Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
mirek441
Posty: 1
Na forum od: 13 kwie 2012 14:04

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: mirek441 »

turnus mam od 27.04.2012 po tym co przeczytałem mam wątpliwości co do tego wyjazdu. Nie przypuszczałem, ze to takie odludzie. Jestem osoba w średnim wieku aktywna i obawiam sie, ze z nudów uschnę. Do tego jestem z Wrocławia to szmat drogi. ( zrezygnować????) doradzie szczerze.
mloda
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 13 kwie 2012 15:52

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: mloda »

killertt pisze:Witam Wszystkich! Ja natomiast mam skierowanie na turnus 03.06.2012. Jadę pierwszy raz i szczerze mówiąc to nie wiem czego mam się spodziewać. Ruszam z pod Augustowa tak więc mam zaledwie (niecałe) 100km. Może jest ktoś kto jedzie w tym terminie? może ktoś powie jakiego wieku uczestników mam się tam spodziewać, ja mam 34l. Pozdrawiam!
witam,ja tez mam turnus z zus do goldapi w tym samym czasie(3czerwiec),jade pierwszy raz,wiele obaw,strach,zapewne sie spotkamy :) jestem z olecka wiec nie mam daleko
gohna
Posty: 2
Na forum od: 11 kwie 2012 09:35

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: gohna »

Kinga w takim razie do zobaczenia :D
labrador
Posty: 1
Na forum od: 13 kwie 2012 20:09

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: labrador »

Witam. Mam turnus od 16-04 , jadę samochodem sam z Suwałk w poniedziałek w godzinach "ranno-przedpołudniowych" , chętnie kogoś zabiorę z Suwałk lub okolic. Pozdrawiam i do zobaczenia.
jolietjakeblues
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 11 kwie 2012 15:18

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: jolietjakeblues »

Też jadę pierwszy raz. I też zaczynam 3 czerwca. Też mam niezbyt daleko. I też jestem przerażony.
mloda
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 13 kwie 2012 15:52

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: mloda »

hej widze,ze troche nas bedzie,moze jakos damy rade tam przetrwac :P
killertt
Posty: 4
Na forum od: 31 mar 2012 21:57

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: killertt »

Na pewno damy rady! po za komarami bo w czerwcu to pewnie nie dadzą nam żyć. Miałem jechać samochodem ale 90zł. za parking to lekka przesada, tak więc pewnie mnie ktoś podwiezie. "Młoda" to masz jeszcze bliżej niż ja, bo ja jadę z Augustowa, a przez olecko przejeżdżam. :D
mloda
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 13 kwie 2012 15:52

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: mloda »

powiedzcie mi,moze ktos z was wie czy jadac do tej goldapi z zus trzeba robic wczesniej jakas rezerwacje czy cos?
stan-rud
Posty: 4
Na forum od: 20 kwie 2012 13:23

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: stan-rud »

Witam wszystkich własnie dzisiaj dostałem skierowanie do sanatorium w Gołdapi w ramach prewencji rentowej ZUS na turnus od 27.06.2012 jestem z Ełku mam pytanie jak tam jest z internetem-czy trzeba mieć mobilny czy też jest może wi-fi ? Pozdrawiam! :?:
stan-rud
Posty: 4
Na forum od: 20 kwie 2012 13:23

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: stan-rud »

Witaj 40 latko z Białegostoku dopiero po kolejnym przeczytaniu wpisów zauważyłem że będziemy w tym samym czasie na turnusie czyli od 27.06. ja jestem z Ełku jak planujesz drogę samochodem czy innym środkiem transportu ? Pozdrawiam !
ODPOWIEDZ