Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Gaba »

Napisz do Kierowniczki-Pani Marzeny meila z prośba o podanie numeru pokoju, napisz ,że się boisz iż nie będzie dla Ciebie pokoju :o Ja tak zrobiłam :) -Było SUPER :!: :!: :!: Pokój czekał, już w recepcji wiedziałam po numerze pokoju, ale i tak pojechałam dzień przed, żeby mi nikt nie zabrał :lol:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Dziękuję za wszystkie rady. :kwiat:
Mail napisany, Pani Marzena potwierdziła rezerwację podając numer pokoju. Siostra przełożona też potwierdziła rezerwację....... co było do zrobienia zrobione. We wtorek się przekonam czy rzeczywiście mam jedyneczkę.
Pozdrawiam :)
malgo66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 kwie 2022 15:25
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: malgo66 »

Witaj, miałaś ten pokój jednoosobowy?
malgo66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 kwie 2022 15:25
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: malgo66 »

Ja jadę 16 mają i kończę 6 czerwca, ciekawe,czy jest możliwość wyjazdu 5 czerwca ,bi to niedziela
Han54321
Posty: 1
Na forum od: 19 kwie 2022 16:50
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Han54321 »

malgo66
Dzień dobry, Ja też mam przydział do Nowego Domu Zdrojowego w Krynicy Zdrój, termin: 16.05.-06.06.2022. Jest możliwość wyjazdu wcześniejszego ale trzeba dodatkowo uiścić opłatę, patrz: Informacje dla Gości skierowanych przez NFZ - Regulamin pobytu Kuracjuszy w Sanatorium. []
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2022 10:01 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
malgo66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 kwie 2022 15:25
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: malgo66 »

Ok,dzięki za info.
0309L
Posty: 3
Na forum od: 20 kwie 2022 19:07

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: 0309L »

BozenaMat pisze: 20 sty 2022 18:50 Dziękuję za wszystkie rady. :kwiat:
Mail napisany, Pani Marzena potwierdziła rezerwację podając numer pokoju. Siostra przełożona też potwierdziła rezerwację....... co było do zrobienia zrobione. We wtorek się przekonam czy rzeczywiście mam jedyneczkę.
Pozdrawiam :)
Dzień dobry. Jestem pierwszy raz na forum. Turnus w NDZ zaczynam 23 kwietnia. Próbowałam zamówić 1, ale Pani oddziałowa nie zapewnia, wcześniej tłumaczyła się uchodźcami, a teraz kuracjuszami komercyjnymi. Proszę o info. na jaki adres mailowy napisać do Pani Marzeny. Czy w Pani przypadku ten sposób zadziałał? No i czy pokój fajny?,może nr? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Sorry, że dopiero teraz odpisuję, ale ostatnio rzadko zaglądam na Forum. Fajną miejscówkę dostałaś, ja byłam zadowolona... zarówno z miejsca jak i zabiegów.
A co do jedynki to pisałam na adres Domu Zdrojowego ........ ndz małpa kryniczanka.pl. Chyba cała poczta przechodzi przez Panią Marzenę. Masz już mało czasu, ale może jeszcze uda Ci się coś załatwić. Ja miałam pokój 222 (po remoncie). Był super.
Koleżanka z kolei załatwiała trochę inaczej jedyneczkę. Pojechała dzień wcześniej, zakwaterowała się w jedynce i już w niej została. NDZ ma w puli trochę jedynek dla gości komercyjnych więc zawsze coś można "uszczknąć" :)
Powodzenia życzę i udanego wyjazdu :kwiat:
malgo66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 kwie 2022 15:25
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: malgo66 »

Na którym piętrze był ten pokój 222?
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Piętro drugie. Pierwsza cyfra oznacza piętro.
ODPOWIEDZ