KORMORAN w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: KORMORAN w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

Przed chwilą dzwoniłam do Kormorana pomyślałam, że może na następny rok... i ... pokoi 1 os. na wrzesień już nie ma :( Zapisy idą pełną parą tak, że jeśli ktoś chciałby .. to już czas :shock:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: KORMORAN w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

Zapisałam się wstępnie na 30.09 - 13.10 zaliczkę 300 zł należy wpłacić do końca roku. Co tam ...zobaczymy jak wyjdzie :lol: a może ktoś jeszcze się zdecyduje ?
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KORMORAN w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

Zosiu , piękny opis ... dzięki :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: KORMORAN w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

14 września ponownie zawitałam do Kormorana. Tym razem,ponieważ zdecydowałam się w ostatniej chwili musiałam przyjąć ostatni wolny pokój w studio 1+2 . Mój był 1 osobowy. Mały ale posiadał wszystko łącznie z lodówką, balkonem i własnym płaskim telewizorem. Miał też drzwi i klucz :) .Drugi pokój 2 osobowy miał podobnie oprócz .... drzwi. Te były tylko harmonijkowe więc wiadomo, że nie miały zamknięcia. Koleżanki w 2 były tak sympatyczne i niekonfliktowe, że w końcu ja też swoje rzadko zamykałam . O otoczeniu pisałam w ubiegłym roku więc nie będę się powtarzać. Jedzonko było równie smaczne co poprzednio i podobnie podawane z tym, że ciepłe danie rano podawała Pani kelnerka a talerz taki stały :chleb, wędlina, jakieś sery czy serki, pomidor, ogórek czy rzodkiewka stały na stole. Były też przyprawy w opakowaniach jednorazowych. Kormoran jak pisałam posiada piękny ogród . Były tylko duże stoły z ławkami , w tym roku dostawiono kilkanaście okrągłych stolików z krzesłami . Na wybetonowanej części - ala parkiet nadal odbywały się zabawy ale tylko dla zamieszkujących Kormoran gości. Tańczyć można tu właściwie wszędzie bo w każdej alejce słychać muzykę . Na kawie, ciachu i nie tylko właśnie w ogrodzie spotkało się nasze forumowe ,(powiększone o moje pokojowe koleżanki) towarzystwo.
Wiadomo jak zawsze było przesympatycznie . Wieczór choć już nie przez wszystkich zakończony został tańcami . Oprócz potańcówek ogrodowych w ramach turnusu były jak w ubiegłym roku 2 ogniska , 2 koncerty takie same jak poprzednio: Anny German i lata 70-80 i bilety na rejs statkiem po morzu z tym , że tym razem każdy płynął kiedy chciał wybranym przez siebie statkiem (jednym z trzech).
Jestem bardzo zadowolona z pobytu : z miejsca, towarzystwa i przepięknej pogody (do 28 st), która nieco się popsuła dopiero w ostatnie 2 dni . Myślę, że jeszcze tam kiedyś wrócę.
Mój pobyt kosztował 1990 zł+62 klimatyczne. Pozdrawiam serdecznie i ....dobrej nocy życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24598
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: KORMORAN w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

Super Zosiu, dzięki za opinię :D
Pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: KORMORAN w Kołobrzegu

Post autor: andrzej1955 »

Pozdrowienia i Podziękowania za kolejny obszerny opis pobytu i co najważniejsze sympatyczny i bez konsekwencji- Zosiu :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: KORMORAN w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

Dziękuję za miłe słowa . Starałam się być rozważna , nie uczestniczyłam we wszystkich imprezach a towarzystwo miałam... "okrojone" . Chyba jednak był to ostatni moment bo teraz już bym raczej się nie zdecydowała ......
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KORMORAN w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

Dziękuję Zosiu za opinię :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: KORMORAN w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

😘😘😘
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: KORMORAN w Kołobrzegu

Post autor: MegiMar »

Zosiu,🌺 bardzo mi miło, że mogłam Cię poznać osobiście i spędzić, dzięki Ali, kilka uroczych chwil w Waszym, tj. kurortowym towarzystwie. Mam nadzieję na kolejne spotkanie, a póki co pozdrawiam z cudownie słonecznego dzisiaj Kołobrzegu. ☀️😊
ODPOWIEDZ