Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Koralik_bis »

Wczesniejsze dwa wpisy sa w temacie Wieniec Zdroj 30.05 a tu ciag dalszy :) mozna wykupic sobie dodatkowo basen kosztuje 70 zl za 10 wejsc po godz z tym ze to sa kolejne dni jak ktorys nie skorzystasz to przepada lub mozna wykupic 1 godz za 15 zl; autobus podjezdza ok 250 - 300 m od wejscia do recepcji jest 9 kursow kazdy pojazd dostosowany dla osob niepelnosprawnych; na terenie jest biblioteka czynna 14 - 16 mozna sobie wypozyczyc do czytania przekroj literatury duzy kazdy cos znajdzie dla siebie; jest kosciol na miejscu msze codziennie o 19 w niedziele sa 2 msze o 9.30 i o 11; jest tez sklep z ubraniami dla pan od leginsow koszulek poprzez obuwie i kreacje na tance ktore sa codziennie procz poniedzialkow czasem gra zespol a czasem dj; pod chmurka jest silownia jak komus malo ruchu moze sobie pocwiczyc w parku bardzo duzo alejek z laweczkami mozna posiedziec odpoczac porozmawiac poczytac nie wiem jak z wi-fi ja korzystam ze swojego neta w telefonie nie ma z tym nigdzie problemu a tym bardziej z zasiegiem tel nawet w podziemiach ... cdn
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Koralik_bis »

Woda Selenka sprzedawana w sklepach ma zupelnie inny smak niz ta ktora mozna pic na miejscu z kraniku jest bardziej siarkowa ma wiecej wlasciwosci leczniczych .... cdn
Buntownik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 17 lis 2018 02:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Buntownik »

Apropo wody najtaniej ją kupisz w pijalni wód 1,10 za póllitrową butelkę i 1,20 za póltoralitrową butelkę w barze były po 3złote.Prasę albo musisz sobie zamówić w sklepie-tam możesz sobie większość rzeczy zamówić np woreczki śniadaniowe(przydadzą się by sobie coś do pokoju wynieść ze stołówki bo zabronione jest wynoszenie talerzy,sztućców ect)albo skoczyć sobie do Włocławka najbliższy salonik w hali dworca pkp.

Mnie w całej jutrzence ''pachniało'' tą wodą siarkową,jest zapach jest bardzo specyficzny coś jakby stare jajka a zapachami szamba-kiedyś była taka woda żuber:)jak tam rehabilitacja?Trafiłaś na idealną pogodę i najdłuższe dni w roku!
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Koralik_bis »

Temat prasy juz opanowany gazety mozna kupic; przyjechalam autem wiec nie mam problemu zeby gdzies indziej na zakupy sie udac; a pogoda jest super; zabiegi i cwiczenia mi przypasowaly basen dokupie i bedzie git :D
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Koralik_bis »

Woda z kranu siarkowa niestety mi nie przypasowała wypiłam może szklankę na wdechu i na tym zakończyłam uzdrawianie siarką :D z rzeczy praktycznych przydał mi się korek do umywalki żeby cos przeprać po ćwiczeniach; pogoda extra poza tym długo jest widno; godzina dziennie w aquaparku dla mnie wystarczajaca we wszystkim zdaże się pomoczyć ;) dopóki jestem ktoś ma pytania to proszę pisać jak będę wiedziała to odpiszę :D
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Koralik_bis »

Dodam jeszcze że mieszkam na II piętrze; mam w pokoju mały sejf i lodówkę co przy tej pogodzie bardzo się przydaję :lol:
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Dobrego pobytu Koralik :)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Hipokryt »

Zgadzam się i potwierdzam :lol:
A przy okazji... daj znać czy nadal tak samo z zasięgiem GSM ?
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Koralik_bis »

Hipokryt; ja mam w Plus i żadnych problemow z dwonieniem smsami czy internetem w pokoju na zewnątrz czy na poziomie - 1; nigdy nie korzystam z wifi w miejscach ogólnodostepnych tylko ze swojego; podobno w Play jest problem z zasięgiem - w parku spotkałam osobę, która miała kłopot zeby zadzwonić czy wysłac smsa
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Hipokryt »

Koralik-biś - Dzięki za informacje :D
Okazuje się, że nic się nie zmieniło a tam na miejscu jest tylko BTS sieci Plus. Coś o tym pisałem w tym temacie TUTAJ a nawet wrzuciłem mapkę tych "przekaźników" w Wieńcu. Czyli rada jest taka, aby zaopatrzyć się w kartę SIM w Plusie i włożyć ją w zwykły telefonik aby mieć zawsze możliwość gadania :lol:
ODPOWIEDZ