Krynica Zdrój CLiR BESKID

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: margot »

Pozwolę sobie na kilka zdań o Beskidzie …
Byłam tam i w porównaniu z innymi ośrodkami to zabiegi nie odbiegają od ogólnie przyjętych w innych ośrodkach .
Standard pokoi :?: zupełnie zadawalający :D …z lodóweczką :D
Dziwi mnie i to bardzo mocno , że zamiast koncentrować się nad swoją rehabilitacją :D parzymy na karty innych :? …to jest takie trochę ,,grzebanie " w prywatności ..np. w komputerze :roll: w telefonie 8-) :roll: co jest obrzydlistwem :evil: i CV …a moim zdaniem takie przypadki powinny być nagłaśniane dla bezpieczeństwa innych ...i mamy tu takich ,,norków buszmenów " ... ;)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14462
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: ANDY12345 »

Adam Ferser pisze: 15 mar 2019 21:11
teo388 pisze: 26 lut 2019 11:03 Witam
Mam wyjazd na rech.prewencji rentowej do Krynicy Zdrój "Beskid" od 17.03.19r.
Szukam kontaktu z osobą która ma doświadczenie z pobytu i byłaby skłonna podzielić się praktycznymi poradami i uwagami.
Byłbym wdzięczny za kontakt nie tylko w swoim imieniu.
Beskid to w mojej opinii najgorsze sanatorium w Krynicy,najgorsze dla osób chcących się leczyć.To zdecydowanie najlepsze miejsce dla alkoholików i imprezowiczów różnej maści.Warunki pod psem,śmierdzące i zagrzybione pokoje,częste braki ciepłej wody po zabiegach i wieczorem to norma.Jeśli chcesz się podleczyć to radzę zdecydować sie na inną placówke,jeśli chcesz chlać i dobrze się bawić ,to zdecydowanie najlepsze miejsce.Prsonel wogóle nie zwraca na to uwagi.Na zabiegi można wogóle nie chodzić ,a podpisy na karcie dostaniesz za drobne prezenty u pań prowadzących.
A moim zdaniem pan mówisz nieprawdę, bo żeby przebywać we wszystkich sanatoriach w Krynicy i zobaczyć jakie są warunki to trzeba od kilkunastu lat jeździć i za każdym razem dostawać przydział do innego ośrodka. Można też jeździć prywatnie. Jedno proste zapytanie do pana : proszę o opisy wszystkich ośrodków w całej Krynicy swoimi słowami w miarę dokładne i w jakich latach pan tam przebywał ?
Był pan świadkiem przestępstwa, lub oskarża pan inne osoby tak czy tak brak reakcji z pana strony skłania mnie do zarzucenia panu lekko mówiąc pisania nieprawdy. Zastanawiam się czy nie zgłosić ten fakt własnie do ośrodka do rehabilitantów aby oni odpowiedzieli na te zarzuty, a może jak poczują się fałszywie oskarżeni to skierują sprawę do prokuratury.
Proszę o konkretną odpowiedź zwłaszcza że napisał pan skrajną opinię. Pozdrawiam.
basiacz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 06 mar 2019 17:44
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: basiacz »

joanie pisze: 16 mar 2019 19:45 Witam. Widzę Basiu, że będziemy w Beskidzie w tym samym czasie. Pozdrawiam. :

Witam.Joanna skąd jesteś ? Masz może jakiś informacje jak tam jest w tym Beskidzie?
Pozdrawiam
basiacz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 06 mar 2019 17:44
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: basiacz »

Iwona Mati pisze: 15 mar 2019 23:20 rozmawiałam przez tel z dwoma osobami które tam były i zbytnio nie dramatyzowały .... wręcz były zadowolone i trafiły na świetną ekipę ...Basiu a Ty kiedy jedziesz
Witam.Ja jadę 28 maja.Proszę napisz po przyjeździe jak tam jest.
Pozdrawiam.
xzibi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 08 mar 2013 14:27
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: xzibi »

W Beskidzie byłem w ubiegłym roku czerwiec-lipiec więc stosunkowo niedawno. Przyczepić można się jedynie do kozetek od masażu. Skaj popękany przy otworze gdzie kładziemy twarz, dosłownie tragedia co niektórzy wychodzili odciśnięci na twarzy jak by mieli blizny, niektórzy masażysci pogkladali chusteczki i to wystarczało. Reszta Beskidu na plus.
Awatar użytkownika
Iwona Mati
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 05 mar 2019 18:43
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: Iwona Mati »

Mam wrażenie ze "BESKID 10 kwiecień"----- będę tam sama hahahahhah
BeataD
Posty: 3
Na forum od: 19 mar 2019 09:55
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: BeataD »

W Beskidzie w Krynicy jestem teraz. Pierwszy raz w sanatorium. Czytalam skrajne opinie ale postanowilam spróbować przekonac się osobiscie. Pokoje czyste, część wyremontowanych i w takim nocuję. Basen i zabiegi z nim związane, wg. informacji na stronie obiektu, mialy być realizowane w san. Continental i mialy b. dobre opinie. Basen w remoncie. Z zabiegow - nici. A rehabilituję uklad ruchu wiec mi zależało. Pierwszy i drugi dzien, bo tyle minęło, odwolane kolejne zabiegi: gimnastyka zbiorowa i indywidualna. Mam je w każdym dniu wsrod zleconych - znow rozczarowanie. Dostalam się na jedną gimnastykę - tłok, warunki ćwiczenia na materacu: człowiek na człowieku i duże piłki między nogami, wykonanie niektorych ćwiczen jest możliwe tylko w ,,synchronie". W dodatku, cwiczac w rytmie muzyki, nie usłyszałam skierowanej do mnie uwagi rehabilitanta. Po zakonczeniu ćwiczenia okreslił mnie glosno jako osobę złośliwą. To byly moje pierwsze ćwiczenia. Na uwage lekarza, ktory stwierdzil, że moje dolegliwosci wymagaja innych ćwiczeń, rehabilitant piwiedział, że,,nie lubi, jak mu sie ktoś wpieprza w jego pracę". Nam nadzieję, że po takich dwoch dniach- kolejne bedą lepsze. Poki co - BARDZO ODRADZAM!!!!!
Awatar użytkownika
Iwona Mati
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 05 mar 2019 18:43
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: Iwona Mati »

no to nie wygląda dobrze.... może warto zadzwonić czasem do oddziału Zus i wyślą kontrolę??? moja koleżanka z pokoju kiedyś usiłowała w trakcie turnusu dostac dodatkowy zabieg na kolano które ja potwornie rozbolało i odbiła sie od lekarza pielęgniarki rehabilitanta i ordynatora , którzy nie mieli czasu i możliwości,,,,jeden tel ze skargą...za 30 min był u nas w pokoju ordynator i zaprosił ja osobiście na KRIO
basiacz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 06 mar 2019 17:44
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: basiacz »

No to super...już mi się odechciało tam jechać...
BeataD
Posty: 3
Na forum od: 19 mar 2019 09:55
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Krynica Zdrój CLiR BESKID

Post autor: BeataD »

Dziś jest lepiej. Zaczęła się gimnastyka zbiorowa. Na indywidualnej - z kulturą. Światełko w tunelu. Odezwę się za tydzień. Jeśli liczycie na zabiegi borowinowe lub inhalacje to, wg. informacji lekarza, dla pacjentow kierowanych przez ZUS są niedostępne. Wykupil je tylko NFZ.
ODPOWIEDZ