KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Maria3003
Posty: 2
Na forum od: 26 cze 2019 16:37

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: Maria3003 »

GIENIA pisze: 26 cze 2019 16:57 Mario , nie byłam w Perle , ale tez słyszałam takie opinie od znajomych , którzy tam byli :roll:
Wygląda na to ze nic się nie zmienia w Perle Bałtyku,nie wymagam nie wiadomo czego,ale choćby troche uprzejmości i uśmiechu na twarzy,wtedy łatwiej znieść puste talerze przy szwedzkim stole i brudne zastawy przy stolikach.
Ale sa tez pozytywy,to oczywiście czysty i ładny pokoj,
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: darek »

Niestety Perła Bałtyku to Niestety dawny KOMUNISTYCZNY MOLOCH.

Kiedyś było to 375 łóżek .

Mario zgadza się Panie na stołowce są PRZEPRACOWANE na dziś Gości Komercyjnych jest ponad 260 obiadów !!!!
Plus kolejne 300 kuracjuszy z NFZ
Bo tak kolacji jak i śniadań NIKT nie weryfikuje praktycznie Każdy wchodzi jak do.....

Opisujesz że są czyste pokoje TAK -ale środki chemiczne jak i higieniczne są na niskim poziomie ta tzw najniższa półka .
Mam do czynienia to wiem.

Sytuacje nadrabia Personel Sprzątający z okolic Zaporoża w Donbasie na Ukrainie

Pracownicy Bazy zabiegowej ..był SPOKÓJ choć NIKT z nimi nie rozmawia
PROTEST dla PROTESTU

Obecnie mają Totalny Lajcik -Wakacje Mniej kuracjuszy a Pełnopłatni idą raczej w kierunku Basen
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: darek »

Florka pisze: 26 cze 2019 19:59 Czytam... Myślę o cichym Polańczyku, kulturalnych 140 osobach w Dedalu jakie mi się trafiły, staram się przełożyć tłok, ścisk, smród spalin i pełne kluby na uciechę...i robię myślami dwa kroki w tył. Nigdy a już z pewnością nie prywatnie w takie miejsce latem. Ciarki mnie przechodzą na samą myśl.
Tym niemniej Darku z uwagi, że to Twoja bajka życzę Ci pobytu bez żadnych złych niespodzianek. I miłych znajomości lub spotkań forumowych. I fajnych dziuni o których pisze Max. 😉Trzymaj się.
Wykaz schorzeń jakie posiadam .
Pozwala mi na możliwość pobytu w 2-3 miejscowościach na terenie Polski.

Nie ukrywam że PIERWSZY raz jestem w czasie wakacji i tego...............NAWAŁU .
Nieukrywam ,że wniosek był ,ale nie było tzw turnusu opcja koniec czerwca lub po 15 września .

Co do SPOTKAŃ to nawet dziś nieopatrznie było szybki browarek z ...Forumowiczem oczywiście perspektywa kolejnych.

Co zaś tyczy się Przysłowiowych <DZIUNI> to temat zastępczy.

Okres Wakacyjny to raczej Okres kiedy skierowania Otrzymują Małżeństwa lub Koleżanki w Wieku Mojej Mamy :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:

Nawet dziś u sławnego Marianka w Sanie czy innych Tańćbudach dominowały krotkie gacie i klapki :( :o
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: jan19557 »

Ciekawe jak sobie wyobrażasz tańce w taki upał w pantoflach i garniturze. Na takich imprezach nie obowiązuje strój wieczorowy.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14335
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: GIENIA »

Masz racje Janku :) kawiarenki sanatoryjne , to nie dansingi , chociaż niektórzy je tak nazywają , w kawiarenkach sanatoryjnych można wystąpić ;) także w rybaczkach , lekkich koszulkach itp... :)
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4576
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: rybka »

Krótkie spodenki i klapki to tylko na tańcach pod gołym niebem.. ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: Felice »

jan19557 pisze: 27 cze 2019 12:59 Ciekawe jak sobie wyobrażasz tańce w taki upał w pantoflach i garniturze. Na takich imprezach nie obowiązuje strój wieczorowy.
Nikt nie mówi o garniturze i stroju wieczorowym...ale na pewno nie krótkie spodenki i klapki.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: darek »

Czas temu był post n/t ubioru Pań /Panów na tzw Tańce.

Poniekąd zgadzam się -JEST TO Tylko Moja opinia ,że lokalach zamkniętych zalecany jest strój .
No nie ukrywam ,że czułbym się może nieswojo idąc do Kawiarni Bałtyk na ...Dancing .

W krótkich gaciach t shirt-cie skarpetkach i sandałach a Partnerka w podobnym plażowym stroju .

wybieram raczej opcję ;

Gdy Partnerka ubrana jest w sukienkę , a jej Partner w marynarce no casualowej koszuli ..nawet z krótkim rękawem spodniach oraz pełnych butach.
forumowicz

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: forumowicz »

Koniecznie bez majtek, ewentualnie bez stanika
forumowicz

Re: KOŁOBRZEG Perła Bałtyku

Post autor: forumowicz »

Panie się ładnie stroją nawet do przesady na tańce, więc panom chyba wypada nie wyglądać jak ostatni dziad,czy krótko ubrany,sam nie wiem co sądzić,ja lubię sportowy styl,spodnie długie i koszulka z krótkim rękawem, garniturów i koszul z długimi nie lubię po prostu,no ale z tego co Darek opowiada panie lubią facetów z długimi
ODPOWIEDZ