Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
mj49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 09 kwie 2019 08:38

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: mj49 »

Dziękuję za odpowiedź. Tylko jak trafić na dwójkę z balkonem ;)
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Lisa »

Witam, pojechać rano, a wtedy to nawet numer pokoju można podać:)
Kruk62
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 28 lut 2019 14:48

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Kruk62 »

Jak nie trafisz na dwójkę z balkonem to trafisz na inny pokój i przy odrobinie pozytywnego ducha bedziesz zadowolona Nie wymyślać problemów, głowa do góry jechać i oddać się celowi jakim jest podreperowanie zdrowia Tego Wszystkim życzę
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Duszyczka »

Dobrze Kruk piszesz :P Lokum nie jest tak istotne. Pora roku wiosna-lato idealna aby tam spędzić czas.Okolica wyrówna wszelkie małe mankamenty.Wrócicie opaleni i dotlenieni.Zdrówka życzę wszystkim :kwiat:
mj49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 09 kwie 2019 08:38

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: mj49 »

Nie jestem wybredną osobą , niedoskonałości socjalne potrafiłam sobie zrekompensować przepiękną okolicą, plaża i morzem. Byłam dwa razy w sanatorium, dwa razy w tym samym miejscu Sobieszewie....teraz pojadę do Gołdapi, poczytałam wcześniejsze komentarza i zwyczajnie chciałabym się dowiedzieć jak tam jest :kwiat: ;) ....Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
piave
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 07 sie 2016 22:37
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: piave »

mj49 od kiedy jedziesz?. ja mam od 18 maja,też byłam 2 razy w sobieszewie i byłam bardzo zadowolona.raz w listopadzie a drugi raz w sierpniu. też mam obawy przed gołdapem :lol:
mj49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 09 kwie 2019 08:38

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: mj49 »

piave... Miło by było pojechać w tym samym terminie ale ja jadę 20.06....przetrzesz szlak :kwiat:
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: MAnty »

mj49 pisze: 10 kwie 2019 09:35 Nie jestem wybredną osobą , niedoskonałości socjalne potrafiłam sobie zrekompensować przepiękną okolicą, plaża i morzem. Byłam dwa razy w sanatorium, dwa razy w tym samym miejscu Sobieszewie....teraz pojadę do Gołdapi, poczytałam wcześniejsze komentarza i zwyczajnie chciałabym się dowiedzieć jak tam jest :kwiat: ;) ....Pozdrawiam :)
jeżeli jesteś osobą niewybredną to na pewno to jest miejsce dla Ciebie , cisza spokój cudowne powietrze . Można zapomnieć o cywilizacji , miła obsługa , pyszne jedzenie jedynie wystrój wnętrz trochę jakby z poprzedniej epoki ale czysto. Gdybym miał jeszcze raz wbór to była by to Gołdap mimo że pierwszym razem szukałem na mapie gdzie to jest :D
mj49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 09 kwie 2019 08:38

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: mj49 »

Dziękuję za odpowiedź :D . Dawno temu byłeś? .może ktoś jedzie 20.06.?
Awatar użytkownika
Gwiazdka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 19 mar 2019 00:03
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Gwiazdka »

Witaj, ja wybieram się, ale w innym terminie 27 maj. Szkoda :twisted:
ODPOWIEDZ