Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: dani888 »

Taaa.... tylko ponoć te wanny są bardzo stare i nie da się ich doszorować :o . Koleżanka była tam w listopadzie i wolała prysznic niż te wanny :) . Fakt , balkonu nie miała , była w nowo dobudowanym skrzydle budynku ,,A'' w pokoju dwuosobowym . Wspomniała też , że przy przyjęciu pytają czy ktoś pali . Jeśli pali to zazwyczaj ma pokój z balkonem ale i z wanną :D . Jeśli nie to z prysznicami......
Pozdrawiam :kwiat: . P.s. pytałam ją jeszcze o pokoje jednoosobowe to mówiła , że w czasie jej pobytu przeważnie mieli je osoby ze stomią .
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: basiat »

Dani ale przecież nikt nie siada w tych wannach :shock:
Korzysta się z nich jak z prysznica. Owszem nie jest to wygodne, ale przez trzy tygodnie można z powodzeniem sobie poradzić. A w ciepłej porze roku balkon jest nieoceniony. Tym bardziej, że na każdym balkonie stoi duża suszarka i krzesełko jeszcze wejdzie :D
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: basiat »

a i jeszcze jedna uwaga. Palenie na balkonach było ZABRONIONE. Palarnia jest przed budynkiem.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Dagna »

Hm to już nie wiem.... W sumie większy pokój byłby lepszy (3 dla 2) skoro o jedynce pomarzyć tylko można, prysznic w niedoszorowanej wannie w klapkach mi nie straszny :lol: ale mnie papierosy duszą więc skoro balkony dla palących(taa widze to zabronienie hehe ) ;) to strach będzie wyjść niby do suszenia rzeczy lepiej ale jak to ma"jechać" papierosami no i w sumie do pokoju też dymek będzie "szedł". Ehh a pobyt ma być dla zdrowia.
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: basiat »

Dagna, ja jestem osobą niepalącą. Tak się złożyło, że mieszkałam z dwiema paniami, które paliły. Nie miałam z tym żadnego problemu - choć troszkę się obawiałam. Zawsze wychodziły do palarni. Nigdy żadna z nich nie paliła na balkonie, nawet pod moją nieobecność. Po prostu, jak kulturalni ludzie ,przestrzegały zakazu palenia na balkonach. Powtarzam, że wtedy, kiedy ja byłam, nie wolno było palić na balkonach i było to egzekwowane.
A do wanny rzeczywiście wchodziłyśmy w klapkach ;)
Ty chyba jedziesz latem? To tak, jak ja byłam. Nie zamieniłabym trójki z balkonem na dwójkę bez.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: dani888 »

Basiu , nie ma to jak porządne wymoczenie się w wannie :D . Ale masz rację , te 24 dni idzie wytrzymać przecież , jadąc latem na urlop do różnych pensjonatów też musiałam kąpać się pod prysznicem i nie zginęłam choć w domu mam wannę . Odnośnie palenia to słyszałam o tym ale może jest tak , że skoro nikomu nie przeszkadza dymek i zamyka się drzwi ? Bo np. w mieszkaniu nie lubię papierosowego dymu . A balkon to rzecz pożądana , można podsuszyć pranie , posiedzieć i w ogóle.... zwłaszcza gdy jest ciepło . Pozdrawiam :kwiat: .
Ninka05
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 12 lut 2018 22:16

Gołdap Pokoje

Post autor: Ninka05 »

Witam. Czy w sanatorium Wital w budynku A wszystkie pokoje są trzyosobowe. Jeśli są dwójki to na którym piętrze.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Dagna »

W kwietniu jadę 8.04.-1.05 mam złe doświadczenie z palaczką. Ja naprawdę się duszę, a niektóre papierosy wprost napisze śmierdzą mi do nudności aż. Tamta kobieta sama "pachniała" starymi ziemniakami, wszystkie jej rzeczy też, zmieniła pokój jak zaprotestowałam bo paliła na balkonie i w łazience ale zapach został. Kwestia kultury i higieny. Myślę że jak poproszę z niepalącą panią pokój to nie trafię na jakąś oszukującą co niby nie, a potem będzie mnie okadzać.Niektórzy piszą, że jedzie się na zabiegi i to najważniejsze, a nie pokoje jedzenie sąsiedzi, ale sprawa pokoju i sublokatorki też ważna w sumie prawie miesiąc pobyt trwa po co się męczyć. Rozumiem nałóg, ktoś musi bo uzależniony na maksa ok pal sobie ale sam się truj i nie dmuchaj mi w nos.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: dani888 »

Witaj Ninko .
Nie byłam w Gołdapi ale wiem od koleżanki , że są pokoje i dwuosobowe . Niestety , nie wiem , które piętra . Wiem tylko , że moja koleżanka była w pokoju 2-osobowym nr. 390 bodajże :) . Pozdrawiam , kiedy wyjeżdżasz ? :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: dani888 »

Dagno , nie będzie tak źle , nie martw się na zapas :serce: . A faktycznie , teraz przypomniałam - jest i palarnia :) . Ewentualnie zawsze możesz prosić o pokój z niepalącą panią . Pozdrawiam :serce: .
ODPOWIEDZ