Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Moi mili :D .
Już dzwonili z ośrodka , korony nie mam i zaproszono mnie uprzejmie na turnus :lol: :lol: .
ANDY , syn miał kupić 2 różne korki ale nie dzwoni , może zapomniał , w domu mam jakby co .
Jaga pisze , że są ale i tak wezmę :) . Zajadę pewnie gdy będzie już po obiedzie ale jakoś poradzę .
Koraliku_bis ta Twoja koleżanka musi mieć dobrą parę w nogach skoro jechała rowerem tyle kilometrów :shock: :) .
Terciu , na pewno zdamy relację z pobytu , może nawet na bieżąco da się troszkę wieczorkiem :D .
Dziś znów nóg nie czuję bo troszkę zakupów , apteka i właśnie - w aptece znów wykupują maski , rękawiczki i środki dezynfekujące przed drugą falą koronki . Znów ceny poszły w górę , masakra .
Tymczasem buziole i pozdrawiam , dzięki za dalsze info :kwiat: :serce: ;) .
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: andrzej1955 »

Witam,to Dobra wiadomość Dani :kwiat: że korona potraktowała Cię na MINUS-teraz tylko Dobra,Szczęśliwa podróż i Owocny,Sympatyczny Turnus,Raz jeszcze Wszystkim Forumowiczom Przyjemnego Pobytu Życzę i Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat: :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Andrzejku bardzo Ci dziękuję , jesteś kochany chłopak 8-) , Tobie też buziolki zostawiam :D .
Turnus niech będzie szczęśliwy , owocny już nie będzie :lol: :lol: , niech zabiegi będą dobre i towarzystwo fajowe . Pozdrawiam serdecznie , zdrówka i dużo radości :serce: ;) .
zorza
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: zorza »

Odnośnie odwiedzin to nie należy sobie robić większych nadziei - nawet mysz się nie przecisnie ! Wchodzi się tylko z identyfikatorami i maseczkami! Jedno jedyne wejście od strony Jutrzenki - pozostałe wejścia zamknięte na amen! No coż- sorry ,taki mamy klimat.Pozdrawiam i życzę w pewnych kwestiach cierpliwości!!!!
Awatar użytkownika
Ela Rybak1_1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 20 lip 2020 19:04

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Ela Rybak1_1 »

Kochani ja wierzę, że mimo tej nieciekawej sytuacji będzie dobrze. Musimy tak myśleć i do tego dążyć. Pozdrawiam :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Zorzo dzięki za podpowiedź :kwiat: ale można spotkać się na zewnątrz przecież .
Ela jest dobrej myśli więc i mi łatwiej :lol: :lol: . Pozdrawiam ciepluśko bo skwar mamy tutaj ;) :serce:
tercia47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 01 paź 2016 22:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: tercia47 »

Witam
może ktoś mi powie do jakiego budynku mnie zakwaterują jeżeli mam skierowanie: SANATORIUM UZDROWISKOWE
Adres: WIENIEC-ZDRÓJ BRZOZOWA 1?
Awatar użytkownika
Ela Rybak1_1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 20 lip 2020 19:04

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Ela Rybak1_1 »

Wiraj. Czy jedziesz z ZUS czy z funduszu. Ja jadę z funduszu na poszpitalne i będę w Jutrzence :serce:
tercia47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 01 paź 2016 22:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: tercia47 »

Jadę z nfz, ale nie napisali, który budynek :( może dopiero tam na miejscu rozdzielają, ktoś wie? a w Jutrzence też jest taki zwykły (nie poszpitalny) fundusz?
Ja mam dopiero od 24 października... Wy przetrzecie szlaki :D :serce:
Awatar użytkownika
Ela Rybak1_1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 20 lip 2020 19:04

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Ela Rybak1_1 »

Chyba jest i inny. Nie wiem, bo tam nigdy nie bylam, ale napiszę jak juz będę na miejscu. Możliwe, że spotkamy się, jeśli będziesz chciała :kwiat:
ODPOWIEDZ