Chalkozyn Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Muzyczka czyli Chalkozyn by Ci odpowiadał, bo tańce są przy oświetleniu, które jest przyciemnione i tylko ze stanowiska grającego na klawiszach muzykanta.. Co do tańca, to również słabo tańczę ale podobnie jak Ty uczę się i wychodzi to coraz lepiej. Co do Świnoujścia, to zgadzam się z opinią, że w Kołobrzegu jest więcej obiektów do tańczenia i zabawy. Ale fajfy są nie tylko w Bałtyku. Zajrzyj do Ikara, to niedaleko od Chalkozyna. Tam też dobrze grają i parkiet nie był nigdy pusty mimo, że byłem w czasie postu. Może ktoś czytający z Fan-Klubu Kołobrzeg wypowie się, gdzie jeszcze są fajfy w Kołobrzegu oczywiście po sezonie. Daj znać kiedy zdecydujesz się na Chalkozyn, bo ja też będę się starał zorganizować towarzystwo i odwiedzić Kołobrzeg. ;)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Zbigniew, dziękuję za napisanie...aż tak chyba szaleć nie będę że na fajfach i jeszcze później na wieczór, co za dużo to nie zdrowo...hihi.. dwa razy w ciągu dnia to tak codziennie to chyba nie dam dam aż rady, a może...
Zobaczymy....
Jak to w Małopolsce z feriami u nas jest - to mamy termin od 27 stycznia , wtedy mam wolne od pracy, ale chyba bym jechała nie w pierwszym tygodniu tylko w drugim tygodniu ferii czyli z początkiem lutego na tydzień.....tak przymierzam się wstępnie.,
Pamiętam pisałeś że byłeś w marcu w zeszłym roku ...wydaje mi się że to najlepsze pora.. Bo lepiej słoneczko grzeje i już można się opalać bardzo ładnie i cieplej jest przede wszystkim nad morzem... Ja byłam kiedyś też zima ale druga połowa lutego bo tak były ferie i też bardzo ładnie słoneczko już świeciło bo to bliżej marca.. Wredy mieszkałam w Verano ale tam jest dużo dużo drożej, ale też lubię to miejsce.. i czuję się tam bezpiecznie....
Życzę miłego wtorku, serdecznie pozdrawiam i samych szczęśliwych chwil..... :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Muzyczka dziękuję za życzenia i również życzę Ci, byś wyjechała do Kołobrzegu. Chyba skończymy wymianę naszych postów, bo niektórzy mogą się znudzić czytając je. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Szanowny Zbigniewie,
Przepraszam ostatni raz piszę proszę o poradę - w tej samej cenie 666 zł są pokoje dwuosobowe z balkonem i bez balkonu. Jadę z koleżanką z Krakowa i weźmiemy tą dwójkę ale proszę o poradę,jak weźmiemy z balkonem i czy będzie bardzo wiało?.. /nieszczelne /..i tak dalej ..Czy lepiej brać bez balkonu pokój dwuosobowy...i czy lepiej brać na niższej kondygnacji czyli na pierwszym drugim piętrze czy wyżej , chodzi mi by ciepły pokój był, żeby nie wiało w zimie..od Ciebie wiem że od strony południowej to już jest super że wiadomo troszkę słonecznika będzie i dłużej...

Dzięki z góry za odpowiedź...

Serdecznie pozdrawiam.. wszystkiego dobrego życzę :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Muzyczka witam. Możesz pytać, a ja o Chalkozynie i okolicy przekaże Ci całą swoją wiedzę. Ja miałem pokój 1308 i jest to pokój na trzecim piętrze na wprost wejścia do windy . Wychodząc z windy po lewej stronie nie ma pokoju przyległego do 1308, a jest tylko z prawej strony dwójka w której mieszkały nasze koleżanki. Możesz zaznaczyć, że chcesz ten pokój 1308 lub 1309. Oba są ciepłe z balkonami i nic nie przeszkadza w wypoczynku. Na niższych piętrach pewnie słychać samochody, bo są to pokoje nad głównym wejściem do Chalkozyna i od głównej ulicy Zdrojowa 1. U mnie grzejnik był gorący, aż kolega cały czas mi wietrzył pokój. Jak nie będzie gorący to napiszesz do mnie i powiem Ci co z nim zrobić. Polecam Ci swój pokój lub koleżanek, bo też byliśmy w marcu i było trochę chłodno. QW całym ośrodku oczywiście jest ciepło i na stołówkę lub na tańce z krótkim rękawkiem, a panie w sukienkach mogą chodzić. Najlepiej rezerwuj wysyłając maila i przyślą Ci potwierdzenie rezerwacji na twoją pocztę. Jak masz pytania, to pisz lub jak chcesz podam Ci numer telefonu na priv. Wtedy nawet jak będziesz na miejscu, to możesz pytać o wszystko. Pozdrawiam ;) :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Szanowny Zbigniewie,
Bardzo bardzo bardzo dziękuję za odpowiedź i jestem wdzięczna.. szczególnie za wyczerpuje wskazówki...
Kłaniam się... Wszystkiego najlepszego życzę i serdecznie pozdrawiam... :roll:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Drogi Zbigniewie,
najmocniej przepraszam że znowu odzywam się ale mamy rezerwację od 1 do 8 lutego w Chalkozynie... I prosiłysmy z koleżanką, tak jak nam radziłeś ten pokój 1308 lub 1309.
I pani nam odpowiedziała że to jest w budynku A..czy to by się zgadzało tak jak radziłeś, że to jest pokój od strony południowej?... Chodzi o to że nie rozumiem co to znaczy budynek A...
Nie znam chalkozyna, aczkolwiek znam natomiast budynki A, B, C,D w Verano ha ha...

Za odpowiedź będę wdzięczna i serdecznie pozdrawiam jakby jakieś podpowiedzi czy wskazówki napisałbyś byłabym też wdzięczna..
Uściski i serdeczności...
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Droga Muzyczko już spieszę z odpowiedzią. Dobrze zrobiłaś, bo budynek A jest głównym budynkiem Chalkozyna i tu jest kawiarnia stołówka i recepcja. Budynek B jest połączony z budynkiem A i z tego co wiem właśnie w B jest dużo kwaterowanych Niemców . Osobiście też bym wybrał pobyt w budynku A i wasz pokój będzie nad wejściem głównym do Chalkozyna. Jeszcze dodam, że budynku B mieści się też baza zabiegowa ale wszystko jest połączone króciutkim łącznikiem, tak że przechodzisz z jednego do drugiego praktycznie nie dostrzegając tego łącznika. Dodam jeszcze, że podłoga w kawiarni jest bardzo przyczepna i proponuję zabrać do tańców obuwie na sztucznym lub skórzanym spodzie, bo na gumowym ciężko się tańczy, gdyż brak jest poślizgu. Życzę udanego wypoczynku i dobrej zabawy. Termin wyjazdu też dobry na Kołobrzeg. Pozdrawiam i odezwij się z Chalkozyna. :kwiat:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Drogi i Szanowny Zbigniewie,
Wow wow super Cieszę się, że napisałeś i Bardzo bardzo dziękuję....Tak pomyślałam że może skoro tam Niemców kwaterują do budynku B to może lepsze warunki tam są dla obcokrajowców....?..A czy czasem ten budynek B nie jest właśnie dobudowywany, a budynek A jest starszy od niego i był na samym początku pierwszy? Szczerze mówiąc tak mi się tylko wydaje...może nie mam racji...
Natomiast bardzo Ci dziękuję za wspaniałe i niewątpliwie wyjątkowe i cenne wskazówki i porady...
Napiszę jeszcze później teraz tak króciutko bo mam pewną sprawę ważną....
Miłego wieczoru życzę i bardzo bardzo dziękuję za pomoc i porady... Pamiętaj to dobro zawsze wróci do Ciebie, które też innym ofiarujesz.. Sciskam i pozdrawiam... Dzięki :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Z tymi budynkami chyba tak było jak myślisz. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ