Chalkozyn Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Hania94 jadę w marcu do Chalkozyn Kołobrzeg za 704 zł turnus tygodniowy i tam mam szwedzki stół śniadanie i kolacja,a obiad podawany do stolika + dwa zabiegi dziennie w pakiecie.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: mrożony chleb!!! Posejdon Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

hania94 pisze: 13 lut 2019 21:32
zbigniew165 pisze: 07 lut 2019 20:06 Masz rację,ale napisz ile zapłaciłaś za ten ośmiodniowy turnus w Posejdonie.
Za 7 mio dniowy turnus rehabilitacyjny zapłaciłam 970 złotych. W październiku byłam w sanatorium Verano. Turnus NFZ. Stół sałatkowy, a jedzenie fantastyczne. Polecam
Haniu , ta cena to za pokój jednoosobowy :?:
kuracjuszka 2011
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 16 sie 2011 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: mrożony chleb!!! Posejdon Kołobrzeg

Post autor: kuracjuszka 2011 »

zbigniew165 pisze: 13 lut 2019 22:09 Hania94 jadę w marcu do Chalkozyn Kołobrzeg za 704 zł turnus tygodniowy i tam mam szwedzki stół śniadanie i kolacja,a obiad podawany do stolika + dwa zabiegi dziennie w pakiecie.
Hej! ja też jadę do Chalkozyna w Kołobrzegu, jeździmy co roku już od 5 lat i pewnie będziemy kontynuować ten zwyczaj, bo tam jest fajnie. Chyba się rozminiemy , bo my będziemy kończyć pobyt na początku marca. Pobyt w 2 osobowym kosztuje 550 zł za osobę. Wszystko tam jest ok!
forumowicz

Re: mrożony chleb!!! Posejdon Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

zaciekawiła mnie cena tych pobytów w Chaldozyna Kołobrzeg bo jakoś wybitnie tanio mi sie to wydaje.. Wlazłem na strone i juz wiem... Niby 630 za 8 dni ALE.. opłata klimatyczna kolejne 4 zł-os/dz. a z parkingiem to chyba oszaleli... 21zł za dobę to chyba komuś na rozum padło. taniej wyjdzie na miejskim parkingu zostawić. :(
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: mrożony chleb!!! Posejdon Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

W okresie zimowym taka cena jest w Chalkozynie potwierdzam...byłam tam 4 razy ..Z parkingu nie korzystałam więc się nie wypowiadam :)
Jest kawiarnia z tańcami ,dużo atrakcji. ..jedzenie też dobre ...dużo i urozmaicone...za pokój 2 osobowy z jedzeniem zapłaciłam 1200 zł w tym są 2 zabiegi dziennie.....
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: mrożony chleb!!! Posejdon Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Hanys w listopadzie byłem w Świnoujściu i tam parking kosztował 25 zł za dobę, ale wszyscy parkowali na ulicznych zatoczkach. Klimatyczne 4 zł też płaciłem w Świnoujściu dodatkowo tak jak wszyscy kuracjusze. Ja zapłaciłem w Chalkozynie już rezerwację na pokój dwu osobowy z balkonem, bo bez balkonów już nie było 704 zł. Bez balkonu kosztował 604 zł. Było to marcowe Las Minute i były jeszcze wolne pokoje. A opinie o Chalkozynie już widzisz w postach Małgorzatas i Kuracjuszki2011.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: mrożony chleb!!! Posejdon Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Kuracjuszka 2011 szkoda, że się miniemy. Ja będę z kolegą w ostatnim tygodniu marca i właśnie liczymy na tą kawiarnie i atrakcje o których pisze małgorzats, a także na zachwalany na tym forum klimat Kołobrzegu. Po powrocie napisz jak było, to skorzystamy z twoich uwag. Pozdrawiam
kuracjuszka 2011
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 16 sie 2011 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: mrożony chleb!!! Posejdon Kołobrzeg

Post autor: kuracjuszka 2011 »

ok. napiszę jeśli pojawi się coś nowego.Z przeszłości wiadomo,że wszędzie blisko, kawiarnia z tańcami czynna codziennie, przychodzi też sporo osób z zewnątrz. Obsługa dobra, jedzenie też, zabiegi jako takie ( bo to nie standard dobrego sanatorium). Na dole pokoik z bilardem. Najbardziej lubię budynek, który ma balkony wychodzące na stronę wschodnią - "GRYFA" i "SAND HOTELU". Takie zawsze zamawiamy. Jest też kilka pokoi o obniżonym standardzie, które czasami są wystawiane po niższej cenie. Mają one okna dość wysoko, bez żadnego widoku. Pewnie pojedziemy chociaż raz na tańce do "ARKI", bo tam fajnie i też codziennie o 20 ej grają. Jak tam byliśmy w grudniu to już godzinę wcześniej ludzie zajmowali miejsca na wieczór.
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6817
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: +alicja+ »

zaciekawiła mnie cena tych pobytów w Chaldozyna Kołobrzeg bo jakoś wybitnie tanio mi sie to wydaje.. Wlazłem na strone i juz wiem...
Byłam w styczniu 14 dni: basen nieczynny, w pokoju jedynce wiatr hulał z firankami,zabiegi wykonywane przez osoby niekompetentne, wyżywienie na plus. Kuracjusze bardzo starsi, przyjeżdżający wielokrotnie. Zapłaciłam 1550zł za turnus 14dniowy.
Następnym razem już nie Chalkozyn, to pewne.

Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Alicja gdzie w Chalkozynie jest basen :?: gdybym wiedziała to bym nie chodziła do Bałtyku albo do Millenium na basen..
Talon na pływalnię dostaliśmy do Bałtyku. ... :D
ODPOWIEDZ