Agat - Cieplice

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
irena653
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 22 cze 2019 14:44
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Agat - Cieplice

Post autor: irena653 »

Witaj kochana. dziękuję za bardzo wyczerpująca odpowiedź. Prawde mówiąc nie jestem zbytnio zadowolona z tej miejscowości, ale może podobnie jak ty będę zadowolona. zastanawiałam sie nad jedynką, ale myślę, że w dwojce predzej znajde towarzystwo. Napisz czy dwójki też trzeba zarezerwować - jeśli tak to najlepiej na ktorym pietrze i od ktorej strony? Szkoda tylko, że nie ma basenu. Pozdrawiam
irena653
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 22 cze 2019 14:44
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Agat - Cieplice

Post autor: irena653 »

Witaj kochana. dziękuję za bardzo wyczerpująca odpowiedź. Prawde mówiąc nie jestem zbytnio zadowolona z tej miejscowości, ale może podobnie jak ty będę zadowolona. zastanawiałam sie nad jedynką, ale myślę, że w dwojce predzej znajde towarzystwo. Napisz czy dwójki też trzeba zarezerwować - jeśli tak to najlepiej na ktorym pietrze i od ktorej strony? Szkoda tylko, że nie ma basenu. Pozdrawiam
irena653
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 22 cze 2019 14:44
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Agat - Cieplice

Post autor: irena653 »

Mam pytanko choć nie jestem pewna czy zamieszczam je w odpowiednim miejscu. Szukam osób które jada do Agat - Cieplice w terminie
20 lipiec -10 sierpień. A może znajdzie sie tutaj osoba z woj. wielkopolskiego (konkretnie z kalisza). Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Agat - Cieplice

Post autor: lawenda »

Irenko653 sugerowałabym jednak zrobić rezerwację na dwójkę, bo międzyczasie gdzieś na forum wyczytałam, że są jednak gorsze pokoje, niż te które ja widziałam. A jak wiadomo dwójki są zawsze dla małżeństw i najczęściej nie wiedzieć czemu, dostają te pokoje po remoncie, a dla reszty to co zostanie. Jeśli chodzi o pokój, to o tej porze roku lepiej rezerwować pokój od strony wejścia, bo od południa świeci cały dzień słońce, więc może być w pokojach gorąco. Ja widziałam tylko pokoje dwójki na pierwszym piętrze od strony wejścia i jedynki na drugim od strony południowej, te były ok.
Ale może strzelczanka co dopisze odnośnie pokoi.

Pozdrawiam i życzę udanego pobytu. :kwiat:
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Agat - Cieplice

Post autor: lawenda »

Odnośnie terminu wyjazdu i poznania osób jadących do AGATU, to załóż nowy temat w dziale: Wyjeżdżam do sanatorium.
Tam prędzej ktoś się odezwie, a jeśli nie to się nie smuć, na miejscu na pewno będzie sporo fajnych ludzi. :D
Ja miałam to szczęście, że poznałam wspaniałych ludzi już przy pierwszym posiłku przy stoliku. :D
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Agat - Cieplice

Post autor: strzelczanka »

Również sugeruję "zaklepanie" sobie pokoju, adres [email] podany jest na stronie sanatorium, w zakładce "turnusy". Pokoje od południa wyłącznie jednoosobowe. Południowy-zachód to dwójki, i wieloosobowe, typu studio, i jeszcze mniej atrakcyjne.
Co do basenu- w Agacie nie ma. Są Termy Cieplickie, bardzo blisko, ale zatłoczone, i zaledwie z "jednoprocentową ilością wód termalnych w basenie" Tak to ładnie określił ratownik. Zabiegi w Agacie również w wodzie "kranówie" I pojąć tego nie mogę, że dysponując wodami termalnymi lepiej podgrzewać wodę do zabiegów Kąpiel w wodach termalnych można wykupić w basenie w "Domu Zdrojowym"
Nie ma się co przejmować, że tu , na Forum nikt się nie zgłasza. Wiadomo, Sanatorium będzie pełne, będzie dobrze :) Gdyby jakieś konkretne pytania to jestem do dyspozycji, myślę że Lawenda rówież. Pozdrawiam
irena653
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 22 cze 2019 14:44
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Agat - Cieplice

Post autor: irena653 »

Sliczne dzięki dziewczyny. Zaraz zrobię rezerwację dwójki. Pozdrawiam
irena653
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 22 cze 2019 14:44
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Agat - Cieplice

Post autor: irena653 »

[*]Wysłałam rezerwacje kilka dni temu i cisza. Dzwonilam, ale kazano mi czekac na odp. szefowej. Macie orientacje jak dlugo to potrwa i czy w ogole jest nadzieja, że przyjmą rezerwację? ;)
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Agat - Cieplice

Post autor: lawenda »

Irenko653 ja miałam odpowiedz następnego dnia, ale teraz jest okres urlopowy, weekend, więc może dlatego się przedłuża.
A rezerwować zawsze warto, jeśli mamy taką możliwość. ;)
irena653
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 22 cze 2019 14:44
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Agat - Cieplice

Post autor: irena653 »

Zadzwonilam w końcu i dowiedziałam się, że zarezerwowano mi tę dwójke. Teraz tylko czekac na kogo tam trafię
ODPOWIEDZ