Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
cypis76
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 01 sty 2017 19:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła

Post autor: cypis76 »

Witam serdecznie. Wyjeżdżam do sanatorium Wisła w Iwoniczu Zdrój... czy ktoś tam był, niech podpowie co i jak... jakie warunki, jakie pokoje, czy jest możliwość jednoosobowy pokój, czy wogóle można sobie jakiś pokój wybrać, czy pokoje są po remoncie, od której godziny są przyjęcia do pokoi... ? Proszę o jakieś podpowiedzi za co z góry dziękuję... 😊
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła

Post autor: Ola35 »

Ja byłam w Wiśle w sierpniu. Sanatorium na wysokiej górze. Kiedyś można było wybrać pokój teraz nie. Wyremontowane są na 4 pietrze. Można przyjeżdżać od rana. N a jedynki trzeba mieć najlepiej, zaswiadczenie od lekarza i załatwiać wczesniej
Na - 1sa jedynki ale nie polecam. Bez balkonu i obok są zabiegi więc cały czas ludzie i głośno. Sanatorium nie zrobiło mnie dobrego wrażenia. W sierpniu było w pokojach pełno os które wchodziły przez kratki wentylacyjne. Zabiegi dość ubogie. Jeden rehabilutant robi 5 rzeczy naraz. Jedzenie ubogie. Cały czas sałatki z resztek na śniadanie i kolacje. Do tego niemiła obsługa.
Agulaagula
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 25 lut 2019 22:11
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła

Post autor: Agulaagula »

Poprzedniczka opisała bardzo obiektywnie .Tak jest w rzeczywistości.Budynek bardzo obskurny z odpadającym "odparzonym",zagrzybionym tynkiem.Pokoje wyremontowane na 4 pietrze,ale teraz w zimie wszędzie grzyb na sufitach w łazienkach.Co z tego,że wyremontowane jak dziurawe dachy z papy i się leje.Jedzenie nie miłe,a jeszcze bardziej nie miłe panie na kuchni.Nie wspomnę o pani z recepcji,ale spokojnie tylko jedna jest taka niemiła,bez obaw poznasz bo szybko się ujawnia.Baza zabiegowa bardzo słaba,wybrańcy mogli korzystać z basenu w innym sanatorium.Lekarka dyżurująca,mieszka na 1 piętrze z malutkim dzieckiem i schodzi tylko jak coś się dzieje,ale na pomoc nie ma co liczyć. Ogólnie nie jestem wybredna jestem w stanie przystosować się do różnych warunków,ale sanatorium WISŁA w Iwoniczu Zdroju jest tragedią.Nie jest to tylko moje zdanie ale 95% kuracjuszy,którzy byli na turnusie mówiło to samo. Jeśli tylko macie możliwość zamiany to poruszcie niebo i ziemię aby tutaj nie trafić.Jestem osobą chorą jak większość kuracjuszy,pojechałam aby troszkę się podkurować,a wróciłam chora z grypą z zainfekowanymi oskrzelami (chyba ten grzyb).
Rekompensatą byli jedynie inni towarzysze niedoli,których pozdrawiam z całego serca:)
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła

Post autor: wiktor64 »

Dzieki za opinie :)
MarioGSD
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 11 mar 2020 01:15
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz Zdrój sanatorium Wisła

Post autor: MarioGSD »

Witam serdecznie :)
Otrzymałem skierowanie do sanatorium "Wisła" w Iwonicz Zdrój od 26 maja 2020r.na turnus 24 dni.Jest to mój pierwszy wyjazd do sanatorium więc proszę o ewentualne rady i opinie na temat tego sanatorium.Mam tez pytanie i prośbę zarazem,nie posiadam auta i może Ktoś jedzie w tym terminie z okolic Sosnowca,Dąbrowy Górniczej czy Katowic i mógłby ewentualnie mnie zabrać.Szczegóły techniczno finansowe oczywiście do ustalenia (zgodny człek ze mnie :) )
Z góry dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ