Sanatorium Daniel w Ustroniu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: forumowicz »

jak juz pisałem Ci na Pv do Biaweny jadę 30 sierpnia. Tyle że mam zamiar jechać motocyklem (o ile pogoda pozwoli). No a wiadomo że jak pojadę jednośladem to pasazer nie wchodzi w grę. To czym pojadę rozstrzygnie się 30 sierpnia rano więc na mnie liczyć to nie za bardzo.
A z naszego pięknego śląska dojazd do Wysowej jest całkiem całkiem. trza sie tylko dostac do krakowa a z Krk juz firma Voyager ma regularne kursy do samej Wysowej 150 -200 metrów od Biaweny. :)
Kris123
Posty: 3
Na forum od: 21 maja 2019 10:51

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Kris123 »

Ja od 02.09 jadę z Libiąża do biaweny
Smerfi85
Posty: 2
Na forum od: 17 lip 2019 13:43

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Smerfi85 »

Witam.
Jedzie ktoś do Daniela 28.10.2019?
wlodek64
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 21 paź 2016 13:10
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: wlodek64 »

Witam, jest moze ktoś w Danielu własnym samochodem i doradzi gdzie zaparkować bo dzwoniłem , pytałem o parking a pani powiedziała , że parking oczywiscie płatny z tym , że zapłacenie wcale nie oznacza miejsca wolnego na parkingu.
Swistak
Posty: 4
Na forum od: 31 lip 2019 13:34
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Swistak »

Hej,
Czy ktoś zaczyna turnus od 08.08.2019?
Ilona66
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 sie 2019 21:57
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Ilona66 »

Byłam w Danielu styczen 2018 i nie narzekałam fajny pokoj mialam choc obiekt byl jeszcze w remoncie .Posilki dobre prawie w kazdym sanatorium sa takie same a byłam juz w 5.Polecam tez Orlik i Roze w Ustroniu
Ludzie sanatorium to nie wczasy w hotelu5* .Wazne jest nsdtawienie fajne towarzystwo i czas szybko mija.
marek Paw
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 28 sty 2018 13:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: marek Paw »

witam moze ktos doradzic gdzie mozna zaparkowac prywatnie w ustroniu bo w danielu ponoc ciezko o miejsce a placic trzeba pozdrawiam
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3790
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: ka_jak_kazimierz »

wlodek64 pisze: 18 lip 2019 09:56 Witam, jest moze ktoś w Danielu własnym samochodem i doradzi gdzie zaparkować bo dzwoniłem , pytałem o parking a pani powiedziała , że parking oczywiscie płatny z tym , że zapłacenie wcale nie oznacza miejsca wolnego na parkingu.
Miałem się nie odzywać, wiem...
Ale coś takiego???
Nie wiem, czy się śmiać czy płakać...
Pomysł wart naśladowania, no wręcz genialny!
A ja dostałem numerowane miejsce i jeszcze miałem wybór, czy je zająć (trochę szczupłe) czy stanąć na ekologicznym kawałku parkingu, pod drzewkami, na trawce... Wybrałem druga opcję, po co się wciskać.
Busko, Mikołaj.
Grisza
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 21 kwie 2019 18:24
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Grisza »

Spoko..jestem w Danielu i miejsc parkingowych nie brakuje
marek Paw
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 28 sty 2018 13:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: marek Paw »

witaj grisza powiedz tasz szczerze jakie sa warunki bo rozne tu sa opinie ja bede od 1 wrzesnia pozdrawiam
ODPOWIEDZ