Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Duszyczka »

Adadi...Rozpiętość wieku od 18-tu do 80-ciu.Jest tu baaardzo dużo Zusowców.Także spoko.Nie denerwuj się. Dopasowują tu wiekowo.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: dani888 »

Dusiu , wracasz w sobotę , tak ? Ale mam prośbę - po powrocie , w wolnej chwili podsumuj ten pobyt w Witalu , ok ? Myślę , że nam więcej powiesz ;) a tymczasem Was oboje pozdrawiam cieplutko :kwiat: :serce: :D .
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4927
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: alutka 114 »

Dusiu ale to szybko zleciało, dopiero się pakowałaś na wyjazd, a tu już jutro wracacie, wszystko co dobre szybko się kończy. Pozdrawiam Was cieplutko :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Duszyczka »

dani888 pisze: 08 paź 2020 19:13 Dusiu , wracasz w sobotę , tak ? Ale mam prośbę - po powrocie , w wolnej chwili podsumuj ten pobyt w Witalu , ok ? Myślę , że nam więcej powiesz ;) a tymczasem Was oboje pozdrawiam cieplutko :kwiat: :serce: :D .
Oczywiście że tak zrobię :D
Wspomnę tylko że nie ma już pokoi 3 osobowych.Są tylko 1-no i 2-u osobowe z racji pandemii.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Duszyczka »

alutka 114 pisze: 09 paź 2020 10:48 Dusiu ale to szybko zleciało, dopiero się pakowałaś na wyjazd, a tu już jutro wracacie, wszystko co dobre szybko się kończy. Pozdrawiam Was cieplutko :)
Dziekuję Alu 😘
Już jesteśmy prawie spakowani.Jutro tylko dopakować się po sniadaniu.Wypić herbatkę z Romanem i powrót do domu.
Część ludzi już dziś wyjeżdża prosto po zabiegach.Wystarczyło dostarczyć koperty zaadresowane ze znaczkami i poczta zrobi swoje.
Wypisy będą gotowe do odbioru już dziś po 18-tej.
Gość

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Gość »

Od Duszyczki :serce:

Obrazek

Dusiu, chyba nie za wiele tam widać :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Duszyczka »

Ysy...Dziękuję 😘😘😘💗💗💗.Wszystko widać hak trzeba. :D .Kochany jesteś :oops:
To jest lista zabiegów w Witalu anno domini 2020
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: ANDY12345 »

Ysy nie ważne czy widać, tylko czy czuć :lol:, a Duszyczka resztę dopowie :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Duszyczka »

Chwilowo mocno czuć... :lol: Jeszcze trochę to okaże się czy nadal będzie czy ustanie.. :D
8asia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 18 sty 2018 15:30
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: 8asia »

JOLKAB pisze: 04 paź 2020 16:58
Adiadi89 pisze: 29 wrz 2020 13:27 Powiedzcie, pod jaki numer tam się można dodzwonić. Numer że skierowania ZUS chyba wyłączony, podane na stronie też lub nie odbierają. Od 2 tygodni próbuje się dodzwonić i nic. Swoją drogą czy ktoś wybiera się z prewencji na turnus 29 października?
Mam skierowanie od 31 października
też ma skierowanie od 31 października. Dodzwonić się nie da. Napisałam maila co mam robić, to po 2 dniach oddzwoniła do mnie kobieta z wielkimi pretensjami że nie potrafię czytać skierowań... Umówiłam się już na testy, ale w szpitalu sprawdzili że sanatorium nie wpisało mnie jeszcze do systemu, więc pewnie w przyszłym tygodniu znowu do nich będę pisać.
ODPOWIEDZ