Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: forumowicz »

Mój pokój był od strony deptaka :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Zosia »

Basieńko i ode mnie przyjmij buziaka w podzięce :) Ja swój wyjazd odchorowałam ale już ok . Może wybierasz się do Kołobrzegu będzie nas troche ?
arg
Posty: 3
Na forum od: 07 kwie 2019 20:34
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: arg »

Bibi - dziękuję za info ;-)
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Dagna »

Może coś nowego z bieżącego roku? Lepiej pokój od strony góry czy z widokiem na deptak? ;) I jak dojechać najbliżej pod budynek bo tam chyba nadal remonty jakieś. Z góry dziękuję w imieniu mamy. Pozdrawiam :kwiat:
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Nowy Dom Zdrojowy -Krynica -Zdrój

Post autor: Gaba »

We wrześniu byłam w Nowym Domu Zdrojowym, piszę dopiero teraz gdyż trochę "obraziłam " się przed wyjazdem wysłałam do 7 osób pytanie otrzymałam tylko jedną odpowiedź :evil: no ale przeszło mi ... ;) a więc Nowy Dom nie jest wcale nowy bo z 1945 roku co widać ...na wejściu marmury .. a dalej ? loteria ...cześć jest wyremontowana ,ale nie wszystko ...ja nie narzekam zarezerwowałam pokój prze e-meila i taki otrzymałam ,prosiłam o pokój dla alergika i naprawdę taki miałam -Super !!! byli tacy co narzekali ,że dzwonili, że im obiecali ...to się słabo sprawdza -piszcie! macie wtedy podkładkę jak Wam cos obiecają :oops: tyle o rezerwacji pokoju ,ale niektórzy mieli problem.. Radze przyjechać dzień przed.
Rejestracja przebiega szybko najpierw recepcja .potem pielęgniarki a potem lekarz -bardzo sprawnie poszło .Otrzymałam zabiegi te co chciałam ,dla mnie najważniejsza był okładana borowina ,trzeba uważać bo można dostać borowinę w plastrach...a to nie to samo. Na borowinę trzeba chodzić do drugiego budynku ,dla niektórych to problem ...ale ja dla tej borowiny tam jechałam ...wszyscy dostają 20 zabiegów picia wody :shock: - bez komentarza !!! :? Posiłki są na dwie tury i tu uwaga dla tych co chcą korzystać z wycieczek to lepiej być na pierwsze turze - prowianty nie są wydawane ,ale wystarczy poprosić kelnerki i zostawią kolacje w recepcji ,a obiad nawet podadzą później -kelnerki super nie robiły problemów...Co do rehabilitantów -bardzo młodzi , mili - kiedyś jak byłam to byli starsi "wyżeracze" bardzo roszczeniowi ;) teraz nie ma tego - jest dobrze. Parking trzeba rezerwować - jest drogi 230 zł ,ale można postawić samochód na innych parkingach ,mi pomógł ,właśnie ten jeden z forum i miałam parking za 5 zł na dzień :) Jest problem z rozładunkiem ,pod ośrodek można wjechać tylko na chwile na rozładunek i trzeba to zgłosić straży miejskie, która się tam kreci - nie zostawiajcie samochodów przed bramą !!!-dużo osób płaciło mandat :o Na wyjazd warto zaopatrzyć się w Urzędzie Miasta o pozwolenie na tymczasowy wjazd, trochę z tym zachodu, ale tak już tam jest ..Nie wiem co jeszcze pisać proszę pytajcie a na pewno odpowiem ,acha czajniki na korytarzu
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Nowy Dom Zdrojowy -Krynica -Zdrój

Post autor: Bibi2 »

Dobrze Gaba , że Ci złość przeszła (mam nadzieję, że mnie nie pytałaś :? ) .
Byłam w NDZ w 2019 i jestem ciekawa czy i co się zmieniło w ośrodku - dzięki za ocenę :)
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Nowy Dom Zdrojowy -Krynica -Zdrój

Post autor: Gaba »

aaaa jeszcze jedno ,może zainteresuje niezaszczepionych, w czasie turnusu zachorowała kuracjuszka na Covid 19 -wszystkie osoby mające z nią styczność a nie będące zaszczepione poszły na kwarantannę ,czyli albo do domu swoim środkiem transportu ,albo musiałyby płacić za pobyt -NFZ nie pokrywa kosztów kwarantanny :o
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Nowy Dom Zdrojowy -Krynica -Zdrój

Post autor: GIENIA »

Dzieki Gaba :kwiat: za opinię . Z ta odplatnoscia w innych osrodkach to bywa jeszcze gorzej , za pobyt w izolacji placa takze zaszczepieni
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Nowy Dom Zdrojowy -Krynica -Zdrój

Post autor: Gaba »

Dzięki GIENIA za miłe słowa ...ale zaszczepieni nie maja kwarantanny ,chyba ,że są chorzy...wiec lepiej być zaszczepionym w sanatorium, bo różnie to bywa :? ...Szczęśliwej i miłej podróży do domu :)
madzia2710
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 24 paź 2021 19:27
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: madzia2710 »

Witam obserwując forum często pada pytanie czy rezerwować pokój od góry parkowej,czy od deptaku.Ha ha i co wybrać jeśli będę miała wybór.A może ktoś podzieli się radą jak dostać pokój jednoosobowy.
ODPOWIEDZ