Turnus rehabilitacyjny-Krynica Zdrój ...Lwigród

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Turnus rehabilitacyjny-Krynica Zdrój ...Lwigród

Post autor: bista »

marylka1 pisze: 17 lut 2019 20:59 dziękuję. Mnie się udało zarezerwować myślę fajny pokój.
Witaj, próbowałam się dodzwonić o rezerwację pokoju, ale panie w recepcji wcześniej mówiły, że one dostają gotowe listy. Gdy ponownie wczoraj dzwoniłam, to okazało się, że już są listy i nic nie da się zrobić. Niestety, mam ponoć pokój 3-osobowy w tzw. studio, podejrzewam, że ciasno i oczywiście 1 łazienka na 4 os., bo jeszcze do tego dołączona jedynka. Zaczyna mnie to przerażać, może coś więcej mogłabyś napisać, jak jest w tych 3-osob. pokojach. Jadę już w poniedziałek 12.08, więc będę wdzięczna , jeśli coś do niedzieli włącznie napiszesz, bo chyba tam jesteś, jak pisałaś wcześniej. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Turnus rehabilitacyjny-Krynica Zdrój ...Lwigród

Post autor: Samosia »

Witaj Bista...te tzw.studia w Lwigrodzie trafiają się całkiem fajne i przestronne...w roku 2018 gdy tam byłyśmy z córką też z NFZ miałyśmy takie właśnie studio i pokoje były duże z wsplnym przedpokojem oraz fajną łazienką....dotrzesz na miejsce to wtedy się przekonasz a dziś nie ma sensu się zastanawiać trzeba mieć pozytywne myśli a po za tym jedziesz w supet czasie więc w pokoju pewnie będziesz spędzać mało czasu...Udanego wypoczynku,super towarzystwa i trafionych zabiegów Ci życzę 😀👍😀👍😀
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Turnus rehabilitacyjny-Krynica Zdrój ...Lwigród

Post autor: bista »

Dziękuję Samosiu, dzisiaj dodzwoniłam się i ten pokój jest na 4.piętrze od strony jakiejś góry, więc widok pewno żaden, zapewne i pokój bez balkonu. Ty zapewne miałaś dwójkę w studio, a to ma być trójka w studio. No cóż, zobaczę na miejscu, nic już ponoć nie da się zrobić, bo listy są gotowe :(
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Turnus rehabilitacyjny-Krynica Zdrój ...Lwigród

Post autor: Samosia »

Bista jeśli widok na górę to albo na Górę Parkową więc widok na samą Krynicę Zdrój również i tam w tych pokojach są male balkony.A jeśli z drugiej strony to widok na Górę Jesennik to z tej strony niestety ale chyba nie ma balkonków ale za to cisza i spokój...Nie martw się na zapas...będzie dobrze 👍🙂
gosiagosia85
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 26 kwie 2017 20:31

Re: Turnus rehabilitacyjny-Krynica Zdrój ...Lwigród

Post autor: gosiagosia85 »

Witam serdecznie.
Ja mam takie pytanko. Czy jest możliwość przyjechania na turnus dzień wcześniej wieczorem??
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Turnus rehabilitacyjny-Krynica Zdrój ...Lwigród

Post autor: bista »

Samosia pisze: 10 sie 2019 15:25 Bista jeśli widok na górę to albo na Górę Parkową więc widok na samą Krynicę Zdrój również i tam w tych pokojach są male balkony.A jeśli z drugiej strony to widok na Górę Jesennik to z tej strony niestety ale chyba nie ma balkonków ale za to cisza i spokój...Nie martw się na zapas...będzie dobrze 👍🙂
Tak, niestety to z tej niefortunnej strony, ale co robić, trudno i głowa do góry, oby współlokatorki były fajne. Pozdrawiam.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Turnus rehabilitacyjny-Krynica Zdrój ...Lwigród

Post autor: bista »

gosiagosia85 pisze: 10 sie 2019 15:27 Witam serdecznie.
Ja mam takie pytanko. Czy jest możliwość przyjechania na turnus dzień wcześniej wieczorem??
Ponoc tak, tylko opłata chyba 65zł, ale trzeba się upewnić w recepcji
gosiagosia85
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 26 kwie 2017 20:31

Re: Turnus rehabilitacyjny-Krynica Zdrój ...Lwigród

Post autor: gosiagosia85 »

Ok dziękuję. Ja też zawitam to Lwigrodu ale dop przyszły miesiąc
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Turnus rehabilitacyjny-Krynica Zdrój ...Lwigród

Post autor: Samosia »

Gosiagosia85 kiedyś była taka możliwość ale wiązała się z dodatkową opłata a jak jest teraz niestety niewiem...zadzwoń i dopytaj na recepcji.W temacie ,, noclegi" jest kilka informacji na temat noclegów w Krynicy Zdroju więc ewentualnie możesz wybrać takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Turnus rehabilitacyjny-Krynica Zdrój ...Lwigród

Post autor: Samosia »

bista pisze: 10 sie 2019 15:30
Samosia pisze: 10 sie 2019 15:25 Bista jeśli widok na górę to albo na Górę Parkową więc widok na samą Krynicę Zdrój również i tam w tych pokojach są male balkony.A jeśli z drugiej strony to widok na Górę Jesennik to z tej strony niestety ale chyba nie ma balkonków ale za to cisza i spokój...Nie martw się na zapas...będzie dobrze 👍🙂
Tak, niestety to z tej niefortunnej strony, ale co robić, trudno i głowa do góry, oby współlokatorki były fajne. Pozdrawiam.
Będzie dobrze...Myślę,że Krynica latem jest piękna 🙂Baw się dobrze,odpocznij🙂🙂🙂
ODPOWIEDZ