Sanatorium Daniel w Ustroniu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Heniu Olszowiec
Posty: 3
Na forum od: 19 lut 2019 19:47

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Heniu Olszowiec »

Ta opinia, to jedna
wielka lipa i ściema. :roll:
- Grzecznie, ale bardzo stanowczo sobie wypraszam. Nie łączą mnie żadne koneksje z właścicielem obiektu.
Nie napisałem, że było idealnie, bo nie było, tylko że nie będę jakoś specjalnie narzekał. W przeciwieństwie do ledwo kilku kuracjuszy z mojego turnusu, którym faktycznie było wszystko źle.
Jechać do polskiego sanatorium i oczekiwać, że będzie standard jak w tym pożal się boże programie "Sanatorium Miłości", to trzeba być niespełna rozumu.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Dzia_dek »

Nie ma problemu z "wypraszaniem sobie", możesz to robić do woli, masz do tego prawo.
Nie interesują mnie również Twoje koneksje, ani "kto z kim śpi". Tylko przestań ludziom
robić "wodę z mózgu". Nie jesteś w tym pierwszy na tym forum i podejrzewam, że nie ostatni.
Jakoś przed "swoim wyjazdem" nie trafiłeś na to forum, nie zasięgałeś żadnej opinii. Mało
tego, nic nie piszesz w czasie pobytu, ani po jego zakończeniu. Nagle miesiąc później budzi się
z letargu "Henio Pocieszyciel" i opisuje jakie to warunki są w "Danielu". A jak jest, to wszyscy
widzą. Gdziekolwiek byś nie zajrzał to opinie są ogólnie negatywne, w najlepszym wypadku, na nie.
Przecież Ty nie mogłeś napisać, że było tam idealnie bo wywołałbyś tym tylko pusty śmiech.
Nie mam zamiaru i ochoty "rozbierać" Twojego postu na "czynniki pierwsze", ale przyjrzyj mu się
i przeczytaj go sam. Sam nie uwierzysz w to co napisałeś. Nie trzeba żadnych programów TV do
porównania sanatoriów. Porównując "Równicę" (dla przeciętnego kuracjusza) z "Danielem" to tak
jakby porównać hotel min. *** z hostelem. Możesz się dalej nie wysilać z ta swoją dziwną reklamą.
Poza tym coś dziwnie znajome wydaje mi się Twoje pisanie i zbyt dobrze poruszasz się po forum
jak na niecałą dobę obecności tutaj. Brak kontaktu przez pocztę, brak oddziału NFZ. Baw się dobrze.
Awatar użytkownika
Zumi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 16 lut 2016 22:46
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Zumi »

Dziękuje za garść informacji.
Co do wyżywienia są różne gusta kuracjuszy i możliwości kuchni ... jakoś kuracjusze przeżyli :) . Bardziej mnie martwi wpis ;

Na całą bazę sprzętu jest co kot napłakał
Jeden rowerek i jedna bieżnia .... ( pewnie ścieżka zdrowia jest na zewnątrz budynku :lol: )
3 duże piłki
Orbitrek nie działa podobno od pół roku...też oczywiście jeden
Cena za tv 96 zł za pobyt,parking to 192 zł
... 2 razy basen w ciągu dnia .. :shock:
... 3 gimnastyki w ciągu dnia .. :shock:
.... dojazdy do innych zabiegów :lol:
Nie chcę się czepiać czy to są obiektywne wpisy ale sądzę że tak ..
Zastanawiam się czy to nie będzie skutkowało utratą mojego zdrowia :) :) .. :shock:

Może ktoś napisze jakie aktualnie są serwowane zbiegi !! na miejscu i wyjeździe. Brak możliwości masażu przynajmniej klasycznego ( ktoś napisał na forum że na 150 osób uzyskało masaż 3 osoby !! ).
Czy są organizowane jakieś ciekawe wycieczki 1 czy 2 dniowe sobota - niedziela ?
Jak zorganizowane są zbiegi z ZUS jeżeli chodzi o zapełnienie dnia .. po obiedzie są zabiegi ?
Które pokoje 2 osobowe są fajne ? .. które piętro ... nr pokoju ?

Pozdrawiam forumowiczów.
Heniu Olszowiec
Posty: 3
Na forum od: 19 lut 2019 19:47

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Heniu Olszowiec »

Tylko przestań ludziom
robić "wodę z mózgu".
Widzę, że nie ma z kim dyskutować. Dzia_dek, życzę Panu zdrowia, przede wszystkim psychicznego :lol:

Raz jeszcze pozdrawiam ze słonecznego Mazowsza oba turnusy ZUS ze Stycznia 2019 :serce:
Grzegorz DG
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 30 sty 2018 11:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Grzegorz DG »

Na stronie sanatorium Daniel nie ma zdjęć bazy zabiegowej wcale,bardziej chyba funkcjonuje to jako hotel niż sanatorium.Daniel i Orlik obiekty mają tego samego właściciela.Dziwne że ZUS podpisuje umowy na rehabilitację z takimi ośrodkami gdzie są zastrzeżenia co do jakości obiektu i rehabilitacji.
Awatar użytkownika
Efa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 20 gru 2018 12:36
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Efa »

Witam ponownie... choć boję się (aż) odezwać ... Panie Heniu Olszowiec - popieram to, co Pan napisała o sanatorium Daniel , bo tak faktycznie tam jest. Zresztą i ja pozwoliłam sobie na wpis i obiektywnie opisałam w/w sanatorium. Co do Dzia_dek forumowicz z muchą w nosie - bo tak można wywnioskować z wpisu i pretensji jakie zafundował - to może Pan jest z konkurencji w/w ośrodka ? Nie wiem, ale ludzie zapominają, że to są realia PL. I nie ma co się denerwować. Każdy ma prawo napisać swoje zdanie i wyciągnąć swoje wnioski - nie krytykując drugiej osoby a co zrobił Pan "Dzia_dek " Nie ładnie !!!! Serdecznie pozdrawiam. Gdyby trzeba było to mam kilka fot z ośrodka z lipca ubiegłego roku. Jak  bedzie trzeba to je wstawie. Uwierzcie Państwo, byłam w gorszych sanatoriach. Pozdrawiam i uśmiechy przesyłam z Wlkp. ;)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: andrzej1955 »

Witam,forumowicze którzy są na forum od dłuższego czasu znają wiele takich opinii i laurek wystawianych niektórym obiektom-Miś się kłania :!: zawsze czas i następne opinie wszystko wyjaśniają i obraz robi się klarowny :!: co do życzeń tego szczególnego zdrowia to radzę się zastanowić jego autorowi nad tym co pisze-z reguły niektóre rzeczy przez nas wysłane do nas .....powracają :!: :!: :!: Pozdrawiam i Miłych Pobytów w Dobrych Obiektach Życzę
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Dzia_dek »

Andrzeju szkoda słów. Mam nadzieję, że ktoś, kto to wszystko przeczyta,
to wyciągnie właściwe wnioski. Dobry obiekt sam się obroni bez problemu,
a dziadostwa to nawet takie pseudo reklamy jak też wpisy osób, obudzonych
ze "snu zimowego"nie uzdrowią.
Efa pisze:(...) Każdy ma prawo napisać swoje zdanie i wyciągnąć swoje wnioski - nie krytykując drugiej osoby a co zrobił Pan "Dzia_dek " (...)
Ha, ha, ha. Ten "Pan "Dzia_dek" (rozbawiło mnie to do łez) wyciągnął wnioski i napisał swoje zdanie.
Owszem krytyczne, ale nie w stosunku do osoby tylko do jej wpisu w którym opowiada nierealne wprost historie.
I na tym koniec tematu z mojej strony. Ktoś kto będzie miał wybór gdzie pojechać, to po tych naszych dyskusjach
dokładniej przyjrzy się tematowi i zastanowi się czy warto. Takie sztuczne słodzenie jak Efe czy Henia, to nic nie da.
Awatar użytkownika
Efa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 20 gru 2018 12:36
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: Efa »

Każdy ma swoje zdanie i niech tak zostanie. Miłego, słonecznego dnia i dużo optymizmu życzę :) ( sobie i forumowiczom ; ) ) :kwiat:
BogusiaH
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 30 paź 2018 20:56
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium Daniel w Ustroniu

Post autor: BogusiaH »

Widzę że rozpętała sie burza
Zakończyłam już mój pobyt ale jedno Wam powiem
Na wypisie mnóstwo uwag typu osłuchowo ok ,serce bez szmerów itd oto
Nikt podczas całego pobytu nie wziął stetoskopu do ręki!!!!! Skąd te wnioski????
Mówicie że narzekam???? Po tym jak wypadły mi drzwi balkonowe Pani dyrektor zaproponowała mi pokój bez łazienki????
Spytałam czy dostanę wiadro żeby się wysikać 😂
Nie oczekuje jajecznicy codziennie czy cudów ale margaryna i twaróg który ledwo starcza na jedną kromkę to chyba przesada
Wokół obiektu bardzo brudno,pełno śmieci i sypiące się ściany
Byłam tam 3 tygodnie i winda jak została upierd.... podczas remontu tak została przez mój pobyt....porządek i syf panujący wszędzie
Wystarczy popatrzeć na obrusy na stołówce
Grota solna....?
Pompa jest tak głośna że o relaksie zapomnijcie
I nie to nie jest złośliwe, pojechałam i ćwiczyłam ile mogłam i potrafiłam i poprawa jest ale to kwestia chceci a nie idealnej bazy zabiegowej
ODPOWIEDZ