Polex Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
JoannaJoanna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 14 mar 2018 08:31
Oddział NFZ: Pomorski

Polex Ciechocinek

Post autor: JoannaJoanna »

Witam czy na forum jest jakakolwiek osoba która w tym roku skorzystala z pobytu pt Promocja Zdrowia w sanatorium Polex w Ciechocinku ? :)
JoannaJoanna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 14 mar 2018 08:31
Oddział NFZ: Pomorski

Ciechocinek

Post autor: JoannaJoanna »

Witam czy na forum jest osoba która była w sanatorium Polex w Ciechocinku lub Palac Lazienki II ? :) Pozdrawiam
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Polex Ciechocinek

Post autor: zebra »

Witam. Podpinam się pod pytanie. Czy ktoś był ostatnio i czy warto wybrać się prywatnie? Jakie warunki i baza zabiegowa?. Pozdrawiam. :)
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Polex Ciechocinek

Post autor: zebra »

Pytanie dotyczyło wyłącznie sanatorium POLEX
JoannaJoanna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 14 mar 2018 08:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Polex Ciechocinek

Post autor: JoannaJoanna »

Witam . ja byłam prywatnie w sanatorium Polex w Ciechocinku i w przyszłym roku jesienią jadę ponownie . Zabiegi w porzadku, takie jakich oczekiwałam . Jedzenia nie do przejedzenia, jak ktoś lubi dużo to wystarczająco . Super dancingi w Polexie , z wyjątkiem poniedziałkow. jak masz pytania to pisz , chętnie odpowiem . Pozdrawiam
Mariola GDJ
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 20 sty 2017 19:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polex Ciechocinek

Post autor: Mariola GDJ »

Wróciłam z turnusu 14 dniowego, był to mój kolejny pobyt w tym sanatorium. Ogólnie jestem zadowolona, głównie z niskiej ceny. Wiadomo, że wraz z ceną idzie jakość, ale po kolei. Pokoje skromne, ale dość duże, wyposażone w TV ( model stary ) czajnik na krzesełku na korytarzu lub stojące dystrybutory na korytarzu.W ciągu 2 tygodni 2 razy sprzątanie oraz codzienne wynoszenie śmieci. Jedzenie dobre, chociaż widać różnicę z poprzednimi latami. Poza tym mało się dzieje w zakresie działalności KO. Wydaje mi się, że osoba pełniąca funkcję kulturalnej nie czuje przysłowiowego bluesa, jest niekontaktowa i niezbyt miła. Tęsknimy za panią Sławką, której pasją była praca z kuracjuszami.Wieczorem ładnie grają na dole w kawiarni i można się wyszaleć.Zabiegi dobre, personel przyjazny i pomocny. Tak jak zaznaczyłam na początku głównie cena jest atrakcyjna i to przyciąga kuracjuszy. Od nowego roku będą podwyżki ( ok 200 zł do turnusu ) i wtedy trzeba się zastanowić :kwiat: Pozdrawiam
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Polex Ciechocinek

Post autor: zebra »

Witam. Dziękuję bardzo za informację. Rozważam pobyt zimowy. Pozdrawiam. :kwiat:
Stefani65
Posty: 1
Na forum od: 18 gru 2018 10:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Ciechocinek

Post autor: Stefani65 »

JoannaJoanna pisze: 18 lis 2018 19:04 Witam czy na forum jest osoba która była w sanatorium Polex w Ciechocinku lub Palac Lazienki II ? :) Pozdrawiam
Też się zastanawiam czy nie wybrać się do Ciechocinka na turnus rehabilitacyjny do ośrodka Łazienki II Resort Medical & Spa. Z tego co czytałam, zbierają dobre opinie, ale chętnie dowiem się od osób, które odwiedziły już niejedno sanatorium.
Tu jest więcej informacji, jeśli ktoś jest zainteresowany: [link]
Ostatnio zmieniony 18 gru 2018 23:06 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
ODPOWIEDZ