Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Darku świetna opinia , dziękuję :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24574
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: ewasz »

Darek, wielki szacun. Dawno nie czytałam tak wypasionego a jednocześnie w samych superlatywach opisu 👍😃
...aż mi się zachciało tam jechać 😊

Atinko, chyba Wam zazdraszczam :lol: :serce:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11611
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Atina »

Piękny opis dziękuję bardzo 👍🌻
Ewaszku zawsze możesz obrać kierunek Mazury latem 😉
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24574
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: ewasz »

Podobno Atinko 🤔🙋😊
Przeczytaj
Posty: 1
Na forum od: 01 lut 2020 20:10
Oddział NFZ: Pomorski

Byłam tam przeczytajcie uważnie

Post autor: Przeczytaj »

Byłam w trzecim kwartale 2019 i dopiero dochodzę do siebie.Turnus psychosomatyka z ZUS. Do rzeczy.

- Zasięgu nie ma nawet jak kupiłam kartę z Plusa było ciężki ,net jest przy czytelni na krzesełkach.
- Jedzenie ok, obecność nieobowiązkowa, poprosisz kucharkę o talerzyk papierowy i możesz wziąć komuś jedzenie
-zajęć dużo ,na początku straszą ,pod koniec mają wyjebane i jak poprosicie podpisują wam zabiegi ,ew. wizyta interwencyjna u psychiatry który też Was zwolni. U mnie na grupie byli wiecznie naćpani i najebani ludzie, zero reakcji. Koleś z kręgosłupów na legalu jarał trawkę za budynkiem, alkohol przelewał się litrami w pokojach jak i w kawiarni ( tam do zakupu tylko piwo)
- brak bankomatu w okolicy, w kawiarni płatność tylko gotówką
- zero kontroli , na legalu wyjdziesz sobie z budynku autem tuż przed 22 i wrócisz po 6 jak już jest otwarty szlaban, powrót o innych godzinach ( wcześniej) dobra gadka do ciecia i butelka wódki. Czasem ewakuacyjne otwarte gdy nie przekupiony cieć poprosi palacza i też wejdziecie ,tylko trzeba mieć wcześniej ustawioną akcję.
-Drzwi ewakuacyjne budynku otwarte 24/h na dobę żeby wyjść na fajkę chyba ,że są życzliwi sztywniacy którym to przeszkadza wtedy bez uprzedzenia personel zaczyna zamykać i tak to spałam raz w aucie na parkingu
-seks na balkonach to norma można ze pooglądać , jaranie ba balkonach zupełny standard
-lekarze i terapeuci jak się trafi ,jeden lekarz raz w tyg z każdym rozmawiał po 30-40 min, mój w minutę załatwił wszystkich ,ptem dał Nam wszystkim wypisy kopiuj wklej i Nas uzdrowił przed Zusem
-Są jakieś tam wycieczki w Niedzielę na pewno do Wilna
-Jest gdzie spacerować ,powietrze cudowne
Pranie mózgu po powrocie takie że przez kilka miesięcy się do siebie dochodzi.

Jak coś to pytajcie pod postem chętnie odpowiem.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24574
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: ewasz »

O qrde 😱 toż to Sodomia i Gomoria 😱😱
Nie dziwota jak się chamstwo zjechało co z łańcucha się zerwało. Hulaj dusza, piekła nie ma 😈😈😈
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

O mateczko :? :shock:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11611
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Atina »

ewasz pisze: 01 lut 2020 22:56 O qrde 😱 toż to Sodomia i Gomoria 😱😱
Nie dziwota jak się chamstwo zjechało co z łańcucha się zerwało. Hulaj dusza, piekła nie ma 😈😈😈
I wszystko w temacie :roll: jak w życiu...
Awatar użytkownika
acik61
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 05 paź 2019 18:51
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: acik61 »

Hmm... Najważniejsza szybka integracja z kilkoma ludźmi tak samo myślącymi, o tych samych preferencjach i w tym samym celu na turnusie obecnych. Wróciłem niedawno z turnusu (inne miejsce, ale " problemy" te same") i jak? Słyszałem, że piją, że się "seksują" - nie chodziłem w te miejsca więc nie widziałem 😱 (może kilka razy rano poczułem, ale nie mój interes) Słyszałem i też widziałem że po podpisy chodzą (może ulgę od lekarza mieli 🤕) - ja chodziłem (i dzięki temu rehabilitant miał dla mnie więcej czasu🤔 - więc dziękuję "chorym w chorobie" Lekarza miałem akurat z tej "półki" co to wszystkich po pół godziny "męczy" (a wypisy ludzie z " mojej grupy" - każdy miał inny (bez kalki) pomimo innych lekarzy prowadzących Generalnie zasada jest taka (staż 4 wyjazdy - zdanie wyrobione) integrujesz się z tymi co robią to co ty, robisz to po co przyjechałeś, masz w"głębokim poważaniu" tych z "Sodomy i Gomory" a gwarantowane, że pobyt na turnusie zaliczysz do udanych i za nowo poznanymi znajomymi, za rehabilitacją (rehabilitantami), za miejscem (nawet jak to kozia wólka będzie) - zatęsknisz (już tęsknię). Pozdrawiam
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3203
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: violet58 »

acik61 pisze: 02 lut 2020 10:14 ...a wypisy ludzie z " mojej grupy" - każdy miał inny (bez kalki) pomimo innych lekarzy prowadzących ...
Może właśnie dlatego... ;)
ODPOWIEDZ