Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Muszyna'' w Muszynie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
magdzia52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 22 sty 2010 10:58

Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Muszyna'' w Muszynie

Post autor: magdzia52 »

Witam!!! Czy byliście w tym sanatorium ? Mam skierowanie właśnie do tej miejscowości . Bardzo proszę o podzielenie się wrażeniami z pobytu tam.
magdzia52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 22 sty 2010 10:58

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Muszyna'' w Muszynie

Post autor: magdzia52 »

Czy tam naprawdę nikt nie był ? :( Piszcie proszę ????
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Muszyna'' w Muszynie

Post autor: syrenka »

Witam! Od dworca PKP do sanatorium jest spory kawałek.Nie wiem jak funkcjonujesz ruchowo.Ja wziełam taksówke bo do sanatorium jest pod górkę.I troche stromą.Budynek znajduje się po prawej stronie.Jeśli dobrze pamiętam będziesz miała tam też basen.Pozdrawiam
magdzia52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 22 sty 2010 10:58

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Muszyna'' w Muszynie

Post autor: magdzia52 »

Dziękuję Ci za informacje, co nieco już teraz wiem :) ale mam nadzieje że znajdzie się jeszcze osoba która więcej mi dopowie :)
Fiona36
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 13 sty 2009 20:06

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Muszyna'' w Muszynie

Post autor: Fiona36 »

Faktycznie sanatorium jest pod górkę, brukiem, niezła gimnastyka przynajmniej na początku turnusu. Nie mieszkałam w samej "Muszynie" ale obok w "Koronie" czyli bardzo bliziutko. Basen jest ale niewielki,do ćwiczeń wystarczy ale raczej nie popływasz sobie na dłuzsze dystanse.
Z tego co opowiadali kuracjusze warunki mieszkaniowe i żywieniowe ok, na zabiegi również nie narzekali. Co do walorów samej miejscowości Muszyna to odsyłam do opinii o sanatorium Korona.Pozdrawiam i życzę miłego pobytu!
gośka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 lut 2010 12:33

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Muszyna'' w Muszynie

Post autor: gośka »

słyszałam ze jest wesoło,pare osób znajomych tam było :lol:
jak masz męża to nie puszczaj:)
prawda to?
magdzia52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 22 sty 2010 10:58

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Muszyna'' w Muszynie

Post autor: magdzia52 »

Witam tych co ze mną tam byli i tych co się tam wybierają :) :) :) i chciała bym podzielić się swoimi wrażeniami . Jednym słowem było super , nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o to sanatorium. Zabiegi spełniały swoje wymogi ,kuchnia też dobrze nas żywiła a sam personel bardzo miły.Miejscowość jest prześliczna ,położone na górce sanatorium daje dobry wycisk fizyczny ale to tylko dla zdrowia hi hi :D .Ścieżek też do spacerowania jest mnóstwo tylko je trzeba znaleźć.Są organizowane wycieczki na które warto się wybrać . Polecam taki wyjazd !!!! :) :) :)
lusi162
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 09 cze 2010 17:07
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Muszyna'' w Muszynie

Post autor: lusi162 »

Witam!
Właśnie wróciłam z sanatorium "Muszyna" w Muszynie. :) Sam pobyt mogę zaliczyć do udanych. :) Mieliśmy parę zastrzeżeń do samego sposobu kontrolowania nas kuracjuszy po godzinie 22 tzn. obsługa potrafiła zachowywać się bardzo niegrzecznie, jednak po interwencji u Kierowniczki troszeczkę sytuacja się zmieniła. Jeżeli chodzi o personel rehabilitacyjny to było ok. Wyżywienie było możliwe, jednak do samego podania można było sie przyczepić oraz zdarzyło się raz, że podano śmierdzący salceson, żeby zabić ten przykry zapach podano nam po lampce wina. :shock: :lol: Ja akurat trafiłam że miałam super grupę, więc popołudniowy czas spędzalismy na wesolo i zabawnie. Było poprostu miło. :) Okres też był dobry, bo lato więc można bylo dużo zwiedzać. Wycieczki są organizowane więc można było skorzystać, polecam. :) Również chodzilismy na tańce, blisko ośrodka do Rybaczówki, jeżdzilismy też do Krynicy, tam jest więcej rozrywek. Przyszłym kuracjuszom życzę miłego pobytu, a tych co byli razem ze mną Pozdrawiam :) :|
annabl99
Posty: 1
Na forum od: 01 kwie 2011 14:42

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Muszyna'' w Muszynie

Post autor: annabl99 »

Witam, mam pytania wyjeżdżam do tego sanatorium koniec kw2ietnia.
czy są tam pokoje 1 os.?
czy w pokoju są naczynia np . czy można zrobić herbatę czy kawę ?
czy jest różnica między ZUS a NFZ ?
dzięki za odpowiedzi !!!
pozdrowienia
pawel3
Posty: 1
Na forum od: 24 cze 2011 13:29

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Muszyna'' w Muszynie

Post autor: pawel3 »

Centrum Rehabilitacji Sanatorium Muszyna
ul.Mściwujewskiego

Jedzenie można powiedziec , że dobre ale w jadłospisie brak sera białego w ogóle mało serów warzyw i owoców nie licząc zeszłorocznych ogórków kiszonych .jabłko jeśli juz to najtańsze tak samo jak pomarańcz przemysłowy Obsługa zabiegów jest OK .Basenik mały miniaturowy zupełnie nie do pływania tylko do gimnastyki .Za miejsce przed i obok sanatorium do pozostawienia samochodu 6 zł za dobę brak w tym temacie zniżek .Pokoje tak jak w PRL jedynie łazienka z WC kosztem pokoju. Nie otworzysz drzwi łazienki bo przeszkadza stolik i krzesło .TV za które trzeba zapłacić ma rozmiar 12 cali stoi na półce pod sufitem i trzeba założyć okulary i zadrzeć głowę żeby coś zobaczyć. Pokoje sprzątane co drugi dzień , ręczniki raz na 7 dni ale pościel w całym pobycie nie zostanie wymieniona. Internet jest przewodowy w pokojach.Czajnik na końcu korytarza.Na terenie sanatorium w budynku bilard płatny dodatkowo poza budyniem brak jakichkolwiek miejsc do uprawiania jakiegokolwiek sportu jedynie kilka ławek .Ścieżki spacerowe zaczynają się ale kończą chaszczami .Rozrywka jedynie dodatkowo płatna , a głównym organizatorem kulturalnym jest ratownik który jednocześnie pożal Boże bekiem niby śpiewem za dodatkowe 7 zł za obsługę kulturalną przy wtórze harmonii umila czas pieczonej kiełbaski. piosenkami wsiowo weselnymi nie rzadko obscenicznymi pełna żenada.Okolica Muszyny zachęca do spacerów i wycieczek ale we własnym zakresie , na organizowanych nie byłem więc nie mogę nic powiedzieć.Spotkania konsolidujące i zapoznawcze w kawiarence na dole w budynku oczywiście za dodatkową opłatą.
Chciałem moja opinię umieścić na stronie internetowej tego sanatorium
Ale widać mają cenzurę i nie umieszczają nie pochlebnych opinii.
pozdrawiam
ODPOWIEDZ