Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ewaL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 04 mar 2017 22:31

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ewaL »

Też będę w Jutrzence w lipcu. Być może spotkamy się. Mój termin pobytu to 04.07 do 25.07.
Poczytałam posty o tym sanatorium i trochę się martwię. Niezbyt pochlebne opinie.
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Koralik_bis »

ewaL; jakie to niepochlebne opinie Cię martwią; jedziesz z nfz?
Gość

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Gość »

Koraliku :kwiat:
Patrząc na termin w którym jedzie EWAL 21 dni to na pewno NFZ.
Ewal - ko nie martw się będzie dobrze. Ja też napisałem opinię o Jutrzence ale w sumie nie jest źle. "Będzie Pani zadowolona" - jak powiedział jeden kabareciarz :D
ewaL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 04 mar 2017 22:31

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ewaL »

Tak, niepochlebne opinie o Jutrzence mnie martwią. Tak, jadę z NFZ.
Napiszcie proszę, czy tam naprawdę jest takie kiepskie jedzenie i nieuprzejma obsługa? Czy pokoje dla takich bidoków jak ja, czyli na NFZ są klimatyzowane i czy to prawda, że znajdują się w nich ręczniki oraz suszarka do włosów.
Gość

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Gość »

Droga Ewuniu :kwiat:
Jedzenie nie jest najwyższych lotów, chociaż większość pań była zadowolona.
Obsługa jest bardzo miła.
Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację.
Suszarki są też we wszystkich pokojach a ręcznik dają tylko jeden. Jeśli chcesz drugi to musisz zapłacić 50 zł za wypożyczenie tak że lepiej zabierz swoje. Napiszę Tobie na priv co zrobić z ręcznikami.
Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę miłego pobytu i super towarzystwa i zabiegów które są na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Koralik_bis »

Z ręcznika ktory dostałam korzystam przy mokrych zabiegach: basen borowina kąpiel perełkowa byly wymieniane 2 razy; co do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń wręcz przeciwnie podziwiam że są mili dla tych wszystkich malkontentow którym się wydaje że są pępkiem świata; zabiegi nie ma się czego czepić każdy się przykłada do tego co robi są tacy co tylko przychodzą po stempel wygląda to tak jakby tu byli za karę; pościel wymieniano raz, co 4 dni sprzątanie ale panie zostawiają worki można smieci wyrzucic samemu chyba że ktoś ma 2 lewe rece to idzie z pretensją do recepcji że kosz pełny; jedzenia wystarczająco dieta podstawowa lekkostrawna cukrzycowa ale pani przynosi sobie codziennie pomidora bo bardzo lubi inna wlasny chleb masło (podaja Flore) i wawrzyniec z grillowanym bakłażanem pan przynosi własną herbstę zieloną zalewa wrzatkiem po zaparzeniu wycmokał torebkę wyjął z kieszeni zawiniętego w serwetkę zwinętego na pół gofra posmarował dżemem i xjadł takie przykłady można mnożyć bo atmosferę tworzą ludzie którzy tu przyjeżdżają; od 20 do 23.06 odbywają sie Mistrzostwa Polski w darcie elektronicznym od wczoraj zjeżdżają ludzie z całej Polski pojedynczo i całymi rodzinami - więcej o tym w necie; także ewaL pora roku wymarzona a czy bedziesz zadowolona czy nie to głównie zależy od tego z kim bedziesz dzielić pokoj bo na tyle osób organizacja jest na wysokim poziomie życzę udanego pobytu ja za 2 dni konczę :D
ewaL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 04 mar 2017 22:31

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ewaL »

Wyjazd już w czwartek tak więc niedługo przekonam się na wlasnej skórze jak to jest w tym sanatorium. Mam nadzieję, że osoba z którą będę dzieliła pokój będzie ok.
Pokoje są wyłącznie dwuosobowe?
ewaL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 04 mar 2017 22:31

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ewaL »

No i jestem w Jutrzence :) Jedzenie średnie. Najgorszy jest sposób podawania przez panie. Nieodmiennie kojarzy mi się z wydawaniem posiłków w wiezieniu (amerykańskie filmy), czyli rzucanie na talerz produktów. Brrr... Wiem, że przy takiej ilości osób trudno znaleźć idealny sposób wydawania posiłków. :D Inna sprawa, że recepcja w ogóle nie zareagowała na zgłoszoną przeze mnie usterkę w pokoju (brak światła centralnego i w lampce nad łóżkiem- jeden kontakt 2 przyciski). Poza tym jest w porządku. Co do niektórych kuracjuszy trzeba mieć anielską cierpliwość. Marudzą, rozrzucają jedzenie, domagają się wyłącznej uwagi... No masakra.
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: kuty »

.....ewal....
Mam pytanie - czy "komercyjni" mają swoją (osobną) stołówkę?
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Kuty, stołówka jest jedna , są jedynie inne godziny posiłków . Oczywiście śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.
ODPOWIEDZ