Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Bibi2 pisze: 26 sie 2021 20:21 Na turnusie psychosomatycznym , nordik jest obowiązkowy , kuracjusze dostają kije na spacery .
Hej Bibi . A Ty byłaś w ogóle w Wieńcu kiedykolwiek ? Pozdrawiam Ziomaleczko :) .
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Bibi2 »

Tak , byłam dlatego wiem jak tam jest poza tym co się zmieniło :)
gdzieś nawet jest moja opinia

proszę , nawet znalazłam , tutaj nic nie ginie :lol:

viewtopic.php?f=3&t=14741&p=572777&hili ... ka#p572777
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

No i to jest profesjonalny opis. Widać, że Jesteś osobą pozytywnie nastawioną. Tak trzymać. :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Nasza Bibi zawsze opisuje wszystko dokładnie :) , tyle , że od 2016 r. troszkę zmieniło się .
Nie mówię tu o pandemii ;) no ale Habr ośrodek jest świetny .
Niech Twój pobyt będzie udany , dobrych zabiegów i wspaniałych towarzyszy Ci życzę .
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Zaintrygowałaś mnie, co takiego się zmieniło?
Żałuję, że nikt z poprzednich grup się nie odzywa. Ciekawa jestem, ile trwają zajęcia. Czy prowadzący angażują się, czy tylko aby do przodu. Wiesz może, czy w pokojach są koce, na wyposażeniu? Bo ja lubię sobie czasami poleżakować . :roll:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Bibi2 »

To, że się zmieniło to wiem , niestety mało jest miejsc gdzie upływ czasu działa na korzyść :?
i jeśli chodzi o takie bieżące sprawy wówczas nie zabieram głosu .

Habr, proponuję żebyś zadzwoniła do nich i z pewnością odpowiedzą , czy są dodatkowe koce, czy jest leżak itd...
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Dani i Bibi jesteście jakieś tajemnicze, nie wiem czy się bać czy cieszyć :lol: Numer do ośrodka mam, dziękuje. :kwiat:
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Witam, miałem napisać kilka zdań na koniec turnusu jak julia1000 na początku ale widzę tu nie tyle chęci powiedzenia ale CHĘĆI zaistnienia na forum. Najwięcej maja do powiedzenia ludzie którzy nic lub mało wiedzą, to widać w TVP i niestety tutaj. Osoby zaśmiecają forum pierdołami które sami raz byli w sanatorium stają się ekspertami. Nie wiem czy ciężko komuś napisać że np. zabiegi są profesjonalne(bo takie są), każdy na karcie pacjenta ma kod paskowy oraz kod QR gdzie może sobie w telefonie sprawdzić cały program zajęć i posiłków(tego nikt nie zauważył) a nie że w fontannie brakło wody przy wyjściu na papierosa. Na jednym turnusie jest ok.1100 osób (na stołówce) a w następnym ma być ponad 1300 więc wszystko MUSI grać jak w zegarku bo by się pogubili. Byłem w 6 sanatoriach więc mam jako takie porównanie i poza miejscem (totalne zadupie) zabiegi i żarcie jest na wysokim poziomie. Nie przyjechałem tu szukać nowej miłości (mam wspaniałą żonę) więc oceniam to obiektywnie. Pokoje bynajmniej na 4 piętrze mają zasięg WIFI oraz od strony wschodniej można używać modemów z T-mobile oraz Vrgin(PLAY- speed test 22/3 Mbit). W pokojach są telefony gdzie można podać numer rodzinie w przypadku niemożności dodzwonienia,bo faktycznie jest słaby zasięg(ok.1,5 km jest przekaźnik PLUS inni dalej we Włocławku. Jak pisałem wcześniej nie wiem jaki zespół grał na wieczorku zapoznawczym w sobotę i po ile były bilety, nie wiem ile bierze za granie na fortepianie pan na holu przy recepcji który gra dla siebie(jak umie tak gra). Prawie wszystkiego można się dowiedzieć dzwoniąc na recepcję która jest czynna całą dobę i macie wiadomości z pierwszej ręki, to wiele nie kosztuje a żeby coś zakumać to trzeba się przedrzeć przez ok 60 bez sensowych postów i dostać kołłątaja we łbie. W załącznikach przykładowe śniadania...
Ostatnio zmieniony 05 gru 2021 23:17 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto załączniki
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

No właśnie, 68 stron, a treściwych postów to pewnie na palcach można policzyć. Zarejestrowalam się, żeby uzyskać jakieś informacje, ale najczęściej odpowiadają osoby, które nie mają wiedzy na dany temat, zaśmiecając forum jak to zauważyłeś Murko. Cenna informacja o karcie pacjenta. Dzięki. 😁 Jak pokazują zdjęcia, posiłki normalne, w przeciwieństwie do przekazywanych "legend". Zależy po co kto jedzie...🩺
Awatar użytkownika
tanganika
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 01 lis 2013 10:48
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: tanganika »

Julio, ja również dziękuję za te osobiste refleksje z pobytu w sanatorium. Życzę slonecznej pogody na kolejne dni i poprawy kondycji zdrowotnej😁
ODPOWIEDZ