Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Monia75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 29 gru 2018 20:54

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Monia75 »

No jaco jeszcze rozważa czy pojedzie więc nie wiem. Mamy inne schorzenia i inne budynki więc już nie jest tak fajnie .
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Te budynki są kilkadziesiąt metrów od siebie. A wieczorne życie jest w budynku A. Zabiegów dużo też w budynku A, a czasem na niektóre chodzi się do B. Więc o spotkanie nietrudno. Zresztą po przyjeździe się okaże kto gdzie będzie bo coś z tym zaplanowaniem nawet budynków to nie wierzę. Chyba że aż tak się tam zmieniło.
Awatar użytkownika
Jacko
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 19 lis 2018 22:07
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Jacko »

baryla1969 pisze: 30 gru 2018 12:08 ...Zresztą po przyjeździe się okaże kto gdzie będzie bo coś z tym zaplanowaniem nawet budynków to nie wierzę. Chyba że aż tak się tam zmieniło.
Tak napisali w skierowaniu Wital SU - Budynek A, chyba że tam wszyscy trafiają na początek do rejestracji, a potem następuje rozparcelowanie.
Monia75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 29 gru 2018 20:54

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Monia75 »

Ja mam budynek B . Chciałbym pokój z balkonem a z tego co wyczytałam na stronie sanatorium to tylko w A mają balkony .
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Byłem dwa lata temu i opisywałem tu troche. Za mojego pobytu zdarzało się tak, że parę razy kwaterowali ludzi w budynku B a to dlatego, że w A miejsca nie było. Jak się miejsce zwolniło kuracjusze mogli się przenieść do A, ale nie wszyscy nawet chcieli i część zostawała sobie w B. Może jednak coś się zmieniło teraz i dlatego wskazują konkretne budynki. Dużo ludzi było z forum tam, ale jakoś nikt nie napisał nic świeżego, może jak przeczyta to coś o tym dopisze ktoś. Aha ja byłęm na rehabilitacji poszpitalnej 28 dni i byłem w bydynku A. Na trzecim poziomie była jakaś nazwa oddział szpitalny. A co do pokoju z balkonem to są fakt w budynku A, ale nie wszystkie. Trzeba by od razu w recpcji zaznaczyć że by sie chcialo z balkonem.
Monia75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 29 gru 2018 20:54

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Monia75 »

No nic trzeba czekać czas pokaże . Szkoda że jest to tak daleko . A jak jest z noclegiem dla osób towarzyszących ktoś coś wie ?
Awatar użytkownika
Jacko
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 19 lis 2018 22:07
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Jacko »

jaGosia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 28 gru 2018 12:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: jaGosia »

Jaco, nie rezygnuj, tam będzie dużo żywych, szkoda, że nie jedziemy w tym samym czasie, bym was zgarnęła do auta, to moglibyśmy i trzy dni jechać :)
Awatar użytkownika
Jacko
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 19 lis 2018 22:07
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Jacko »

jaGosia pisze: 30 gru 2018 21:57 Jaco, nie rezygnuj, tam będzie dużo żywych, szkoda, że nie jedziemy w tym samym czasie, bym was zgarnęła do auta, to moglibyśmy i trzy dni jechać :)
Pomyślę, ale mam tu na miejscu coś do zrobienia i terminy mi się kolidują.
jaGosia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 28 gru 2018 12:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: jaGosia »

Jaco, z zus, czy nfz masz wyjazd
ODPOWIEDZ