Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Jago a kijki masz swoje , czy da się wypożyczyć ? A z tymi osobistymi rzeczami to wystraszyłaś mnie .
Pewnie mają swój sejf a ciąganie ze sobą tego wszystkiego na pewno jest uciążliwe bo i biega się na różne zabiegi , do stołówki itp.... Że też ludzie sumienia nie mają :evil: :shock: . Wyznaję zasadę - co moje to nie ruszaj i w odwrotną stronę . Wygląda na to , że laptopka nie wezmę i na bieżąco nie opiszę swoich wrażeń :( . Ale dzwoniąc tam popytam troszkę o niektóre sprawy i o te również . Jak wygląda spędzanie czasu w niedzielę skoro nie ma zabiegów ? A na spacer z kijkami może kogoś chętnego znajdziesz ? Miłego dzionka Ci życzę i dziękuję za info :kwiat: :serce: :) .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20151
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Felice »

Dani spokojnie możesz wziąć. Naprawdę jeżeli chodzi o kradzieże to są sporadyczne, jednostkowe przypadki. Są panie,które na stołówkę i zabiegi chodzą z torebkami,ale dla mnie to nieco śmieszne jest. W kwestii spędzania wolnego czasu nikt ci informacji nie udzieli bo to tylko wyłącznie twoja sprawa jest.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Felice :kwiat: :D . O spędzanie wolnego czasu pytałam Jagę , chodziło mi o to co ona np. tam robi dzisiaj :lol: :lol: :lol: . Sorki ale zbyt chaotycznie pisałam i dziękuję Ci bardzo za odzew . Może tak źle nie będzie . A te sejfy w pokojach to może mają goście komercyjni , nam z ZUS-u takich udogodnień na pewno nie ma . Pozdrawiam ciepluśko :kwiat: .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20151
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Felice »

Ale do czego ten sejf? Raczej rodzinnych precjozów tam nie zabierasz jak i gotówki w zatrważające kwocie. Ja wiem, że to twój pierwszy wyjazd i masz mnóstwo obaw...ale bez przesady.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Feli nawet biżuterii żadnej nie biorę , drogich rzeczy również ale szkoda byłoby gdyby zginęły mi dokumenty , dokumentacja medyczna , płytki CD z winikami , telefon bo tam wszystkie kontakty . Stary jest ale żal byłoby stracić . Bałabym się o laptop bo na nowego mnie po prostu nie stać , kartę i kasę muszę mieć jakąś bo zawsze jest potrzebna a różne są sytuacje . Marudzę i zanudzam ale nie jestem z tym wszystkim obeznana więc nie dziw się mi . Czasem na zimne trzeba dmuchać :) .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20151
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Felice »

To teraz nieco uśmiechu... zabierz kasę pancerną.
A jak w domu będziesz mieć włamanie i ktoś łapka ukradnie?
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1705
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: p-siak »

dani, a po co dzień wcześniej? Moim zdaniem nie ma potrzeby. Nie w takich miejscowościach młodzi ludzie byli znudzeni po 2 tygodniach.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1705
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: p-siak »

Felice pisze: 02 sie 2020 14:44 To teraz nieco uśmiechu... zabierz kasę pancerną.
A jak w domu będziesz mieć włamanie i ktoś łapka ukradnie?
Może być, dani wszyscy wiedzą kiedy wyjeżdżasz...
Też piszę z przekąsem.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

:lol: :lol: :lol: :lol: No i faktycznie roześmiałam się w głos .
Feli , P-siaku domku nikt nie okradnie bo zostaje w nim strażnik pewniak . Poza tym sąsiedzi zawsze wszystko widzą i słyszą więc spoko . Chcę jechać wcześniej bo połączenie jest trochę za późno . Będą pewnie tłumy ludzi , kolejki itd... Nie znoszę takich sytuacji , już tak mam .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20151
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Felice »

W sanatorium też nikt ciebie nie okradnie, spokojnie weź laptopa.
ODPOWIEDZ