Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: forumowicz »

Witam :)
Z lekkim poślizgiem chciałbym przekazać parę informacji o Wiarusie w którym byłem na turnusie Zus w podanym wyżej terminie .

Choć podobno nie ma przyjęć wcześniej ,jednak ja i parę osób bez problemu zostaliśmy zakwaterowani w przeddzień rozpoczęcia .
Sam dzień w którym zaczął się turnus przebiegał sprawnie ,wizyta u pielęgniarki i u lekarza ,tych było dwoje .
Ponieważ to turnus Zus więc cała nasza historia choroby jest już na miejscu ,dobór zabiegów w zasadzie bez problemu ,jednak co raczej wiadomo ponad 60% to ćwiczenia w tym na basenie do którego trzeba było przejść około 200 metrów ,co w tym okresie nie jest żadnym problemem .
Reszta zabiegów nie odbiega od tych w innych ośrodkach ,można oczywiście sobie dokupić jakieś dodatkowe .
Pokoje dla nas dwuosobowe ,dla NFZ trzyosobowe ,jedynek niestety nie ma .
Pokoje wygodne ,oczywiście wszystkie z balkonami ,łóżka także czego się osobiście obawiałem .I choć może wystrój trochę z przed kilku lat to bardzo czysto .I tutaj ukłon dla Pań sprzątających ,w zasadzie opróżnianie koszy na śmieci codziennie ,odkurzanie co dwa dni ,ale jeśli ktoś sobie życzył to bez problemu częściej .Dwa ręczniki wymieniane co tydzień ,pościel w połowie turnusu ,ale tutaj także według indywidualnych życzeń .
Tak więc w budynku i wokół czysto i schludnie .
Stołówka duża ,wszyscy mieszczą się w jednej turze .Obiady bardzo smaczne ,kolacja zawsze coś na ciepło ,na śniadanie codziennie zupa mleczna plus oczywiście ,wędlina ,serki itp .Może ilości nie za duże ,ale nie było tak zle ,przy tzw. wsadzie do kotła 10 zł .Panie kelnerki bardzo sprawnie podające posiłki ,zawsze z uśmiechem i życzliwością .
Tak samo cała reszta personelu :)
W budynku jest kawiarnia czynna zawsze od 19 ,można posiedzieć czy potańczyć ,na ostatnim piętrze stół do tenisa .
Na zewnątrz dużo ławek przed i za budynkiem gdzie spędzaliśmy dużo czasu głównie miedzy zabiegami których w sumie było 118 ,w tym parę pogadanek i zajęć relaksacyjnych .
Telewizor płatny 78 zł od pokoju ,a parking jeśli się nie mylę 130 zł .
Jedynym minusem przynajmniej dla mnie to brak organizatora jakiś imprez ,nie było żadnego ogniska z góralami (sami urządzaliśmy różne imprezy ) a także jakiejś wiaty gdzie można by posiedzieć czy zorganizować grilla .
Ja osobiście jestem zadowolony z pobytu i dziękuję wszystkim którzy się przyczynili do fajnie spędzonego czasu :kwiat:
Złockie jest oddalone od centrum Muszyny około 3 km,ale jeżdżą autobusy (3 zł ) ,a spacer zajmuje około 45 minut .
Tereny spacerowe dla każdego ,tak samo rowerowe ,niestety w ośrodku brak wypożyczalni .
Miejsce spokojne ,ciche i urzekające swymi widokami .
Jeśli mógłbym pomóc wyjeżdżającym tam to proszę pytać :)
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: andrzej1955 »

Serdeczne Podziękowania za opinię o tym tak mało opisywanym Obiekcie-cieszy również fakt że Masz Miłe wspomnienia po pobycie i rehabilitacji,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: Pancernz »

Super że się pobyt udał to najważniejsze ,opis świetny tak trzymać !
forumowicz

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: forumowicz »

Janusz wielkie dzięki :) , zamiast plusika :kwiat:

rzeczywiście na forum nie widziałam konkretnych opisów ośrodków w Muszynie , może opinia Janusza zapoczątkuje i inne ośrodki zostaną ocenione.
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1790
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: Andrzej1958 »

Wybieram się do Muszyny, sanatorium Korona w październiku. Po powrocie opiszę. Będzie więcej.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: andrzej1955 »

Witam,liczymy na Twoją Aktywność i poszerzenie opinii na temat Korony,Owocnego,Miłego Pobytu,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: wiktor64 »

Dzieki Janusz 63 za opinie takich opini oczekujemy nawet z poslizgiem
tak jak piszesz ale jest i to sie chwali sam wiesz jak tu jest jad pytają
i po powrocie cisza a za 2 lata pytają dzieki jeszcze raz i mały
browarek leci :) :) :)
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: Nutka »

Dziękujemy Ci Januszku za opis...na pewno kogoś zachęci do wyjazdu .
Na mnie osobiście Muszyna dobrze działa,kto wie czy mnie tam kiedyś jeszcze nie wywieje ;)
forumowicz

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: forumowicz »

Nutka jak Cię będzie wywiewać to daj znać ,polecimy z jednym podmuchem :D

Dziękuję Wszystkim za miłe słowa :kwiat:

Muszyna na pewno jest miejscem do którego chce się wracać :D zaczyna wygrywać moją konkurencję z Wysową ;)
Pozdrawiam i Wszystkim tam jadącym życzę przemiłych wrażeń :)
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: Nutka »

To szykuj się na jesień ;) ...Podarujemy sobie Szczawnicę i pozwiedzamy muszyńskie zakamarki :D
ODPOWIEDZ