KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: darek »

78-100 Kołobrzeg
ul.Sikorskiego 3

Obiekt wybudowany w latach 70-tych ubiegłego wieku jako resortowy Obiekt sanatoryjny dla Wojska w zamyśle miał to być Nawet Dom Spokojnej Starości.
Niestety zmiany ustrojowe doprowadziły w latch 90 -tych do upadku obiektu i do przekazania we władanie Uzdrowisku Kołobrzeg SA.
Od 2005 roku sukcesywnie toczone są prace modernizacyjne obecnie Modernizowana jest 3 winda tzw techniczna .
Pokoje od 5 piętra to dobre 3*** oczywiście od 10 Pokoje to 4****

Obiekt w zamyśle był wyposażony w pokoje dwu osobowe.

Obecnie obiekt dysponuje wg Kier Administracji - 500 miejsc noclegowych w pokojach 1-2-3 osobowych .
Obiekt posiada 12 kondygnacji ze sławną Kawiarnią Widokówka .
Do roku 2005 obiekt posiadał na Parterze i 1 piętrze baze zabiegową , od roku 2007 baza zabiegowa jest coraz większa Obiekt posiada swój Basen Solankowy oraz cały kompleks zabiegowy.

Niestety ze Względu na Protest Fizjoterapeutów oraz dość mocny Strajk Włoski zabiegi wykonywane sa .......
Na 54 zabiegi przed śniadaniem mam zaordynowane 20 w czasie ..sniadania kolejne 15 ?? i 15 w czasie obiadu
4 zaplanowane sa na 11-11,30

Jako że rozpiske dotyczącą Zabiegów ...Otrzymałem przy wieczornym Obchodzie pozwolę sobie Jutro na Mała Interwencję Czy .. Mam Odpuścić Posiłki -Diabetyk czy Zabiegi .

Pokoje

Tutaj Jedynymi wygranymi sa Małżeństwa pokoje dwu osobwe TYLKO dla Nich .
W obiekcie dla NFZ jest 6 pokoi jednoosobowych ale o nich nalezy zapomniec
pozostaja TYLKO POKOJE 3 osobowe.
juz dzis było kilka awantur dotyczacych pilota i Programów TV oraz kolejności korzystania z WC

POSIŁKI

Jest do wyboru chyba z 5 diet Ja wybrałem opcje dopłaty i nie zajmowania się że Ktoś Komus .. Zjadł Plasterek pomidora
Fakt Koszt 30 złotych za dobę Śniadania / Kolacje -SZWED obiady serwowane Plus Deser -Porcje duże nawet dla Mnie .

Uciechy

PLAŻA prawie pełna.
Lubelanka z którą miałem przyjemność się Spotkać Twierdzi że WCZORAJ-Niedziela był Armagedon
Plaża generalnie oczyszczona .
Tańce
Tutaj mimo poniedziałku u Marianka w Sanie totalny Kipisz ..ludzie się Bawia - inne Verano Lecz,Ikar mimo 27 st C o 19,30 ..Pełne
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: GIENIA »

Trochę do bani z tymi godzinami zabiegów :(


NIe trac czasu na awantury :D ... telewizor pooglądasz w domciu , a gdy siła wyższa nakaże , zapewne jest gdzies na piętrze ogólnodostępne wc ;) :oops:


Relacjonuj dalej :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: Felice »

Darek nie ma problemu z pilotem i oglądaniem TV bo ma do swojej wyłącznej dyspozycji 😁
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: GIENIA »

Felice ... myślałam , że Darek pisze na swoim przykładzie :) :oops:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: Felice »

Darek jest aktywnym obserwatorem 😂
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: darek »

GIENIA pisze: 18 cze 2019 11:07 Felice ... myślałam , że Darek pisze na swoim przykładzie :) :oops:
Nasza Felice

Dobrze wie ,że pewien pokój jest naprzemiennie zajmowany przez Dwóch portalowiczów .

TV -Fakt 32 cale plazma Stoi ....ale w pokoju jest Nowe radio i ono gra 24 godziny ..chyba oddam abonament na TV za dobre radio .
Moje Rybiki mają za gwarantowną 24 godzinną dyskotekę .

Odnośnie planowania zabiegów .

Pozwoliłem sobie z uśmiechem 37 udać się do Pań z Planowania .
Położyłem grzecznie kartę użyłem kolejnego 24 usmiechu i Obie Panie zaczęły się usmiechać .
Dziwnym trafem można było jeszcze skorygować zabiegi pierwszy od 9,00 ostatni 12,30 średnio 3 x na dobę i najważniejsze można kumulować mokry po mokrym .

Natomiast co do Protestu .

Jest to SMUTNE ,że Osoby z wieloletnim doświadczeniem odchodzą z Zawodu i Pojawia się coraz Więcej przybyszów za wschodniej granicy.
Ja JESTEM TOLERANCYJNY Ja nie mam nic do w/w Osób ale One troszkę obniżają Wartość Pracy Fizjoterapeutów
forumowicz

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: forumowicz »

Darek, zrób wpisa,jak pierwsze wrażenia,balety,dziunie,i te inne sprawy
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: GIENIA »

darek pisze: 17 cze 2019 23:29
Nasza Felice

Dobrze wie ,żepewien pokój jest naprzemiennie zajmowany przez Dwóch portalowiczów .
Jak to dobrze , dla chcących jedynki , mieć znajomości ;) dla tych bez znajomości , pozostają trójki :?
Tylko może lepiej nie pisać o tym na forum :?: :roll:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: Felice »

Niby dlaczego nie pisać na forum. Nie zawsze są to znajomości w szeroko pojmowanym znaczeniu,często niestety sytuacje wymuszają te „znajomości”
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: GIENIA »

Tylko , że jak Darek pisze , jedynek jest 6 , a osób potrzebujących może być o wiele więcej .... a pokój jest " naprzemiennie zajmowany przez dwóch portalowiczów " :roll:

Dla mnie to wsio rawno , każdy zna moje zdanie na temat pobytu w jedynkach , ale dla innych czytających :?: :roll:

...dlatego , może lepiej nie pisać o tym na forum .. :?
ODPOWIEDZ