Ciechocinek sanatorium Wrzos.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Marylka47+S
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 21 lip 2015 17:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Ciechocinek sanatorium Wrzos.

Post autor: Marylka47+S »

Jadę 5 lutego do Ciechocinka do sanatorium Wrzos. Proszę o jak najwięcej informacji o tym sanatorium tzn. np. czy miał ktoś masaż SGB na stole? (gimnastyka bierna), czy wszystkie zabiegi są na terenie obiektu? Czy jest basen dostępny stale? Czy łazienki są przystosowane dla niepełnosprawnych?Jestem osobą poruszającą sie o kulach i każdy krok jest wyzwaniem dlatego interesuje mnie czy daleko jest do jakiegoś sklepu czy kiosku? Chodzi o wodę , owoce, gazety? Nie znam Ciechocinka, nigdy nie byłam i dlatego pytam. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek sanatorium Wrzos.

Post autor: jan19557 »

Skoro poruszasz się o kulach i zostałaś tam wysłana to na pewno ośrodek jest przystosowany. Najlepiej zadzwoń do nich. Są podjazdy i winda. Przyjemny ośrodek, byłem tam na tańcach kilka razy. Jak dla ciebie to jeden minus bo kawałek do grzybka , tężni itp. Powodzenia.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1706
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Ciechocinek sanatorium Wrzos.

Post autor: p-siak »

Jest duży sklep ze wszystkim,ale ze 400 m.Basen tylko chyba do 16-tej, masaży NFZ chyba nie zapewnia Pozdrawiam
Bodzio18
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 11 kwie 2014 12:17
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek sanatorium Wrzos.

Post autor: Bodzio18 »

Witaj Marylko od mojego pobytu we Wrzosie trochę czasu już minęło ale miło go wspominam ,obiekt jest przyzwoity ,zabiegi na miejscu ,basen
raczej do ćwiczeń ,popływać można niedaleko jest duży basen nawet solankowy .Obiekt jest przystosowany do osób nie pełnosprawnych ,podczas
mojego pobytu była kuracjuszka poruszająca się o kulach jak i chłopak na wózku ,są windy czy na zabiegi lub stołówkę blisko ,gorzej z zakupami
trzeba trochę podejść ,plusem jest to że jest płasko i równo zawsze to lżej ,na pomoc życzliwego kuracjusza w razie potrzeby też możesz liczyć.
Dobrze jest zadzwonić i poinformować o swoich problemach ,możesz liczyć na ich przychylność bo po przyjezdzie możliwości są ograniczone .
Pozdrawiam dużo zdrówka i udanej kuracji.
Kuracjusz55
Posty: 1
Na forum od: 13 lip 2019 23:20

Re: Ciechocinek sanatorium Wrzos.

Post autor: Kuracjusz55 »

Są masaże tez bo słyszałem, ze ich nie ma dla kuracjuszy z NFZ
ODPOWIEDZ