Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Ot i masz...opuścili mnie , poszli dalej :lol: :lol: :lol: .
Żartuję kochani , pozdrawiam wszystkich cieplutko z Podlasia , buziole :kwiat: :serce: ;) .
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24527
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ewasz »

Buziole Dani :D :serce:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Ewaszku Ty moja , buziole siarczyste :lol: :lol: :lol: :serce: :serce: :kwiat: :kwiat: .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Skończyły się chyba turnusy z ZUS-u i NFZ i nikt nic nie pisze a szkoda :( .
Chciałam porównać swój pobyt do tego , który odbył się ostatnimi czasy .
Nic to , pozdrawiam wszystkich serdecznie :kwiat: :serce: :D .
Awatar użytkownika
bardzyk2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 683
Na forum od: 21 cze 2020 14:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: bardzyk2 »

Witaj Dani :kwiat: :kwiat:

Popatrz, ja teraz miałam być w Wieńcu (02-23.10). I też jestem ciekawa co się tam dzieje :roll: .

Z tobą był na turnusie kuracjusz Horeca, ładnie opisał pobyt na str. 50 tego wątku, miał się jeszcze odezwać, potem bardzo się zmartwił, że Ty masz kwarantannę i od tej pory zamilkł, całkowita cisza. Aż się zmartwiłam.

Wiesz dani, nowi ludzie mało piszą, raczej chcą odpowiedzi na swoje pytania. Nigdzie nie pisali, żeby Wieniec był nieczynny, gdzieś czytałam, że ktoś na koniec października wydzwonił zwrot.

Z drugiej strony już nie tylko Włocławek ale i szpital w Grudziądzu ma kłopot z Koroną, więc pewnie ludzie dalej rezygnują, nie wiem. Mnie, jak taki piękny dzień jak dziś bardzo żal, że siedzę w bloku zamiast spacerować po pięknym parku-lesie :cry:

Mam nadzieję, że jakoś pchasz do przodu Twój wózek, ja może mało piszę ale kciuki trzymam cały czas a i do Wyższej Instancji nieśmiało zapukam abyś miała troszkę lżej :oops: .

Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo cieplutko :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Bardzyku kochana , dziękuję Ci bardzo , jakoś przędę . Ale wiesz ? Może i dobrze stało się , ze nie pojechałaś ? Z drugiej strony miło wspominam pobyt tam pomimo pandemii :D . A Horeca chyba zamilkł na amen :lol: :lol: . Poza tym , nie tylko on , bo Horeca przynajmniej opisał swój pobyt , Honorka również , dziwię się troszkę pozostałym osobom ale chyba masz rację - piszą jak mają jakieś pytania itd... 8-)
Z drugiej strony nawet jeśli coś się dzieje złego to pewnie zamiatane jest pod tzw. dywan , ośrodek nie może tracić na reputacji . Pozdrawiam cieplutko , zdrówka kochana a odnośnie mojej osoby to jeszcze nic nie wiem , odezwę się , ok ? :D :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
bardzyk2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 683
Na forum od: 21 cze 2020 14:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: bardzyk2 »

Dzięki dani :serce:

Zawsze możesz się odezwać, zawsze, czasu Ci u mnie dostatek jak przodkowie nasi mawiali :lol: :lol:

A słonko niech Ci zawsze wylezie z za każdej chmury i pięknie zaświeci :kwiat: :kwiat:

Obrazek Obrazek
Horeca
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 03 sie 2020 14:02

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Horeca »

Witam, dziękuję za pamięć o mnie ;) to już ostatni mój wpis odnośnie pobytu w Wieńcu, ponieważ chcę uszanować przyszłych kuracjuszy...niech czytają nasze opisy z pobytów a nie jakieś tam pitu pitu. Przez te gadanie o niczym ciężko ludziom znaleźć rzetelne informacje odnośnie tego sanatorium, muszą przechodzić przez gąszcz pozdrowień i innych wpisów niedotyczących uzdrowiska. Pozdrawiam i do zobaczenia w lepszych czasach w sanatorium ;)
Awatar użytkownika
bardzyk2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 683
Na forum od: 21 cze 2020 14:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: bardzyk2 »

Witaj Heraca :kwiat:

Bardzo dziękuję, że jednak się odezwałeś, zawsze to lżej na sercu. :serce:

Pewnie, że pisać o niczym w tym wątku to bez sensu, ale przyznasz, że całkowita cisza dotycząca tak dużego sanatorium, właściwie od końca sierpnia, to dziwne. Nikogo tam nie ma? Nic się nie zmieniło w związku z sytuacją? Ja zanim zrezygnowałam, chciałam się dowiedzieć jak jest na NFZ (bo z ZUS było dużo wpisów, ale one dotyczyły tylko Jutrzenki) i się nie doczekałam. Może teraz jest łatwiej o jedynkę lub dwójkę dla NFZ, może częściej kwaterują w Jutrzence bo mniej ludzi przyjeżdża, czy wypadły jakieś zabiegi (ja jadę z reumatologii i tylko na suchych zabiegach to trochę bez sensu) i wiele innych wątpliwości miałam. Ale po waszym, tj jest sierpniowym powrocie Wieniec okrył się welonem milczenia :evil: .

Ha, trudno. Skierowanie oddałam z prośbą o zmianę terminu. NFZ nie uznał moich argumentów ani opinii dwóch lekarzy, którzy dołączyli swoje i dziś dostałam odpowiedź że sprawa zamknięta i mam załatwiać wszystko od początku. Trudno :cry:

Przez te wszystkie lipcowe i sierpniowe wpisy jakoś związałam się z Wieńcem i Jutrzenką. Może jeszcze kiedyś tam pojadę choćby komercyjnie, żeby zobaczyć co straciłam.

Jeszcze raz dziękuję za "znak życia" i życzę dużo, dużo zdrowia :D
Niedoszła kuracjuszka z Wieńca ;)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14311
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ANDY12345 »

Witaj Bardzyk :), jak chcesz wyjechać komercyjnie to może lepiej znaleźć lepszy ośrodek z zabiegami jakie Ci odpowiadają, pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ