Cieplice Dom Zdrojowy od 1 kwietnia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Cieplice Dom Zdrojowy od 1 kwietnia

Post autor: syrenka »

Czy ktoś był ostatnio ..Byłam już tam ale dawno ...co możecie napisać o zabiegach ,pokojach i wyżywieniu ....Wszystkie opinie mile widziane .Pozdrawiam z Wawy brrrr zimno ...
forumowicz

Re: Cieplice Dom Zdrojowy od 1 kwietnia

Post autor: forumowicz »

Jest sporo na ten temat, tu na forum. Poszukaj.Wstępnie to mogę powiedzieć że jest super.
Zuza74
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 07 kwie 2014 12:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Cieplice Dom Zdrojowy od 1 kwietnia

Post autor: Zuza74 »

Byłam w 2016 r. Bardzo chciałam tam jechać po przeczytaniu opinii. No i się rozczarowałam niestety :(
Byłam dużo przed siódmą rano, a "zawołana" przez panią z recepcji koło godziny 9'30 po mojej interwencji. Nie wiem czy ta kobieta tam jeszcze pracuje, ale to jakaś porażka, że taki stosunek do ludzi jest tolerowany. Chyba w akcie zemsty, że śmiem jej zwracać uwagę dostałam przedostatni pokój na parterze w budynku III od strony podwórka. Nie jestem wymagająca ale pokój był brudny, szafy się sypały a telewizor, za który oczywiście trzeba było płacić trzymał się na wysięgniku, przypięty w jednej trzeciej ekranu jakimś pasem. Co dziennie miałyśmy w pokoju mrówki, a co noc w łazience jakieś chrabąszcze. Brrr....po trzykrotnym zgłoszeniu przyszły panie położyły w jednym miejscu jakąś płytkę i uznały sprawę za załatwioną. Pokój był bardzo duży, przypuszczalnie kiedyś dla trzech osób albo dla kuracjuszy na wózku więc ta jedna płytka....Wiem, że inne pokoje były w porządku .Codziennie kontrola pielęgniarki, pewnie dlatego, że na parterze.Jedyny plus tego pokoju to wyjście na ogrodzone podwórko z mini fontanną i ławeczkami. Personel bardzo w porządku (oprócz wspomnianej pani :roll: ) Zabiegi fajne, borowina, basen, prądy, hydro, masaże ale wszystko w strasznym pośpiechu bo Dom Zdrojowy to taki wielki kombajn, który mieli NFZ, ZUS, kuracjuszy komercyjnych z Niemiec i Ukrainy. Bardzo ciasna stołówka i np. któregoś dnia brakło dla nas ziemniaków :lol: Windy wiecznie nie czynne i nikogo nie obchodziło, że na czwartym piętrze są osoby niepełnosprawne. Narzekanie dotyczy tylko sanatorium. Miasteczko jest bardzo ładne, jest ogromny park, piękne jezioro z tańczącą fontanną, termy. Dom Zdrojowy nie organizował potańcówek ale jest gdzie potańczyć. Dużo małych sklepików, barów i restauracji, ale jest też duży znany sieciowy market blisko centrum, a w drugą stronę jakieś 2 km i mamy kolejne dwa duże markety, kupić można prawie wszystko. Zmotoryzowani mogą zwiedzać okolicę i pojechać np. do zamku Książ czy fabryki szkła.
Załączniki
IMAG0369.jpg
IMAG0373.jpg
IMAG0378.jpg
IMAG0376.jpg
IMAG0346.jpg
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Cieplice Dom Zdrojowy od 1 kwietnia

Post autor: syrenka »

O rany ...Byłam w Domu Zdrojowym w 1 ...mieszkałam na 3 piętrze było ok ..Zobaczymy robaczków nie lubię więc będzie ciekawie..Jadę na poszpitalne więc pokoje będą pewnie 2 lub 3 osobowe o jedyne można zapomnieć ....Dzięki za opis ....
Zuza74
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 07 kwie 2014 12:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Cieplice Dom Zdrojowy od 1 kwietnia

Post autor: Zuza74 »

:D
zuza-zuza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 08 maja 2017 13:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Cieplice Dom Zdrojowy od 1 kwietnia

Post autor: zuza-zuza »

Ja byłam w zeszłym roku w DZII - było OK.
Żadnych mrówek ani karaluchów, jedzenie dobre, nigdy nie brakło ziemniaków ;)
Telewizor byle jaki, ale wymieniano na nowe, mój pokój nie doczekał wymiany w czasie mojego turnusu.
Co do dnia przyjęcia - faktycznie strasznie powoli to szło. Jedna pani obsługuje, a trzy inne osoby krzątają się w recepcji bez zajęcia.
ODPOWIEDZ