Telewizory płaskie , nie wiem ilu calowe , ale duże , bezpłatne , ile kanałów nie wiem , nie włączałam go :)
Obok recepcji do wynajęcia sejfy za niewielką odpłatnością . Nie podam ceny , bo nie jestem pewna , też nie korzystałam :)
Wieczorem wejscie na basen , dla komercji bez opłaty , dla NFZ 10 zł na godzinę , dla KRUS 7 zł ....




Wszystkich wracających również proszę o opinie o ośrodku :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NIWA - KOŁOBRZEG

Post autor: GIENIA »

I jeszcze .... namolny pan biegajacy z kamerą po stołowce , na ognisku i wycieczkach nie wie co to RODO i nie zna słowa NIE - DZIEKUJEMY .... gdyby nie interwencja kilku pań , jeden z panów miał zamiar pomoc fotografowi w zaprzestaniu swojego działania . ;)

Jedna z kuracjuszek ...pani E ... też działała wszystkim na nerwy swoim fotografowaniem .... mam nadzieje , ze to przeczyta ;)
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: NIWA - KOŁOBRZEG

Post autor: BozenaMat »

Ja też latałam i fotografowałam :D :oops: Ale z rzadka ludziaszków :lol:
Właśnie przeliczyłam.......... na 1200 fotek, które przywiozłam z Sanatorium na 5 jestem ja, 11 jest z ludźmi w tle......... ale ileż można czekać nim zejdą z kadru :D
I tak do źródełka Marysieńka robiłam 4 podejścia.... zawsze ktoś tam był. Udało się w przedostatnim dniu, gdy padało :D

No dałaś mi Gienia do myślenia :D
ODPOWIEDZ