Dot. pobytu w sanatorium Gryf ul. Waszyngtona, Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: darek »

To jest właśnie ten PROBLEM z Nazewnictwem
Ludzie jadą pisza a nie wiedzą gdzie byli :)

Kiedyś Prosiłem Pana Administratora o założenie Katalogu obiektów miejscowościach.
Przykładowo Miasto i Obiekty.
Nie było by kolejnego wpisu dotyczącego Gryfa nie wiem skąd autorka wzieła NAZWĘ ..Gryfino -fakt może przejżdżała jadąc do sanatorium nie mylić jak wiel jest wpisów..
Jadę do SENATORIUM zwłaszcza to SENATORIUM działa jak płachta na byka ( nie tylko na mnie) nie wiem co i w jakim regionie Polski tak określa się ale chyba w słowniku języka polskiego nie ma takiego słowa.

Dlatego ponawiam prośbę do Pana Administratora o skatalogowanie obiektów sanatoryjnych

Wiem jest to ogrom nikomu niepotrzebnej Pracy ale unikniemy zakładania w kategorii Oceń kolejnych opisów;
Nie Istniejących obiektów w
Nie istniejących Miastach przy
Nie istniejących ulicach :D :D :D

a apropo Pracy Pani Geni ...
No Ja tam bym popracował w Gryfie bo to Gospodarstwo Ministerialne a nuż jak w Banku płacą tam po 65 000 złotych :)
Oczywiście żarcik :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: darek »

GIENIA pisze: 10 sty 2019 14:16 Alu .... potwierdziłaś moje podejrzenie ;) :lol: :lol: :lol:

Ale ja w tych ośrodkach tylko sprzątam ;) :D
Sory nie zauważyłem Cię tam na liście obecności chyba że Pracujesz na zlecenie( przy zmianie turnusów ) :lol: bo sam zatrudniałem Tam Panie do serwisu sprzatającego :)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3420
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Dotyczy pobytu w sanatorium "Gryf" ul. Waszyngtona w Kołobrzegu

Post autor: Dzia_dek »

Poniższy fragment to "złote usta" wśród ostatnich wypowiedzi.
Trzeba było ugryźć się w język, albo złamać palec na klawiaturze.
(...) Dlatego ponawiam prośbę do Pana Administratora o skatalogowanie obiektów sanatoryjnych
Wiem jest to ogrom nikomu niepotrzebnej Pracy (...)
Dlatego więc pytam, po co to komu? :roll: I to by było na tyle, w tym temacie. :roll:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: alka50+ »

DARKU.
No tam bym popracował w Gryfie bo to Gospodarstwo Ministerialne a nuż jak w Banku płacą tam po 65 000 złotych :)
Oczywiście żarcik :lol:
Stan prawny ,,Gryfu,, opisany przy przetargach które miały doprowadzić do sprzedaży tego obiektu....i nie ma już od dawna szans na TAKIE płace.....nawet hi w marzeniach. Może wkrótce się coś zmieni bo lokalizacja dobra i przy sprzyjających temu zmianach i inwestycjach Obiekt odzyska dobrą opinię jak za czasów jak mówisz ,,Gospodarstwa Ministerialnego,, pozdrawiam.alka
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dotyczy pobytu w sanatorium "Gryf" ul. Waszyngtona w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

Dzia_dek pisze: 10 sty 2019 15:53 Poniższy fragment to "złote usta" wśród ostatnich wypowiedzi.
Trzeba było ugryźć się w język, albo złamać palec na klawiaturze.

Dlatego więc pytam, po co to komu? :roll: I to by było na tyle, w tym temacie. :roll:
Kiedyś reagowałam bardzo emocjonalnie na takie zaczepki , dzisiaj mnie tylko śmieszą :D ale dziękuje Ci bardzo :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

darek pisze: 10 sty 2019 15:41
GIENIA pisze: 10 sty 2019 14:16 Alu .... potwierdziłaś moje podejrzenie ;) :lol: :lol: :lol:

Ale ja w tych ośrodkach tylko sprzątam ;) :D
Sory nie zauważyłem Cię tam na liście obecności chyba że Pracujesz na zlecenie( przy zmianie turnusów ) :lol: bo sam zatrudniałem Tam Panie do serwisu sprzatającego :)
Widzisz Darku .... myslałam , że potrafisz odróżnić żart od prawdy ;) pomyliłam się ;)
Ale jakby co , wiem do Kogo uderzyć w sprawie zatrudnienia :D
Nie zauwazyłes mnie na liście obecności :roll: znasz moje imię i nazwisko :?: ;)
Ostatnio zmieniony 10 sty 2019 16:59 przez GIENIA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

kuracjuszka 2011 pisze: 10 sty 2019 14:30 Trzeba by zmienić tytuł . Nie ma sanatorium o nazwie GRYFINO.W Kołobrzegu przy ul. Waszyngtona jest sanatorium GRYF. Byłam tam na kilkudniowych pobytach komercyjnie. Jedno na pewno jest tam dobre - lokalizacja- wszędzie blisko.
Pisałam już do moderatora w tej sprawie :D
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Ewucha »

Mazrena pisze: 10 sty 2019 13:26 Ewucha ,myślę, że będziesz zadowolona z Mesko :) Bardzo blisko promenady, i innych miejscówek. Będąc w Perle Bałtyku odwiedziliśmy Mesko i tańce zaliczyliśmy :P Nie słyszałam nic złego o Mesko 8-)
:kwiat:
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dot pobytu w sanatorium Gryfino ul Waszynktona Kołobrzeg

Post autor: Ewucha »

alka50+ pisze: 10 sty 2019 13:38 Ewucha...już dzisiaj mówię,że wrócisz zadowolona. Jest w Mesku wszystko czego potrzebujemy. Załoga bardzo dba o jakość świadczonych usług we wszystkich tematach. Też w Mesku nie pracuję ale znam to miejsce bo mieszkam w Kgu. Gieniu...,,odbierasz,, hi mi chleb w tylu miejscach pracując. Miło pamiętam nasze spotkanie więc Ci hehe wybaczam...do zobaczenia jak będziesz na kolejnym kontrakcie. :lol: pozdrawiam. Co do pomyłki w nazwie sanatorium w którym się tyle czasu było to i dla mnie dziwne..
:kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dotyczy pobytu w sanatorium "Gryf" ul. Waszyngtona w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Dzia_dek pisze: 10 sty 2019 15:53 Poniższy fragment to "złote usta" wśród ostatnich wypowiedzi.
Trzeba było ugryźć się w język, albo złamać palec na klawiaturze.
(...) Dlatego ponawiam prośbę do Pana Administratora o skatalogowanie obiektów sanatoryjnych
Wiem jest to ogrom nikomu niepotrzebnej Pracy (...)
Dlatego więc pytam, po co to komu? :roll: I to by było na tyle, w tym temacie. :roll:
Dziadek ZAWSZE musi skomentować i odpowiedni DOPIEC to juz taka Tradycja Może lepiej wrzuć Mnie do osób których nie chcesz czytac komentarzy Będziesz Zdrowszy.

A cytat -.... I wykonaliśmy OGROM nikomu niepotrzebnej Pracy pochodzi z pewnego klasyka polskiego ,którego nazwiska nie będę przywoływał bo zaraz Znajdziesz kilka komentarzy aby ośmieszyć bo to lubisz
Zdrowia Życzę
ODPOWIEDZ