Senatorium Narcyz w Ustroniu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
miras1970
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 119
Na forum od: 10 gru 2014 21:56
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Senatorium Narcyz w Ustroniu

Post autor: miras1970 »

Witam serdecznie kuracjuszy. W Narcyzie bylem w 2015 nie wiem jak jest teraz ale wtedy był brak jakiejś kawiarni itp. Jedzenie dowozone z głównego budynku jakość spoko ilość zależy kto ile je. Zabiegi są w Zakładzie przyrodoleczniczym mnie pasowały bo są tam zabiegi których niema w wielu sanatoriach. Sprzatali co 2 dni trochę po łebkach ale zapieprz panie mają. Czajnik sztućce i talerze i kubki były na wyposażeniu. Pokój trochę stary wystrój ale 2 osobowy. Po moim wyjeździe mieli wymienić tv na nowe, oczywiście wszystko płatne tv parking.Zycze miłego pobytu.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Senatorium Narcyz w Ustroniu

Post autor: zbigniew165 »

Emila_p w tym temacie masz kilka informacji o Narcyzie. Są też moje, które przekazał mi kolega. Był tam w m-cu październiku 2018 r, czyli niedawno. Na pewno na zabiegi musisz dochodzić do Równicy, ale będzie to już w marcu. Musisz liczyć na w miarę dobrą pogodę, bo jest do pokonania trochę schodów i trzeba wyjść ze swojego obiektu żeby dostać się do UIZ w Równicy, czyli Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia. Masz w tam bardzo dobrą i bogatą bazę zabiegową. Do centrum Ustronia jest też kawałek drogi, ale spacer i ruch jest wskazany. Byłem w Równicy w styczniu 2018 r i poza złym powietrzem byłem zadowolony z pobytu. Zimą oczywiście już tam nie pojadę, bo mam astmę i wolę nasze morze. Pozdrawiam i życzę dobrego pobytu. :)
emila_p
Posty: 2
Na forum od: 20 sty 2019 15:55
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Senatorium Narcyz w Ustroniu

Post autor: emila_p »

Dziękuję za pomoc :)
esia62
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 23 wrz 2011 17:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Senatorium Narcyz w Ustroniu

Post autor: esia62 »

Byłam w tym sanatorium parę lat temu i nie narzekałam.W sanatorium liczy się atmosfera i ludzie . Ustroń to fajna urokliwa miejscowość , tym bardziej zimą
miras1970
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 119
Na forum od: 10 gru 2014 21:56
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Senatorium Narcyz w Ustroniu

Post autor: miras1970 »

Popieram Esię
miras1970
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 119
Na forum od: 10 gru 2014 21:56
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Senatorium Narcyz w Ustroniu

Post autor: miras1970 »

esia62 pisze: 03 lut 2019 12:17 Byłam w tym sanatorium parę lat temu i nie narzekałam.W sanatorium liczy się atmosfera i ludzie . Ustroń to fajna urokliwa miejscowość , tym bardziej zimą
Na to się przez się rozumie
Tessi2019
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 10 maja 2019 06:39
Oddział NFZ: Śląski

Re: Senatorium Narcyz w Ustroniu

Post autor: Tessi2019 »

Kto dostanie tu skierowanie niech od razu rezygnuje z tego miejsca. Tu można być tylko za karę. Obskurne pokoje,czasy lat 80 tych, śniadania i kolacje do niczego, zabiegi lecznicze na fundusz na odpieprz i na poziomie przychodni rejonowej. Lepsze zabiegi nie są przepisywane przez lekarza a tylko prywatnie trzeba płacić. Ja odniosłam wrażenie że wszyscy tu pracujący na etatach mają kuracjuszy w najgłębszym miejscu,czyli d...e .Nietypowym posiłkiem jest obiad bo kartofle podane kuracjuszom smakują jak breja dla zwierząt. Ale i tak każdy zjada bo głód zwycięża. Myślę że gdyby ktoś z NFZ przez,ujechał tu na zabiegi to w pierwszym dniu zamknął by ten przybytek oszczędzając ludziom pieniędzy i urlopu. Nie jest to tylko moja opinia bo będąc tu rozmawiam z wieloma osobami i od życia są identyczne. To każdy się cieszy jak wyjeżdża i stwierdza "Nidy więcej tu".
ODPOWIEDZ