CRR Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14342
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

CRR Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Mam kilka pytań odnośnie tego ośrodka i proszę osoby bywające w Nim o odpowiedź :)

1) - czy możliwy jest wybór lekarza ? , jeśli tak , proszę polecić mi najbardziej dogadanego ( oczywiście na priv - RODO )
- czy lekarze słuchają naszych sugestii co do zabiegów ?



2) ... czy pokoje są z góry rozdzielone :?: jeśli tak , dalsze pytania nie maja sensu , jeśli nie , to ......
- czy można wcześniej rezerwować :?: jeśli tak , bądź nie , to ....
- czy wszystkie pokoje maja podobny standard ?
- większością są pokoje iluosobowe ?
- czy wszystkie pokoje mają balkony ?
- czy w pokojach są lodówki ?
- czy w pokojach jest wi-fi ?
- z których pokoi jest widok na wejście główne , czyli na ulicę ?

A najlepiej proszę polecić mi pokój dwuosobowy , oczywiście na priv , taki z balkonem , lodówką , widokiem na ulicę i niekoniecznie w sąsiedztwie dyżurki pielęgniarek ;)

3)... inne ciekawostki związane z pobytem w tym ośrodku
- porady
-ostrzeżenia
;)

Z góry dziękuję .... liczę tutaj szczególnie na pomoc 2 Pań :kwiat: :kwiat: , ale każda podpowiedź może okazać się na wagę złota :D
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 568
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: gamlog »

Witaj Gienia ja czekam na odpowiedz z krusu po złożonyn wniosku i jestem ciekawa tego Horyńca tylko dojazd tam to masakra :o zobaczymy co mi dadzą i kiedy :?:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14342
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Witaj gamlog :)
Nie wiem jak od Ciebie , ale z Krakowa na dzień dzisiejszy nie jest zły dojazd ... jedna przesiadka , ale widzę już , że we wrześniu tego połączenia nie ma :roll:
Mnie , w najgorszym razie mąż zawiezie , tym bardziej , ze rozpatrujemy możliwość Jego wyjazdu komercyjnego w moim terminie . Przynajmniej do Horyńca miałabym wyjazd zapewniony :) :P

O zabiegach opinie są bardzo dobre ..... do tej pory uważałam , ze to Szklarska oferuje najlepsze zabiegi , byc może po pobycie w Horyńcu zmienię zdanie :)
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 568
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: gamlog »

Z krusu byłam w Szklarskiej Jedlcu Iwoniczu jak dla mnie zabiegi sa na jednym poziomie
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14342
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Ja nie byłam tylko w Horyńcu i Jedlcu ;)

Mam nadzieje , że Pysiunia , Gaba lub inni byli kuracjusze CRR mi coś napiszą :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14342
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Nikt mi nic nie poradzi :?: :shock:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1380
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: Pancernz »

Ja ci doradze Ty Gienia już dni odliczaj bo na walizkach już jesteś i mężowi miejsce w szafie zwolnij :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14342
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Otrzymałam już cenne wskazówki na priv :D i jadę dzień wcześniej ;) bez męża - problem z urlopem :?
Jeszcze tylko 3 miesiące :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: zbigniew165 »

Gienia, to Ci się poszczęściło z tym mężem, że nie dostanie urlopu i pojedziesz sama. ;) :lol:
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: kmz44 »

GIENIA pisze: 08 cze 2019 10:35 Mam kilka pytań odnośnie tego ośrodka i proszę osoby bywające w Nim o odpowiedź :)

1) - czy możliwy jest wybór lekarza ? , jeśli tak , proszę polecić mi najbardziej dogadanego ( oczywiście na priv - RODO )
- czy lekarze słuchają naszych sugestii co do zabiegów ?



2) ... czy pokoje są z góry rozdzielone :?: jeśli tak , dalsze pytania nie maja sensu , jeśli nie , to ......
- czy można wcześniej rezerwować :?: jeśli tak , bądź nie , to ....
- czy wszystkie pokoje maja podobny standard ?
- większością są pokoje iluosobowe ?
- czy wszystkie pokoje mają balkony ?
- czy w pokojach są lodówki ?
- czy w pokojach jest wi-fi ?
- z których pokoi jest widok na wejście główne , czyli na ulicę ?

A najlepiej proszę polecić mi pokój dwuosobowy , oczywiście na priv , taki z balkonem , lodówką , widokiem na ulicę i niekoniecznie w sąsiedztwie dyżurki pielęgniarek ;)

3)... inne ciekawostki związane z pobytem w tym ośrodku
- porady
-ostrzeżenia
;)

Z góry dziękuję .... liczę tutaj szczególnie na pomoc 2 Pań :kwiat: :kwiat: , ale każda podpowiedź może okazać się na wagę złota :D
Gienia zadałaś tyle pytań że nie sposób na wszystkie odpowiedzieć. Najlepiej zadzwoń i o wszystko zapytaj /16 631 30 04/ jest tam bardzo miła obsługa i na pewno Ci odpowiedzą. Ja byłam dwa razy komercyjnie i byłam bardzo zadowolona. Rozmawiałam też z ludzmi którzy byli z NFZ lub KRUS to też podobało im się. Jak zauwzżyłam to chyba tam trójek nie ma tylko dwójki i jedynki. Dwójki są trochę ciasne a jedynki to takie duże jak dwójki. Pokoje mają duże balkony. Zabiegi są dobre ale na borowinę i siarkę trzeba chodzić do Zdrojowego ok.150 m :kwiat:
ODPOWIEDZ