Rabka Olszówka A

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Aneta Ho
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 sie 2017 22:37
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Rabka Olszówka A

Post autor: Aneta Ho »

Jestem już prawie na końcu pobytu.Napiszę garść informacji może ktoś skorzysta😉.
OKOLICE
Bardzo byłam niezadowolona jadąc do Rabki,mogę jednak powiedzieć,że było całkiem fajnie.Wszystko zależy od grupy z którą los Was połączy.Do rzeczy:
Blisko do parku,alejki duże i bardzo ładne, dużo fontann.Można chodzić, spacerować,korzystać z kijków(Można wypożyczyć lub zabrać ze sobą. W parku urządzenia do ćwiczeń-dużo! W Ośrodku organizują wycieczki (nam się nie udało jechać za mało chętnych)Zakopane, Termy,Kraków, Pieniny.Jesli chodzi o zabawy to w ośrodku organizują za 20zl jeśli 25 osób zapłaci.W Koncertowej grają w czwartki, w hulajdusz(😉 spiew)weekend.Przyjemne kafejki w parku,blisko sklep żabka i bardzo fajny i świetnie zaopatrzony sklep gazda.Bardzo blisko platforma widokowa.Do Zakopanego można pojechać pociągiem w obie strony za 11zl !!!!
Do Krakowa busem z przystanku!
W Rabce jest kino z w miarę aktualnym repertuarem.

OŚRODEK
Pokoje małe, ale czyściutkie. W pokoju Telewizor 60zl pobyt,czajnik 20zl .Czajnik jest na korytarzu:),mozna zawrzec znajomości czekając na wodę:).Łazienki również bardzo przyjemne. Minusem są cienkie ściany.Panie pielęgniarki w większości bardzo sympatyczne.Obsługa rehabilitantów również bardzo miła. Uśmiechem odpowiedzą na uśmiech.Zabiegi są podzielone na dwa budynki. Niestety z dziećmi, ale nie ma co się przejmować,w końcu nigdzie nam się nie
Spieszy :mrgreen: Basen nieduży i plytki(do kolan),Ale ważne że jest:) z bąbelkami.Warto podziękować Paniom rehabilitantką.Recepcja taka sobie.Jedzenie z cateringu, ale moim zdaniem wystarczające.W razie głodu pyszny żurek w zdrojowej przy Słoniach ,bliziutko za 7zl,podobno dużo dobrych innych dań. Ja skusiłam się tylko na żurek jak zmarzłam.Jak ktoś lubi ciastka to w kafejkach po 5zl podobno dobre.
Podsumowanie
Jestem zadowolona z pobytu i chętnie bym wróciła.Niestety miałam tu za duże ciśnienie i bóle głowy. Gdyby ktoś miał pytania ,chętnie odpowiem.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Rabka Olszówka A

Post autor: wiktor64 »

dzieki za opinie :)
Maria1964
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 08 lis 2018 12:17
Oddział NFZ: Śląski

Re: Rabka Olszówka A

Post autor: Maria1964 »

:) :) Witam..dziękuję za wiadomosci..jade 30 stycznia...jakby jeszcze jakies ciekawe wiadomości to proszę..typu poduszki itp....co do czajnika można swój cichaczem 😋😋😋😋dzieki jeszcze raz i pozdrawiam
Maria1964
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 08 lis 2018 12:17
Oddział NFZ: Śląski

Re: Rabka Olszówka A

Post autor: Maria1964 »

:ugeek: tu pytanko o wi fi...
ODPOWIEDZ