Chalkozyn Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Drogi Szanowny Zbigniewie,oczywiście będzie bardzo miło jeżeli ktoś z forumowiczów będzie w tym samym czasie nad morzem ....Co będzie wspaniałe tylko żeby się ujawnił to będzie bardzo miło... początek lutego.
To co myśmy też dostały, to wydaje mi się że to automatycznie chalkozyn potwierdza rezerwację bo potem chciałyśmy odpisać to nie dało się ....
Odpisałam jak zawsze.....
Też..
Wszystkiego dobrego życzę pozdrawiam serdecznie i miłych chwil..... powodzenia :)
forumowicz

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Hejka - niedawno wróciłem z wojaży po kołobrzeskich ścieżkach 8-)
polecam ten Chalkozyn 8-)
forumowicz

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

zbigniew165 pisze: 05 paź 2019 21:32 Nasze koleżanki musiały z nami się bawić, bo nic nie mogły wyrwać. Przez to my też nie mogliśmy się od nich uwolnić, bo nie pasowało je zostawić same tym bardziej, że przyjechaliśmy razem.
ciekawa treść :shock:
masz nadzieje , ze tego nie przeczytaja , czy , ze to przeczytają :?: :mrgreen:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14138
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Waldeklat45 pisze: 17 paź 2019 11:52 Hejka - niedawno wróciłem z wojaży po kołobrzeskich ścieżkach 8-)
polecam ten Chalkozyn 8-)
A mimo to zarezerwowałes Amber na przyszły rok ;) dlaczego :?: jesli możesz napisać :roll:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Witaj Waldeklat.....,
To miło że wróciłeś z Kołobrzegu.. jak tam było? jaka pogoda ? Względna..ponoć w tą niedzielę po głosowaniu wieczorem było oberwanie chmury....Chyba nie najlepsza była raczej pogoda, zimniej trrisxku, gdyż na południu było cieplej ...napisz jeśli można prosić....
Dlaczego polecasz chalkozyn jeśli można spytać delikanie....
na tych ścieżkach wojaży, po Kołobrzegu były może inne miejsca? Czy Verano czy San....czy Bałtyk...?..
A propos bawienia.....oj tam, oj tam, nie bawmy się w szczegóły...hi.... wszystko napewno super......
I było ok.... :P
A i propos Amber, mam znajomych, co tam wolą jeździć, po dwa razy nawet w roku...gdyż jest to nowsze sanatorium i nowszy budynek... chyba większe pokoje...tez..moze nie wszystkie....a tańce czasem do 23...hi...raz byłam zaproszona przez starszą Panią i jej bratanicę i ich pokój od wewnętrznej strony w Amber miał ok. 20 lub 23 m kw. Wzdłuż podwójnego balkonu, znamy się od 2 ch lat i spotykamy się czasem....

Serdecznie pozdrawiam forumowiczów i wszystkiego dobrego wszystkim życzę :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Muzyczka witaj.Amber jest może nowszym obiektem, ale ma turnusy dwutygodniowe ceną zbliżone do Chalkozyna. Wydaje mi się, że położenie Chalkozyna jest lepsze, bo bliżej molo i port oraz centrum Kołobrzegu no i bliskość dworca PKP i PKS.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14138
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Cześć Zbyszku :D
Chalkozyn to Niemcy :mrgreen: :mrgreen: Ambr to my ... sami swoi :))
Ja tak to odbieram , Waldek chyba tez :)
forumowicz

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

tak , Waldek też - Chalkozyn to Niemcy :evil:

i jak Zbyszek pisze - Niemki nawalone odprowadzane do pokoju - takie kobiety , to nie mój klimat ;)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Hejka,
Drogi Zbigniewie. Znam dobrze tereny blisko Amber, mieszkałam czasem w pobliżu....nawet bym powiedziała, że bardziej jestem do tychże okolic przyzwyczajona, a tereny Chalkozynu nie znam dobrze, tylko główną promenadę...
Wiem o tych turnusach 2 tyg. i chyba Amber troszku droższy.. za to napewno ma większe pokoje...
Co do Niemców.. hmmm.......w Chalkozynie.... Kiedyś to byli tam sami Polacy, przed przebudową to był skromny obiekt...a Niemcy są i w Sanie, i w Bałtyku i w Olimpie..w wielu innych miejscach...A gdzie ich nie ma....???
Serdecznie pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Wszędzie toto się rozlazło :lol: :evil:
Dlatego na przyszły rok zarezerwowałem Amber :D
ODPOWIEDZ