Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
AgatkaGdynia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 03 maja 2019 12:26
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: AgatkaGdynia »

Ja dostalam budynek A pierwsze raz jadę z prewencji zus 😉mam nadzieję że to będzie super pobyt i pogoda nam dopisze Mateusz 😁😁Pozdr Agata
Awatar użytkownika
AgatkaGdynia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 03 maja 2019 12:26
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: AgatkaGdynia »

Matisamanatura pisze: 27 cze 2019 19:16 Witaj :) Z Tej Strony Mateusz. Mój pobyt zaczynać będę od 27 lipca i ciekaw jestem jak tam będzie,ale po przeczytaniu tego co napisałaś jestem spokojniejszy ;)
Myślę,że wyjazd będzie udany :)
A nie wiesz jak tam jest z parkingiem ?
Z tego co odczytałam parking kosztuje 105 zł za 21 dni a 140 za 28 dni pobytu.. Pozdrawiam serdecznie 😉
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Duszyczka »

Kika2019 pisze: 20 cze 2019 15:21 Dziekuje da odpowiedź powiem szczerze że myślałam że jest jakieś bezpieczniejsze miejsce no ale skoro innym nie zginęły to pewnie tez tak zrobię w najgorszym wypadku będę trzymała w samochodzie. 😊
Swój rower można trzymać przypięty tuż przy tych do wypożyczenia przy bramie wjazdowej .Pilnuje wtedy tego wszystkiego pan strużujący i obsługujący cały wjazd.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Duszyczka »

nestts85 pisze: 21 cze 2019 13:53 Hej a jest ktoś to jedzie w październiku albo był już kiedyś w październiku. Bo ja ostatnio byłam w kwietniu i pogoda była super a w październiku nie wiem czego się spodziewać
Byłam na przełomie wrzesień/ październik. Wrzesień z elementami lata.Październik z przymrozkami.Proponuję zabrać sporo cieplejszych ubrań bo można zdziwić się. Tam temperatury są najniższe w calej Polsce plus wilgotne powietrze z jeziora...brrr..
Proszę również nastawić się na grzyby...duuuuużo grzybów. Na terenie ośrodka tuż przy budynku A rosną kołpaki :D Wokół :D w całym lesie podczas spacerów uważać pod nogi bo można o nie potknąć się.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Pancernz »

Tak ale zapewne przy takich sytuacjach jest pkt w regulaminie który mówi" zabrania się suszenia grzybów w pokojach " mylę się ? i oczywiście odpowiednie kary za to a trudno o uniknięcie cudownego zapachu który się przy tym wydziela :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Duszyczka »

Zgadza się! :( Chyba że rodzina przyjedzie i całe zbiory można jej oddać. (Lub do wysuszrnia w kotłowni. ..tylko pst) :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Pancernz »

Bezcenna wiedza hehe :)
Nie wiem w którym sanatorium ale zezwalali na suszenie grzybów ale cennik za prąd dziennie miał cenę tak szokującą ,że ja nie pamiętam aby się ktoś na to zgodził i jak mówią skórka nie była warta wyprawki :lol:
Awatar użytkownika
Matisamanatura
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 27 cze 2019 19:02
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Matisamanatura »

AgatkaGdynia pisze: 28 cze 2019 16:55 Ja dostalam budynek A pierwsze raz jadę z prewencji zus 😉mam nadzieję że to będzie super pobyt i pogoda nam dopisze Mateusz 😁😁Pozdr Agata
Czyli zarezerwowałaś sobie pokój w budynku nr 1,czy po prostu już Ci napisali,że tam będziesz zakwaterowana ? Czy może trzeba się dowiadywać i nas poimformują ?
Też jadę tam pierwszy raz i jestem Ciekaw co to będzie za pobyt :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Matisamanatura
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 27 cze 2019 19:02
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Matisamanatura »

Cześć Agatko
Ja Będę Jechał z Iławy :) Przez Mrągowo itd. :) A Ty ? Gdynia ?
Awatar użytkownika
AgatkaGdynia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 03 maja 2019 12:26
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: AgatkaGdynia »

;) hej Mateusz 😉tak ja jade z Gdyni , na skierowanie mam napisane budynek A, tylko i tak zadzwonię wcześniej spytać o pokój z balkonem bo czytałm że 2 osobowe są bez balkonów a 3 osobowe z balkonami 😊mam nadzieję że będzie super 👌 już możemy odliczać dni 😂.. Może jeszcze ktoś tu zajrzy i też będzie miał ten sam termin. 😆 Będzie raźniej.. Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ