Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Dzięki za odpowiedź :)
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

aha, jeszcze jakby interesowalo to nie ma zabiegow krocej niz 15 minut, Można spojrzec na urzadzenia i widac czas. Nie tak jak w innych 10 czy 12 minut.
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: MAnty »

Brumbor pisze: 28 wrz 2019 10:56 A czy przyjeżdżają ludzie z dziećmi? Czy ośrodek jest nietolerancyjny? Bo komercja też tam jest. Czyli działa jak hotel?
Dwa pobyty w Witalu (2017 i 2019) i za każdym razem były rodziny z dziećmi , w tym roku w lipcu dwie rodziny ale dla dzieci to chyba wielkich atrakcji nie ma ;)
Brumbor
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 14 lut 2019 00:22
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Brumbor »

baryla1969 pisze: 28 wrz 2019 13:28 A po co dziecko w sanatorium? Zdaje się, że pobyt w takm miejscu ma służyć kompleksowemu odpoczynkowi. Dryga sprawa to to co dziecko ma tam robić. Raczej rzadko sanatoria przygotowane i przystosowan sa do opieki nad dzieckiem a tym bardziej zapewnieniu mu jakichkolwiek rozrywek. Trzecia sprawa co zrobisz z dzieckiem w czasie gdy będziesz chodził na zabiegi. No i jeszcze może dodam, że fak inni kuracjusze moga być całkiem przeciwni - przyjechali odpoczać a nie słuchać powiem delikatnie - dzieciecej wrzawy. A i prawie podstawowa rzecz - nawet jak będzie miejsce dla twgo dziecka i uda się zarezerować jakiś współny pokój to finansowo jakoś nie bardzo opłacalne może być. Przelicz około pewnie stówki za dzień za dziecko pomnoćyć przez ilość dni, wyjdzie niezła sumka, a przeznaczyć można to na inne rzeczy dla dziecka.
Dziecięcej wrzawy? 😁😁😁
Byłem raz w sanatorium z dziećmi i one tej wrzawy robiły najmniej.tam nawet sala z placem zabaw była zorganizowana. Ja też jadę odpocząć i się leczyć a nie chlać i się łajdaczyć. Po prostu okolica jest piękna i zdrowe powietrze może im dobrze służyć. Można łączyć przyjemne z pożytecznym. A widzę, że jednak rodziny przyjeżdżają. Każdy ma swoje zdanie i potrzebę spędzania czasu w sanatorium 😜😜😜
Mam akurat takie śmieszne bąki wśród ludzi wychowane, że dostosowują się do warunków 😁
Brumbor
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 14 lut 2019 00:22
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Brumbor »

MAnty pisze: 30 wrz 2019 12:14
Brumbor pisze: 28 wrz 2019 10:56 A czy przyjeżdżają ludzie z dziećmi? Czy ośrodek jest nietolerancyjny? Bo komercja też tam jest. Czyli działa jak hotel?
Dwa pobyty w Witalu (2017 i 2019) i za każdym razem były rodziny z dziećmi , w tym roku w lipcu dwie rodziny ale dla dzieci to chyba wielkich atrakcji nie ma ;)
Dzięki za info.
Było ciężko z tymi dziećmi innym kuracjuszą?
Pozdrowionka
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: MAnty »

Dzieci w sanatorium ? nie spotkałem się z jakimś oburzeniem , raczej nikomu dzieciaczki nie przeszkadzały a przynajmniej średnia wieku spadła :D
Brumbor
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 14 lut 2019 00:22
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Brumbor »

:D :D :D
To miłe. Ja bylem w w innym miejscu z dziećmi to były można powiedzieć maskotkami turnusu ;) a Ci starsi ożywali na ich widok :D
Jusonz
Posty: 2
Na forum od: 02 paź 2019 13:38
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Jusonz »

nestts85 pisze: 25 wrz 2019 22:30 Hejka kochani kto jedzie 5 października
Ja się wybieram :)
Awatar użytkownika
gwiazda79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 16 lip 2019 22:19

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: gwiazda79 »

Jusonz pisze: 02 paź 2019 13:44
nestts85 pisze: 25 wrz 2019 22:30 Hejka kochani kto jedzie 5 października
Ja się wybieram :)
Hej ja również jadę😊
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Ja także jadę 5 🙂 Jeśli ktoś z Was jedzie z Białegostoku, lub z trasy między Białymstokiem a Gołdapią, to mogę zabrać po drodze 😊
ODPOWIEDZ