Chalkozyn Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Witaj Szanowny Zbigniewie,
Ohoho....ten masaż to chyba dla mnie za drogi bez przesady .. długo owszem, to już wolę kogoś poprosić z kolegów ....hi hi.....

Dziękuję bardzo za informacje i o basenie...to nie będę wychodzić na zewnątrz.. bo boję się przeziębić.....
Jak dwa zabiegi to byłoby super....oby...

To jest wyjazd krótki zdaję sobie sprawę że tydzień to krótko, szybko zleci, lepiej byłoby 10 dni lub dwa tygodnie ale zobaczymy może można by było wydłużyć choć to jest już drugi tydzień ferii...hm.. to nie da się jednak.... Gdyby to było w pierwszy tydzień to okej można by było... zobaczymy...

Bardzo boję się takiej opinii że ktoś kiedyś mówił ale nie wiem czy to prawda że tam są same starsze osoby....to byłoby źle...że np.z balkonikami... hihi...tak w wakacje słyszałam...może zimą jeżdżą młodsi ludzie troszku....hihi.. W wakacje mieszkałam priv. blisko verono i wistomu...i chodziłam na dancingi do Sanu i do Verano... W okolicach Chalkozynu było za daleko i w ogóle tych rejonów nie znam za dobrze...Tylko od strony morza i plaży....

Drogi Zbigniewie, jesteś niezastąpiony i wspaniały.. !!!!!
Dziękuję bardzo za wiadomości... i pomoc...i uprzejmość...

Wyrazy szacunku dla Ciebie i podziękowania..
Wszystkiego najlepszego życzę... duuuuuużo zdrówka...
Pozdrawiam serdecznie :) miłej nocki...
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Muzyczko już kilka razy dementowałem te twierdzenia, że w Chalkozynie są tylko osoby starsze z balkonikami. To jest komercja, a nie NFZ. Zresztą na dancingi przychodzą też osoby z innych obiektów w pobliżu. Ale muszę ci powiedzieć, że pań jest bardzo duuużo, a panów jak na lekarstwo. Nasze koleżanki musiały z nami się bawić, bo nic nie mogły wyrwać. Przez to my też nie mogliśmy się od nich uwolnić, bo nie pasowało je zostawić same tym bardziej, że przyjechaliśmy razem. Jeszcze ci dopowiem, że jak będzie dobrze, to możecie sobie przedłużyć pobyt o jeden lub dwa dni wcześniej zgłaszając to w recepcji. ;)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Drogi Zbigniewie,
Acha... dziękuję za wiadomość, że można wydłużyć, nawet te dwa dni, to też dużo...
Masz w zupełności rację że jeżeli chodzi o osoby płci przeciwnej na dancingach to jest to rzadkość niestety i to prawda...czasami wydaje mi się takie powiedzenie że normalny facet nie tańczy ...- prawdziwe... I ze statywem mężczyźni jesteście w cenie....na dancingach. Mnie denerwują tylko takie sytuacje że przyjeżdżają miejscowi i podrywają a tego nie lubię...
Już wychodzi tak jak piszesz, to szczerze mówiąc troszku szkoda, że nie mogliście sobie urozmaicić pobytu i kontaktów z różnymi paniami na tańcach, tylko ciągle ,z tymi samymi, jesli nie były nudne i miłe to super ale jeżeli nie za bardzo to i tak szacun wielki bo zachowaliscie się kulturalnie i jak przystało elegancko...
Dziękuję bardzo za wiadomość i za napisanie. .
Wszystkiego dobrego życzę pozdrawiam serdecznie i miłej nocki życzę...
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Muzyczko wysłałem Ci. wiadomość na PW.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Hejka Zbigniewie, tak, tak, dawno to było ..... I dziwiłam się, że nie odpisujesz...i Czytałam... odpisałam zaraz Tobie jeszcze w ten sam dzień kiedy otrzymałam wiadomość tj.9 października....nie masz nic!
Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Hejka Zbigniewie, i..nawet dwa razy Ci odpisałam, proszę, sprawdź. Wszystko po godzinie 23 - ej..9.X.
Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego życzę :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Hejka Zbigniewie,
tak sobie pomyślałam analizując tą skrzynkę jak to działa, że czasami piszą że wiadomość oczekująca na odbiór i nie mam tego...jak odebrane, więc musiałeś odebrać ta wiadomość z 9.X.i zapomniałeś pewnie...moze...skletoza?.... Hihihihi.....dziś rano wysłałam Ci ponownie drugi raz to samo i tak piszę właśnie że wiadomości oczekające na odbiór czyli jak odbierzesz dopiero to zostanie zapisane że dostałeś..
Miłego spokojnego udanego szczęśliwego nowego tygodnia. :) I bajecznych dni babiego łata..... Miałam dziś jechać pociągiem do Krynicy na jeden dzień, ale wczesnie rano nie mogłam wstać..mam w pracy wolne.... Ajajaj..a teraz żałuję, bo mamy takie piękne, ciepłe dni... Wczoraj byłam w Nowym Sączu, tak śliczne pogórze, krajobrazy, widoki są po drodze, z kolorowymi liśćmi złocistymi.. czerwonymi...ach....
Serdecznie pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę powodzenia i szczęśliwych chwil :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Muzyczka witaj. Oczywiście, wysłałem wiadomość w dniu 10 października i nie dotarła ona do Ciebie. Ta data, którą Ci podałem, to oczywiście pomyłka. Jedziemy w Waszym terminie i spotkamy się w recepcji Chalkozyna. Szczegóły piszę na pw. Pozdrowienia. :o
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Drogi Zbigniewie,
O! Jak miło!....
widzę że morze przyciąga nas wszystkich jak magnez, a szczególnie wyjątkowych I dobrych ludzi.....
Super super....
Cieszę się, że będziemy w tym czasie...
I będzie wyjątkowo...
Odpisałam jak zawsze priv...
Cudnych chwil życzę.. miłego spokojnego udanego szczęśliwego tygodnia...
Serdecznie pozdrawiam :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Droga muzyczko dziękuję za życzenia i myślę, że te 8 dni, to będzie trochę mało dla nas. Może przedłużymy o jeden lub dwa dni. Chalkozyn potwierdził rezerwację i jedziemy. Z tego co widzę w przesłanej do mnie informacji nic w Chalkozynie się nie zmieniło. Pozdrawiam i również życzę dobrych chwil do czasu wyjazdu nad morze. Może spotkamy jeszcze kogoś z forumowiczów. ;) :lol:
ODPOWIEDZ