Dot. pobytu w sanatorium Gryf ul. Waszyngtona, Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Ewucha »

Gienia :lol: uśmialam sie ,ale cieszy mnie iż przełożyłam termin wyjazdu bo bym pewnie uciekła z tego Gryfu grzyb w lazience bez ogrzewania :o :shock: pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Ewucha , to , ze bez ogrzewania , to mógł być jakiś incydent , ale , ze grzyb jest to fakt :( piszesz , że przełozyłas termin , a miejsce tez Ci zmienili :?:

Mnie rozbawił fakt , że jestem podejrzewana iż pracuję w Gryfie :lol: :lol: nie pracowałam , nie pracuję , ale kto wie :?: może będę pracować :P
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2560
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

:lol: :lol: śmieszne, że będąc w danym sanatorium opisuje się je z błędną nazwą ... :oops: . Długo zastanawiałam się co to za sanatorium :?: Przeczytałam wszystkie posty aby dowiedzieć się o co chodzi :roll:

Gieniu hm w wielu sanatoriach pracujesz :?: :?: :idea: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Marzenko , już zgłosiłam moderatorowi , aby poprawił nazwę choćby tylko w tytule :) może poprawi ;)

W i lu sanatoriach pracuję :?: zaraz policze :D ... brałam 3 tygodniowe zlecenia :lol: :lol: .... 3 razy w Niwie , 1 raz w Posejdonie , a pozostałe w róznych innych , ciekawych zakątkach naszego pięknego kraju :D
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Ewucha »

GIENIA pisze: 10 sty 2019 11:46 Ewucha , to , ze bez ogrzewania , to mógł być jakiś incydent , ale , ze grzyb jest to fakt :( piszesz , że przełozyłas termin , a miejsce tez Ci zmienili :?:

Mnie rozbawił fakt , że jestem podejrzewana iż pracuję w Gryfie :lol: :lol: nie pracowałam , nie pracuję , ale kto wie :?: może będę pracować :P
Gieniu no właśnie uśmiałam sie że ktos Cie o to podejrzewa mysle że zbyt krótko jest na forum i niebardzo wie .
Dostalam Gieniu Mesko w Kołobrzegu :serce: z opisu mojej koleżanki i kolegi jest fajnie dobra baza zabiegowa i warunki mieszkaniowe ośrodek kameralny wszystko na miejscu włącznie z basenem i tańcami jade 02.03 pozdrawiam
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2560
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

GIENIA pisze: 10 sty 2019 12:50 Marzenko , już zgłosiłam moderatorowi , aby poprawił nazwę choćby tylko w tytule :) może poprawi ;)

W i lu sanatoriach pracuję :?: zaraz policze :D ... brałam 3 tygodniowe zlecenia :lol: :lol: .... 3 razy w Niwie , 1 raz w Posejdonie , a pozostałe w róznych innych , ciekawych zakątkach naszego pięknego kraju :D
super ,bo jak ktoś nie zna Kołobrzegu czy tego sanatorium to nie wie o co chodzi :oops:

hm pozazdrościć takiej fuchy .... :lol: :lol:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2560
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

Ewucha ,myślę, że będziesz zadowolona z Mesko :) Bardzo blisko promenady, i innych miejscówek. Będąc w Perle Bałtyku odwiedziliśmy Mesko i tańce zaliczyliśmy :P Nie słyszałam nic złego o Mesko 8-)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1394
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: alka50+ »

Ewucha...już dzisiaj mówię,że wrócisz zadowolona. Jest w Mesku wszystko czego potrzebujemy. Załoga bardzo dba o jakość świadczonych usług we wszystkich tematach. Też w Mesku nie pracuję ale znam to miejsce bo mieszkam w Kgu. Gieniu...,,odbierasz,, hi mi chleb w tylu miejscach pracując. Miło pamiętam nasze spotkanie więc Ci hehe wybaczam...do zobaczenia jak będziesz na kolejnym kontrakcie. :lol: pozdrawiam. Co do pomyłki w nazwie sanatorium w którym się tyle czasu było to i dla mnie dziwne..
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Alu .... potwierdziłaś moje podejrzenie ;) :lol: :lol: :lol:

Ale ja w tych ośrodkach tylko sprzątam ;) :D
kuracjuszka 2011
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 16 sie 2011 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: kuracjuszka 2011 »

Trzeba by zmienić tytuł . Nie ma sanatorium o nazwie GRYFINO.W Kołobrzegu przy ul. Waszyngtona jest sanatorium GRYF. Byłam tam na kilkudniowych pobytach komercyjnie. Jedno na pewno jest tam dobre - lokalizacja- wszędzie blisko.
ODPOWIEDZ