Chalkozyn Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kuracjuszka 2011
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 16 sie 2011 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: kuracjuszka 2011 »

Otóż to. W Chalkozynie nie ma basenu. Może to są jakieś pomyłki? Może mowa o innym obiekcie? Pokoje wszystkie były ok !
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

To jednak chyba był inny obiekt, bo w Chalkozynie nie ma turnusów rehabilitacyjnych 14 dniowych. Są tylko 8 dniowe i takie były w styczniu 2019 r. Na stronach Chalkozyna nie ma wzmianki o basenie. W opiniach też nie wyczytałem, by był tam basen nawet nieczynny.
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: +alicja+ »

Małgosiu, basen był, ale już od jakiegoś czasu nieczynny.
A Chalkozyn będzie w remoncie wkrótce.
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: +alicja+ »

To jednak chyba był inny obiekt, bo w Chalkozynie nie ma turnusów rehabilitacyjnych 14 dniowych.
od 12 do 26 to 14 dni,Zbigniewie, nie inaczej a było to w tym roku w styczniu, można sprawdzić w recepcji.
forumowicz

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

a nie jeden to :twisted: :?: moi znajomi byli w ub roku 14 dni , zapłacili cos ok 2 700 - małzeństwo :|
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

+alicja+ pisze: 15 lut 2019 18:51 Małgosiu, basen był, ale już od jakiegoś czasu nieczynny.
A Chalkozyn będzie w remoncie wkrótce.
No to jestem w szoku...do Chalkizynu jeździłam zawsze w ferie...styczeń...lub luty..byłam 4 razy i nigdy nie mówili mi ze basen jest nieczynny...zawsze były talony na basen do Bałtyku.....
Co do turnusów to zgadza się sa 14 dniowe bo ja zawsze jechałam na 14 dni....za 2 osoby płaciłam 2,500 z wyżywieniem, spaniem i z klimatycznym......
forumowicz

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Chalkozyn jest chyba raczej jeden - czyli ktoś czegoś nie dopytał i stad te róznice - znajomi byli chyba w kwietniu :roll: tez gdzies chodzili na basen poza Chalkozyn
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: +alicja+ »

nie twierdzę,że teraz był basen a nie ma.
od dawna nie ma i na pewno wiem gdzie byłam w tym roku, nie pomyliłam ośrodków .
forumowicz

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Alicjo , nie pisałem tego do Ciebie :oops: tylko te róznice ocen mnie zaskoczyły :roll: :mrgreen:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

+alicja+ przepraszam Cię za posądzenie, że opisałaś nie ten obiekt, ale na stronach nie znalazłem w ofertach turnusów 14 dniowych i ceny na 2019 r. Na miejscu na pewno dopytam o te turnusy. :kwiat:
ODPOWIEDZ