Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: MAnty »

mj49 pisze: 11 kwie 2019 20:03 Dziękuję za odpowiedź :D . Dawno temu byłeś? .może ktoś jedzie 20.06.?
marzec/kwiecień 2017 ale do dzisiaj nic się nie zmieniło bo to miejsce mnie tak urzekło że już kilka razy byłem prywatnie :D , złozyłem teraz wniosek , czekam na komisję i jak tylko będę miał wpływ na miejsce to na pewno będzie to Gołdap a wg informacji ZUS można wybrać miejsce i czas
mj49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 09 kwie 2019 08:38

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: mj49 »

Hej MAnty...Ja niestety nie miałam wpływu na to gdzie i kiedy pojadę, otrzymałam informację listownie, pewnie gdybym miała wpływ wybrałabym morze :). W sumie nigdy nie byłam w tej części polski, może faktycznie to miejsce urzeka swoim klimatem, pojadę, zobaczę, ocenię :). Nie ukrywam, że chciałabym pokój dwuosobowy...może jakaś podpowiedź? :)..w której części budynku?
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: MAnty »

MAnty pisze: 15 kwie 2019 15:20
mj49 pisze: 11 kwie 2019 20:03 Dziękuję za odpowiedź :D . Dawno temu byłeś? .może ktoś jedzie 20.06.?
marzec/kwiecień 2017 ale do dzisiaj nic się nie zmieniło bo to miejsce mnie tak urzekło że już kilka razy byłem prywatnie :D , złozyłem teraz wniosek , czekam na komisję i jak tylko będę miał wpływ na miejsce to na pewno będzie to Gołdap a wg informacji ZUS można wybrać miejsce i czas
mj49 na jaką kurację jedziesz ? w skierowaniu z reguły jest napisane który budynek A lub B , ja byłem na psychosomatyce i wtedy są pokoje tylko dwuosobowe , z balkonami są pokoje tylko w budynku A od frontu. Niektórzy piszą że pojechali wcześnie rano i udało im się wynegocjować pokój ale nie chce mi się w to wierzyć bo z tego co wiem to jest to wszystko już wcześniej poustalane ale może ;) to jest cytat ze strony zus odnośnie wyboru "Termin i miejsce rehabilitacji możesz uzgodnić z pracownikiem Wydziału Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji ZUS.
Czas oczekiwania na rehabilitację wynosi około 8 tygodni."
Andrzej62 Wawa
Posty: 3
Na forum od: 03 kwie 2019 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Andrzej62 Wawa »

Czytam opinie o sanatorium , które kiedyś było OW polskiego radia i telewizji , ja niesty miałem to nieszczęście być tam na samym początku jak to się zmieniało w sanatorium , nie było nawet chodnika do budynku zabiegów ,tylko leśna ścieżka :oops: a teraz nawet basen :P :P
Andrzej62 Wawa
Posty: 3
Na forum od: 03 kwie 2019 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Andrzej62 Wawa »

Czytam opinie o sanatorium , które kiedyś było OW polskiego radia i telewizji , ja niesty miałem to nieszczęście być tam na samym początku jak to się zmieniało w sanatorium , nie było chodnika do budynku zabiegów ,tylko leśna ścieżka :oops: a teraz nawet basen :P :P
KuracjuszkaEwa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 25 mar 2019 14:45

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: KuracjuszkaEwa55 »

Witam. Mam turnus w Gołdapi od 05.05.2019. Pierwszy raz tam będę. Czy jedzie może ktoś w Wielkopolski. Ja z Kalisza, dojechać tam to karkołomne przedsięwziecie. Pozdrawiam kuracjuszy byłych, potencjalnych i tych z którymi się spotkam.
KuracjuszkaEwa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 25 mar 2019 14:45

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: KuracjuszkaEwa55 »

gosia1993 pisze: 28 lut 2019 21:44 Czy ktoś jedzie do Gołdapi na turnus od 5 maja? Jadę 1 raz i trochę się obawiam. Dobrze byłoby kogoś poznać wcześniej. Zus mnie skierował w związku z zaburzeniami nerwicowymi i depresją. I jeszcze pytanie. Czy komuś z takimi zaburzeniami jak moje sanatorium pomogło?
Cześć. Też 5tego maja zaczynam turnus. Skad jedziesz i jakim srodkiem transportu. Ja mam z tym problem. Ewa
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Lisa »

Cześć, MAnty ja byłam tą osobą, która wskazała konkretny pokój, a nawet 2 obok siebie, bo mój kolega też poprosił i bez problemu je dostaliśmy, Ty byłeś turnus przede mną z Izą Wawa, z którą długo pisałam:)Pozdrawiam.
gosia1993
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 22 lut 2019 13:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: gosia1993 »

KuracjuszkaEwa55 pisze: 18 kwie 2019 16:17
gosia1993 pisze: 28 lut 2019 21:44 Czy ktoś jedzie do Gołdapi na turnus od 5 maja? Jadę 1 raz i trochę się obawiam. Dobrze byłoby kogoś poznać wcześniej. Zus mnie skierował w związku z zaburzeniami nerwicowymi i depresją. I jeszcze pytanie. Czy komuś z takimi zaburzeniami jak moje sanatorium pomogło?
Cześć. Też 5tego maja zaczynam turnus. Skad jedziesz i jakim srodkiem transportu. Ja mam z tym problem. Ewa
Witam. Mnie zawiezie chłopak samochodem, ale z tego co wiem jest dobry dojazd do tego sanatorium. Gdzieś wyżej w poście chyba jest opisane.
KuracjuszkaEwa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 25 mar 2019 14:45

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: KuracjuszkaEwa55 »

Z jakiego miasta jedziesz? Dojazd jest bardzo kiepski.
ODPOWIEDZ