Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ewasz »

Bardzyk, aż wierzyć się nie chce, że Ci odmówili, przykre...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Felice »

ANDY12345 pisze: 10 paź 2020 06:28 Witaj Bardzyk :), jak chcesz wyjechać komercyjnie to może lepiej znaleźć lepszy ośrodek z zabiegami jakie Ci odpowiadają, pozdrawiam :)
Andy byłam prywatnie i nie mam nic temu ośrodkowi do zarzucenia. W bardziej dogodnym czasie pojadę tam jeszcze raz.Masz złe doświadczenia trudno. Ludzie może mają inne oczekiwania niż ty. Ja pojechałam po spokój, relaks ,korzystanie z basenu praktycznie bez limitu i to otrzymałam. Dodatkowo bardzo dobre warunki mieszkaniowe, pokój z klimatyzacją, wyposażeniem we wszystko, zestaw hotelowy do parzenia kawy, herbaty ,wodę mineralna, kawę, herbatę praktycznie bez ograniczeń. Berdzo dobrej jakości rower do wypożyczenia,korzystałam codziennie.
Awatar użytkownika
bardzyk2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 683
Na forum od: 21 cze 2020 14:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: bardzyk2 »

Witajcie :kwiat: :kwiat:

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Mnie się także wydaje, że w normalnym czasie we Wieńcu, w Jutrzence lub w Zaciszu może być naprawdę bardzo dobrze, mnie tak jak Felice chodzi przede wszystkim o ciszę, spokój, dobre zabiegi, basen i odrobinkę wygody :oops: , no niestety, w pewnym wieku to się jednak liczy.

Ale teraz bym tam nie pojechała, ani pewnie nigdzie indziej a na pewno nigdzie daleko od domu.

Ewasz, odmówili nie tylko mnie, znajomej z kardiologii też. Przyszło takie "suche" pismo z gotowca, zupełnie pomijające moje argumenty i argumenty lekarzy, których opinie dołączyłam (a były w jednej koszulce co prośba, więc może w tej urnie podawczej nie wypadły :twisted: ).

A najdziwniejsze jest to, że decyzji nie podpisał lekarz tylko Naczelnik Wydziału ds Służb Mundurowych ŚO NFZ bez tytułu lek, dr, ale może to normalna procedura :?: :shock: :roll:

Pozdrawiam Wszystkich a tobie Ewasz życzę zdrowia w pięknych Beskidach :serce:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ewasz »

Bardzyku a ja bym napisała pismo z prośbą o konktetne wyjaśnienie stanowiska, które nie zostało podane z jakich przyczyn nie uwzględniono prośby. Takie lakoniczne pismo nie zadowoliłoby mnie. Niech się trochę wysilą. Wysłałabym pocztą za potwierdzeniem odbioru.
Awatar użytkownika
bardzyk2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 683
Na forum od: 21 cze 2020 14:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: bardzyk2 »

Ewasz :kwiat: , zaraz na nas nakrzyczą. Jest gdzieś wątek pt "Rezygnacja" i tam się trzeba przenieść, tylko ja nie wiem jak się przenosi wątki :roll: .

Pozdrawiam z nostalgią do wątku "Jutrzenka Winiec Zdrój Subiektywnie" :serce: :serce:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Bardzyku kochana , moim zdaniem nie musisz niczego przenosić , kto zechce to znajdzie opinie na temat pobytu w Wieńcu Zdroju w czasie pandemii choć najnowszych brak a szkoda :( .
I jeszcze jedno - nasza Ewunia ma rację - powinnaś napisać do nich pismo jakieś , niech jakoś ustosunkują się do tego . Pozdrawiam Was wszystkich , zdrówka :serce: :kwiat: :) .
Bona10
Posty: 3
Na forum od: 17 kwie 2021 04:57

Post autor: Bona10 »

Witam .Jestem tu od dzisiaj.Chciałam zapytać, czy ktoś był w Lwimgrodzie?Czy to podejście do ośrodka jest bardzo wysoko i jak dlugie?
Może ktoś podzieli się informacją o zabieagch i tak ogólnie jakieś info.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Bona
Po prawej stronie na górze strony jest lupka. Kliknij na nią i w pierwsze białe pole wpisz Lwigród. Zjedź na dół strony i naciśnij szukaj. Znajdziesz dużo informacji, może będzie coś dla Ciebie.
Tutaj piszemy o innym ośrodku i mało kto trafi na Twoje pytanie.
Pozdrawiam i owocnego czytania 🙂
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Witam Was serdecznie .
Nasz Kazik jak zwykle pomocny :serce: :) .
Bona , jeśli jesteś w Jutrzence w wolnej chwili napisz , proszę jak tam jest obecnie .
Udanego pobytu i zdrówka życzę , pozdrawiam Was kochani :kwiat: :D .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Dani, witaj🙂
Ja zrozumiałem że "jestem tu" dotyczy Forum (to pierwszy post Bony) 🤔
Ale może się mylę 🤭
Pozdrawiam Cię 🙂
ODPOWIEDZ