Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Ninka05
W głównym budynku A sa pokoje 2 osobowe oczywiście. NIe ma zasady które piętro bo są na wszystkich. Niektóre typowe dwójki, niektóre większe (chyba przerobiona 3 na dwójkę) jak i normalnie mniejsze.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Dagna »

Już bym pojechała - nie lubie czekac :) A jeszcze pytanie z praktycznych: Czy brać uchwyt do szklanki(bo na zdjęciach widziałam takie bez uszka) i korek do umywalki?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: dani888 »

Dzięki za info barylo :kwiat: .
Dagno ale termin masz lepszy niż np. luty , powinno być już cieplej , mniej ciepłych rzeczy do zabrania . Zależy jeszcze czym jedziesz , jeśli autem to zawsze możesz wziąć więcej rzeczy . W sumie korek miejsca zajmie mało , zamiast uchwytu do szklanki chyba wolałabym wziąć swój kubeczek - do kawy czy herbaty :) . Pozdrawiam :kwiat: .
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Dagna »

Jadę transportem z Duet Plus z dworca Warszawa Wschodnia pod samo sanatorium.Na stronie Witala jest nr telefonu do rezerwacji. Pewnie, że swój kubeczek wezmę ale plastikowy. Nie mogę dźwigać, nawet zastanawiałam się nad wysłaniem walizki kurierem ale do dworca ktoś mnie podwiezie i pomoże zapakować do autobusu i z powrotem pewnie też mnie odbiorą, a na miejscu jakaś winda jest. Dani ja zamieniłam termin przecież miałam na luty. Jakoś wytrzymam. Buziaki :kwiat:
Awatar użytkownika
Rudolf_
Posty: 4
Na forum od: 02 sty 2020 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Rudolf_ »

Własnie się dowiedziałem, że mam termin 15.03-7.04
dobrze, że mogłem trochę przejrzeć wpisów i się uspokoić co do standardów 'pensjonatu" ;)

dzięki wszystkim którzy robili swoje wpisy o tym jak tam jest i czego można się spodziewać :idea:

ktoś pisał, że PLUS działał bardzo dobrze, a czy ktoś z kuracjuszy był z Orange lub NJUmobile? Jak było z zasięgiem ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: dani888 »

Witam w Nowym Roku 2020 i wszystkiego najlepszego kochani :serce: :kwiat: .
Dagno , pamiętam o tej zmianie terminu , pisałaś o tym . Z tymi bagażami jest problem , fakt ale kurier to też dobry pomysł , sama też nie dałabym rady dźwigać . Wydaje mi się , że mężczyźni jednak biorą mniej rzeczy ;) .
Rudolfie moja koleżanka miała Orange i aby zadzwonić musiała wychodzić z budynku między drzewka albo przy tężniach :) . Pozdrawiam :serce: :) .
Awatar użytkownika
Rudolf_
Posty: 4
Na forum od: 02 sty 2020 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Rudolf_ »

Dani, bardzo dziękuję za informację :) czyli muszę wziąć jakiś internet mobilny z innej sieci by mieć możliwość kontaktu z bliskimi :)

Czy ktoś w moim terminie też się wybiera do ośrodka ?
15.03 - 07.04
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Internet Witala masz dostepny na piętrze przy bibliotece, zobaczysz sam gdzie to. Ja miałem mobilny z plusha i bezproblemowo się łączyłem z pokoju a jeszcze lepiej przy balkonie, w ubiegłym roku. No ale to zależy do jakiego pokoju trafisz. W budynku napewno bo sam miałem działała telefonia sieć Plus. Trzy lata temu jak miałem z Orange, tak jak wszyscy biegałem na zewnątrz przy drzewach szukając zasięgu.
zk140t
Posty: 4
Na forum od: 03 sty 2020 20:33

Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: zk140t »

Witam Państwa.

Byłem w Sanatorium Wital na przełomie września i października 2019 roku.
Moje wspomnienia o tym Uzdrowisku są jak najlepsze.

Owszem, występują tam pewne niedogodności związane z wystrojem pokoi czy utrudnionym zasięgiem telefonicznym, ale to wszystko to są drobnostki w porównaniu z zaletami tego miejsca, które zdecydowanie przeważają na jego korzyść.

Przede wszystkim ludzie tam pracujący oraz lokalizacja Sanatorium są nie do przecenienia.

cdn...
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: dani888 »

Ponoć tam jest najlepsze powietrze ale proszę o dalsze relacje z pobytu , pozdrawiam :) .
ODPOWIEDZ