KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: darek »

Tylko , że jak Darek pisze , jedynek jest 6 , a osób potrzebujących może być o wiele więcej .... a pokój jest " naprzemiennie zajmowany przez dwóch portalowiczów " :roll:

Dla mnie to wsio rawno , każdy zna moje zdanie na temat pobytu w jedynkach , ale dla innych czytających :?: :roll:

???????

Napisałem Naprzemiennie -może aby sprowokować :( bo jak by tak było to w ciagu roku musiałbym być 7 x :D :D :D :D :D :D w Tym Samym obiekcie .

Mógłbym się odnieść do innego PRZYPADKU
-DLACZEGO Małżeństwa mają Prawo do Dwójki
-Ale PARA już NIE
LUB w inne konfiguracji .

Wspomniałem WSZYSTKIE pokoje dwu osobowe są Dla Małżeństw , nawet powstał KONFLIKT dziś w oczekiwaniu na Zabiegi była prowadzona Dyskusja ,że Pani przyjechała z Mężem i On jest jedyn a Ona na Drugim i mają Problem o wzięli ze soba TYLKO 2 ręczniki i... Mąż nie może przebywać w Pokoju bo współ spaczka nie ŻYCZY sobie mężczyzn w Pokoju :(

Odnośnie Potrzebujących Nadal Wolny jest Pokój dla Osób Poruszających się na wózku i chyba tam ma byc umieszczone małzenstwo z dwoma recznikami ( acha wg nie potwierdzonych informacji Chłopaki zrobili wieczorek powitalny i szanowna Małżonka poczuła nieświeży ..oddech :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: GIENIA »

Darku :kwiat: kuruj się i baw dobrze :D :serce:
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 297
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 14

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: Tojka »

eh, darku, darku
do 17 czerwca byłam przez pare dni w Kolobrzegu - mozna bylo sie spiknąc na szybką małą czarna ;)
nie doczytałam, ze jestes ;)
Co do baletów - w Verano jakos mi nóżka lepiej chodzi, niz w Sanie ;)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2554
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: Mazrena »

Byłam w Perle w listopadzie i dla mnie było ok :D . Wiadomo ,że byli tacy co im wszystko przeszkadzało :P ja nie narzekałam i przyjęłam to co mi dano :lol: :lol: Luksus mam w domu :twisted: ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: darek »

Witam

Pozwolę sobie na szybka i krotką relację .
Wiadomo czas pobytu w wodach zawsze szybko płynie.

Wczoraj w Tradycyjne Boże Ciało
Duzy % kuracjuszy udało sie na Procesje ... nie liczni dotrwali do 4 Ołtarza -wiadomo UPAŁ :)

Co do :

Ktoś wspominał że trwa niekończący się REMONT ..obecnie na tapecie jest 3 Winda ta tzw Służbowa Towarowa.
Zastanawiam się Co Ci Panowie tak skuwają w szybie Mocne Udary są Włączone od 8 do 14 plus tzw szlifierki kątowe.
Dobrze że Jest pogoda plażowa bo gdyby było ...deszczowo to było by ciężko.
Kolejny Problem to Windy i Brak w nich wentylacji w poprzednich było Super.
Koniec narzekań sa dwa ciągi schodowe zawsze można się przejść :)

W poprzednim poście opisywałem o sytuacji Fizjoterapeutów .
Faktycznie wg rozmów NIKT nie kwapi się na rozmowy z Nimi a Oni mimo Noszenia owych koszulek Protestatcyjnych -WYKAZUJĄ Bardzo duzo empatii i Wykonują swe obowiązki Jak Najlepiej -Jest mimo cięzkiej Sytuacji UŚMIECH dla Kuracjusza .
Maria3003
Posty: 2
Na forum od: 26 cze 2019 16:37

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: Maria3003 »

Własnie wróciłam z pobytu komercyjnego z Perły Bałtyku,i raczej nigdy więcej tam nie pojadę ,pomimo dużej odpłatności trzeba walczyć o coś do zjedzenia w porze kolacji i śniadania, prosić o sztućce,chleb, kubki do herbaty,nikt nie pilnował czy coś się własnie skończyło,jedzenie słabe i monotonne,bufet mały jak na tak dużą ilość gości.Tłok przy bufecie.Płacąc pełna odpłatność obiad zaserwowany gołąbek i dwa ziemniaki to trochę nie porozumienie. Panie z obsługi jakby pracowały za karę, w recepcji również,nie uprzejme i zajęte własnymi rozmowami mimo że stałam przy ladzie i czekalam na zainteresowanie.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: GIENIA »

Mario , nie byłam w Perle , ale tez słyszałam takie opinie od znajomych , którzy tam byli :roll:
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: lubelanka64 »

Takie przeżycia miałam w Perle a właściwie Kombatant wiele lat temu....byłam komercyjnie...o godzinie 9.00 po szwedzkim stole było tylko wspomnienie i bałagan do posprzątania, lata minęły ale wychodzi na to, że nic się nie zmieniło.
Darek jak znosisz wakacyjny najazd wczasowiczów i wszechogarniający zgiełk i harmider dzieciarni i młodzieży. Szukaj ciszy i spokoju na plaży w Podczelach, tam jest fajnie. Życzę udanej i skutecznej kuracji, napisz coś dla Maxa o "dziuniach" z Kołobrzegu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: darek »

???????????

Drodzy Mili

Co Ja będę powielał wasze opinie i wpisy.
Codziennie obawiam się i poniekąd obserwuję CZYM ZASKOCZĄ -Goście .

Maria -opisuje zdarzenia prawdopodobnie z zeszłego Tygodnia .
Było Spoko .

Ale to co dzieje się od soboty to totalny ARMAGEDON.

Zastanawiam się GDZIE Ci ludzie się wychowali .
Dlaczego są Tacy BUTNI
Może i bezczelni.

Jeden z przykładów
Wczoraj do Obiadu nie było deseru ..Ciasto.
Podano je do Kolacji.
AKCJA TYGODNIA -Pani zajumała tzn przesunęła cała blachę ciasta z ..chyba Rabarbarem do swojej ..reklamówki .

Kolacja dziś

4 automaty do za parzenia Herbaty karna kolejka i Nagle podchodzi para i JEST SAJGON .
Problem z miejscem spożywania to inny PROBLEM

Chyba NIGDY już nie wezmę w Perle Opcji Pełnego wyżywienia wolę juz NFZ i dokupować sobie w sklepie
forumowicz

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: forumowicz »

Czytam... Myślę o cichym Polańczyku, kulturalnych 140 osobach w Dedalu jakie mi się trafiły, staram się przełożyć tłok, ścisk, smród spalin i pełne kluby na uciechę...i robię myślami dwa kroki w tył. Nigdy a już z pewnością nie prywatnie w takie miejsce latem. Ciarki mnie przechodzą na samą myśl.
Tym niemniej Darku z uwagi, że to Twoja bajka życzę Ci pobytu bez żadnych złych niespodzianek. I miłych znajomości lub spotkań forumowych. I fajnych dziuni o których pisze Max. 😉Trzymaj się.
ODPOWIEDZ