Dot. pobytu w sanatorium Gryf ul. Waszyngtona, Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Miska
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 sty 2019 21:49
Staż sanatoryjny: 4

Dot. pobytu w sanatorium Gryf ul. Waszyngtona, Kołobrzeg

Post autor: Miska »

Witam wszystkich.W skrócie o moim pobycie w Gryfice Kołobrzeg przy ul.Waszynktona1.Pobyt od 17.11 2018 21dni w budynku B na 1 piętrze. Pokój 2 osobowy w studio.Remont chyba nie był robiony już sporo lat.Brudne zasłony firany okna.Podlogi niby parkiet,ale w stanie bardzo zużyty. Łazienka grzyb w kabinie prysznicowej.Nie można było włączać grzejnika w łazience, bo prąd wysiadal..Zabiegi były rozłożone różnie, ale można było załatwić że z jednego na drugi.Jedzenie nienajgorsze nawet różnorodne smaczne.Oplata za tv i czajnik i klimatyczne.Obsluga w zabiegowym grzeczna a w recepcji nie wszyscy.Internet w łączniki budynku B ,ale były problemy z połączeniem.Ogolnie ocena dostateczną Jedynie co dobre to położenie przy deptaku i blisko do morza.Czasy PRL.Bylam w 4 sanatoria z NFZ ,ale Gryf ma u mnie najgorsza ocenę.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2019 21:41 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono tytuł
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14369
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Może .... Gryf , a nie Gryfino czy Gryfice ... przy Waszyngtona 1 jest Gryf .. :roll:
Nic nie napisałaś w swojej ocenie o najważniejszym ... czyli o tym czy lekarz słucha sugestii kuracjusza odnośnie przydzielanych zabiegów i o ich jakości .
Miska
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 sty 2019 21:49
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Miska »

Oczywiście chodzi o Gryf Kołobrzeg ul. Waszynktona1 skierowanie z NFZ.U lekarza przy 1 wizycie po przyjeździe tak i po zakończeniu turnusu spędziłam po 3 min.Male zainteresowanie.Zadnych badań.
Miska
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 sty 2019 21:49
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Miska »

Przypuszczam,że p.Gienia to pracownik tegoż sanatoriumPozdrawiam p.Gienie
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20126
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Felice »

A ja myślę że nie,tylko nieco zbulwersowała ją,jak i mnie ilość błędów w tej wypowiedzi i zbyt mała ilość merytorycznych argumentów.
Miska
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 sty 2019 21:49
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Miska »

A była pani w tym sanatorium i jak było wszystko super ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14369
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Miska pisze: 09 sty 2019 12:03 Przypuszczam,że p.Gienia to pracownik tegoż sanatoriumPozdrawiam p.Gienie
To źle przypuszczasz :lol: :lol: pani Gienia ma prawie 3 000 postów w różnych tematach ;)
Felice ma rację , zastanowiła mnie rozbieżność nazw ośrodka i zbyt mało , a właściwie brak tych najważniejszych opinii .
Kołobrzeg dobrze znam , ale Gryf tylko z kawiarenki ;) nie byłam w nim jako kuracjuszka i nie chciałabym byc ..... to jedno z kołobrzeskich sanatoriów z tzw. nizszej półki .... z tego co wiem , tam też kwateruje komercja z psiakami :shock: .... nie wyobrazam sobie takiego towarzystwa w sanatorium :shock:

Równiez pozdrawiam :D
Miska
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 sty 2019 21:49
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Miska »

Uważam ,że NFZ powinien bardziej się przyjrzeć z kim podpisuje umowy,bo płaci za kuracjuszy bardzo duże pieniądze za pobyt.Jeszcze raz podkreślam, że to jest w mojej ocenie najgorsze sanatorium a byłam w 4 San,Arka,Susmed Dąbki, Ustka.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: zawiela »

Miska pisze: 09 sty 2019 22:03 Uważam ,że NFZ powinien bardziej się przyjrzeć z kim podpisuje umowy,bo płaci za kuracjuszy bardzo duże pieniądze za pobyt.Jeszcze raz podkreślam, że to jest w mojej ocenie najgorsze sanatorium a byłam w 4 San,Arka,Susmed Dąbki, Ustka.
Miska!!! Napisz coś o SUSMEDZIE.
Pare osób z forum jedzie na turnus od 19 stycznia.
Z góry dziękuję :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14369
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Miska ... z tych , w których byłaś Gryf ma faktycznie najgorszą opinię .

Popieram prośbę Zawieli , napisz coś , proszę o SUSMED ,.. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ