Krynica Zdrój CLiR BESKID

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Zuza74 - nie wypada się czepiać gdy się czyta tak wyczerpujący opis, ale delikatnie muszę sprostować - ogrody zmysłów to Muszyna, nie Mszana...😉. A całość taka jakiej oczekują ci, którzy w tym celu wchodzą na takie forum. Brawo.
Ech... gdyby ktoś tak opisał buskiego Mikołaja 🤔
Tak czy inaczej człowiek się cieszy z przydziału i nastawia pozytywnie, ale fajnie jest poczytać w miarę świeży opis.
Zuza74
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 07 kwie 2014 12:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: Zuza74 »

Oczywiście moja wina:( miało być oczywiście Muszyna:) Dzięki za zwrócenie uwagi:)
forumowicz

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: forumowicz »

Zuza74 pisze: 04 lip 2019 09:32 Beskid Krynica Zdrój jak go opisać? Może po kolei... [...]
Zuza świetny opis - dziękuję , a mało brakowało bym przegapiła , myślę , że przyda się przyszłym kuracjuszom .
Literówki każdemu się zdarzają ;)

pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: Bozena321 »

[email] Dzięki za świetny opis :-) Które Biuro Podróży obsługuje "Beskid"?
Zuza74
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 07 kwie 2014 12:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: Zuza74 »

O ile dobrze pamiętam to Jaworzyna i chyba PTTK, przychodzi tam pan i zapisuje chętnych, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: Bozena321 »

Dziękuję bardzo :-) bo już robię plany :lol: :lol: :lol:
Gothan
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 24 wrz 2018 13:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: Gothan »

W ośrodku Beskid przebywałem w okresie 21.06 - 14.07.2019. Ponieważ przyjechałem dzień wcześniej (koszt noclegu 70 zł) dostałem 2-osobowy pokój z balkonem na 5 piętrze. Szczupła Pani blondynka z recepcji była bardzo miła podczas przyjęcia jak i przez cały okres pobytu. Pokoik schludny, częściowo po remoncie (odświerzony pokój, wymienione meble, wyremontowana łazienka, nowe drzwi) pozostawiona stara szafa w przedpokoju). Ośrodek położony na górce i prowadzą do niego strome schody, lecz można podjechać na parking parking wewnętrzny za sąsiadującym sanatorium Watra, chodnikiem dociągnąć bagaż do budynku, jesteśmy na 3 piętrze, windą na parter i wysiadamy przy recepcji. Gimanstyka i seanse relaksacyjne na 6 piętrze, pozostałe zabiegi na 1 piętrze. Dwie windy pracowały niezawodnie w czasie całego mojego pobytu. Wizyta u pielęgniarki przebiegła szybko i bezboleśnie, lekarz przepisał wszystkie zabiegi, o które prosiłem.
Bardzo duże słowa uznania dla kadry pracującej w ośrodku począwszy od wspomnianej Pani w recepcji, na Paniach sprzątających skończywszy. Na wielką pochwałę zasługuje cała ekipa terapeutów za profesjonalizm. Szczególne podziękowania dla Pana Henia za jego zaangażowanie, Pana Tomka masażysty, Pani Magdy za obsługę krio i termo.
Wyżywienie przy stawkach oferowanych przez ZUS nie było rewelacyjne, ale posiłki zawsze były świeże i urozmaicone. Podziękowania dle Pań kucharek i obsługi kelnerskiej. Rzecz bardzo istotna - towarzystwo. Spotkałem bardzo zgraną miłą ekipę, dzięki której nasz pokój stał się "pokojem gościnnym, z którą fantastycznie spędziłem czas w sanatorium.
Podsumowując:
1. Baza zabiegowa i terapeuci na duży plus.
2. Baza lokalowa nie najgorsza - w końcu to sanatorium nie hotel *****
3. Wyżywienie zawsze można uzupełnić - w Krynicy nie brakuje knajpek, barów i restauracji.
4. Krynica chociaż zatłoczona oferuje wiele różnych atrakcji
5. Jeżeli lubisz wędrówki to tutaj rozpoczyna się kilka szlaków turystycznych po Beskidzie Sądeckim, jeśli preferujesz wędrówki w towarzystwie górołazów proponuję odwiedzić miejscowy PTTK
Kto przyjeżdża tu na leczenia na pewno znajdzie coś dla siebie, kto przyjeżdża na imprezowanie również. Liczy się dobre nastawienie i pogoda ducha.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: andrzej1955 »

Serdeczne Podziękowania za poświęcony czas na napisanie opinii i podzielenie się tu na Forum z innymi swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami z pobytu,Pozdrawiam i Dużo Zdrowia Życzę :)
forumowicz

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: forumowicz »

Gothan - dzięki za opinię , jest ważna dla tych co pojadą tam wkrótce :)
ODPOWIEDZ