Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Optymista »

autor: AgatkaGdynia » 13 lip 2019 11:03
Witaj Darku :)no to już się zaklimatyzujesz jak dołącze 27:) też rano wyruszam,ciekawa jestem jak jest z przydziałem pokoi?czy jest jakiś wpływ,chciałabym dostać z balkonem,odedzwij się jak bedziesz na miejscu i napisz prosze kilka słów..:)tak towarzystwo najwazniejsze :) mam nadzieję że bedzie fajnie:)i będziemy zadowoleni,ja też jadę pierwszy raz..
Przy przyjeździe mamy wpływ na wybór pokoju i na recepcji pada pytanie czy pokój z wanną czy z prysznicem ( a jak nie padnie proś o pokój z wanną ) .
Zaletą pokoju z wanną jest jego wielkość i balkon . Pokój z trzema łóżkami ale na turnusie ZUS przeznaczony jest dla 2 osób . Łazienka może trochę archaiczna , ale za to jest trochę przestrzeni w przeciwieńswie do dwójek z prysznicem . Okolice przepiekne , baza rechabilitacyjna dobra ( jak odszyfrujesz poruszanie się po budynku , piętra , korytarze , półpietra - na początku mały chaos aby odnaleźć pokoje zabiegowe) . Budynek pachnie jeszcze komuną , ale baza zabiegowa i okolica rekompensuje wszystko . Gdyby nie to że jak na razie staram się aby za każdym razem pojechać do innego sanatorium co by mieć porównanie - to z pewnością chętnie pojechałbym do Gołdapii jeszcze raz .
darek34
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 04 maja 2019 19:48
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: darek34 »

Ja już od wtorku jestem na miejscu. Mam zakwaterowanie w budynku B. Można pytać o pokój, to nic nie kosztuje. Nie wiem jak jest w budynku głównym A, w budynku B są jedynki i dwójki nie ma wogóle balkonów. Jedynki są dla turnusów z NFZ dla turnusów z ZUS są tylko dwójki. Obsługa jest naprawdę miła i pomocna można zawsze się dogadać.
darek34
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 04 maja 2019 19:48
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: darek34 »

Jak jest tylko możliwość to zabierajcie ze sobą rowery, tu jest mnóstwo tras rowerowych.
EwaBo
Posty: 2
Na forum od: 12 sie 2019 13:42

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: EwaBo »

Witam, jadę do Gołdapi na turnus rehabilitacyjny od 18 sierpnia. Czy ktoś z czytających również? Pozdrawiam
adriann_a
Posty: 3
Na forum od: 01 sie 2019 00:06
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: adriann_a »

Hej ! Jade 11 wrzesnia z Poznania. Myślałam żeby jechac autem, moze ktos jedzie na ten turnus z okolicy, po drodze etc ? Razem byłoby fajniej :)
Ada
Awatar użytkownika
gwiazda79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 16 lip 2019 22:19

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: gwiazda79 »

adriann_a pisze: 13 sie 2019 22:25 Hej ! Jade 11 wrzesnia z Poznania. Myślałam żeby jechac autem, moze ktos jedzie na ten turnus z okolicy, po drodze etc ? Razem byłoby fajniej :)
Ada
[/quote
Hej witam szkoda ja 5 październik a też jestem z Poznania i zawsze fajnie jechac razem . Powiedz orientowalas sie jakis autobus pociąg
adriann_a
Posty: 3
Na forum od: 01 sie 2019 00:06
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: adriann_a »

rozkminiam jazde nie autem ale masakra jakas :( min 2 przesiadki... to chyba 10tego musialabym wyjechac ! :)

Ada
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Dojazd marny wiadomo. Wejdz na strone Witala i tam jest dojazd. Może będzie Ci pasować coś , bo specjalny autobus chociaz z Warszawy jest.
olala
Posty: 3
Na forum od: 17 sie 2019 00:18

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: olala »

EwaBo-ja tez jadę 18.08. Skąd jedziesz?
Awatar użytkownika
owi44
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 18 lis 2017 17:54

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: owi44 »

ODPOWIEDZ