Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Dagna »

Zależy na ile odstaje od grzejnika bo może być ciężko do prysznica wejść - w pokoju nie ma grzejników tylko klimatyzacja - poza tym raczej suche powietrze i ciepło więc na krzesełku też schło szybko. Na balkonie też w słonku ładnie schnie aby pogoda dopisała.
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Nie chciałam się odzywać z tymi kaloryferami , bo pamięć zawodzi ;) , Utwierdziłaś w moich przypuszczeniach - w Jutrzence nie ma kaloryferów :kwiat:
maniek46
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 03 lis 2016 10:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: maniek46 »

violka123 pisze: 19 lut 2020 05:30 Ja mam taką małą suszarkę na kaloryfery ....warto zabrać???....miejsca nie zajmie zbyt dużo ,bo składana i chyba pojadę samochodem
Załączniki
Taki grzejnik miałem  w pokoju jednoosobowym.Pozdrawiam.
Taki grzejnik miałem w pokoju jednoosobowym.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Felice »

Ale tam do niczego się nie przyda,bo nie uświadczysz kaloryferów w przybytku.
maniek46
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 03 lis 2016 10:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: maniek46 »

Felice pisze: 25 lut 2020 16:38 Ale tam do niczego się nie przyda,bo nie uświadczysz kaloryferów w przybytku.
Ja " uświadczyłem" grzejnik jak na zdjęciu w wc z kabiną w pokoju jednoosobowym głównego budynku-"Jutrzenki"- w pozostałych budynkach sanatoryjnych nie wiem. A dla sprawdzenia to telefon do recepcji.Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Maniek , ten w kształcie suszarki w łazience to jakby nie podlegał pod kaloryfer i jakby oczywistością było że jest :) , w pozostałych pokojach też tak jest
maniek46
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 03 lis 2016 10:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: maniek46 »

Nie bywałem w innych pokojach budynku "Jutrzenki" i nie wiem czy są podobne grzejniki. Można zadzwonić do recepcji i spytać -miła obsługa myślę że coś podpowie.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: eluunia »

Ostatnio własnie wróciłam z Wienca i powiem króciutko to super osrodek . :D
Miła obsługa ,zabiegi róznorodne kazdy coś dla siebie tam znajdzie.... od spokoju po rozrywkę :D
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: jaga167 »

Jestem trzeci dzień w Wieńcu -Zdroju. Oto moje spostrzeżenia. Sanatorium jest ogromne. Składa się z kilku obiektów. Największy -Jutrzenka, 4 piętra i kilkaset pokoi. Poza tym oddzielne, małe budynki połączone tunelem z Jutrzenką. Zabiegi rozrzucone w kilku obiektach. Bardzo dużo chodzenia i błądzenia w poszukiwaniu gabinetów zabiegowych. Sanatorium znajduje się pof lasem. W lesie scieżka do chodzenia na kijkach. Są ścieżki rowerowe. Wieniec zawsze bedzie mi się kojarzył z ogromnymi kolejkami do jadalni. Jadalnia na 300 osób i 3 tury posiłkow. Zabiegi wykonywane sprawnie i na czas. Lekarz, do ktorego trafiłam bardzo sympatyczny i kompetentny. Cdn.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: jaga167 »

Wieniec w dobie koronawirusa: przed wejsciem do budynku dezynfekcja rąk i kontrola aby wchodzili tylko kuracjusze. Innym wstęp wzbroniony. Oczywiście na terenie obowiązuje maseczka, w pokojach i w czasie zabiegu- nie. W windzie powinno być po 4 osoby ale są 2 windy a ludzi setki więc nie jest to przestrzegane. Odległości zalecanych takze się nie przestrzega. W kolejce na posiłki człowiek przy człowieku. Co jakiś czas mierzą nam temperaturę. Przy stoliku po 2 osoby - pokojami. Pokoje bardzo przyzwoite, dosyć duże, ładnie umeblowane, duzo miejsca na ubrania. Super łazienki z suszarką do włosów. Czysto. Duze balkony w Jutrzence, w pozostałych nie wiem...cdn.
ODPOWIEDZ