Sośnica Zakopane

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Sośnica Zakopane

Post autor: Gabriela »

Jesteśmy z mężem tydzień po turnusie 2tydodniowym w tym ośrodku 15 VI-28VI 2019r. Organizator Poltour z Krosna ;) Bardzo fajnie zorganizowany turnus,nie było czasu sie nudzić :shock: Moze po kolei: Parking nie duży, za darmo dla kuracjuszy przy obiekcie,gdzie często trzeba płacić w Zakopanem. Recepcja: Osoby tam pracujące uczynne,miłe. Pokoje: dla mnie w sam raz,duże łoże małżeńskie o które prosiłam, telewizor płaski, przestronny balkon z widokiem na góry (pół Giewontu) Nie szukałam wygód tylko widoki :lol: Zabiegi: p.Paweł rehabilitant bardzo pomocny w doborze zabiegów; dostałam to co chciałam do mojego schorzenia. Baza zabiegów uważam jest pod każdego. Można jeszcze chodzic na kijki,basen, i aqua aerobi który prowadzi prze sympatyczna p. Bogna. Później już Bogna ;) Dostepna tez jest niewielka siłownia, bierznia,orbitrek,rowerek,ławeczka,ciężary i radio;) Kuchnia: śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu. Jedzenie urozmaicone wędliny,pasty,warzywa,owoce,naleśniki,ciasta do kawy; gorące napoje rano kawa,herbata,mleko,kakao. Wieczorem tylko herbata. Dziewczyny z obsługi przesympatyczne szczególnie Justynka ;) Obiad serwowany,bardzo dobre i przemyślane meni(w piątki jak wszędzie ryba). Panie sprzątające miłe, wymieniają w pokoju wszystko o co sie poprosi np: szlafrok,ręczniki. Nie było tak ze nie bo przysługuje tylko raz na turnus. Dokładały tez papieru niezależnie czy rolka się kończyła 8-)
Pensjonat ten naprawdę wszędzie ma blisko,chociaż jest w spokojnej części miasta. Blisko do skoczni,Krupówek,Biedronki,Kina,Parku.
Jak wspomniałam organizator Poltour z Krosna wszystko ma przemyślane Wycieczka na Morskie Oko, kręgle, AquaPark. Dodatkowo co chcieliśmy więcej zobaczyć nie było problemu. Spływ Dunajcem,Termy Chochołowskie, zamek w Niedzicy i zalew Czorsztyński, wyjście w góry. Tance,spotkania z gazda po którym jeszcze mi sie w głowie kręci :lol:
Podsumowując wyjazd i obiekt bardzo udany. Jedyne miejsce gdzie wrócili byśmy jeszcze raz z mężem. Ludzie na turnusie poznani przesympatyczni,szczególnie Ewa z synem Czarkiem,Asia z córcia Agnieszką,Błażej,Alinka z mężem Mateuszem. Żal było wyjeżdżać ;)
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: stokrotka »

Tyle superlatyw,że obawiam pytać o cenę od osoby za taki turnus. :o
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Sośnica Zakopane

Post autor: jacky6 »


Dzięki za relację, być może przyda się.
Właśnie jestem w trakcie studiowania stronki internetowej.
Ceny też tam są.
Najważniejsza jednak bezpośrednia opinia ( ocena ) korzystającej osoby.

Pozdrawiam

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: BarbaraB64 »

Gabriela dziękuję za relację z Sośnicy , Ja jadę tam na turnus 31 Sierpnia i też z biurem POLTOUR , to mój pierwszy wyjazd a co do ceny to porównując z innymi ośrodkami wcale nie tak drogo zważając na bogaty program wliczony w cenę ,za pokój 2 osobowy bo jedynek już nie było 2090 zł , udało mi się dostać też dofinansowanie z PEFRON-u więc jest super .
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: Gabriela »

... Zapomniałam dodać ze tam jest jeszcze sauna, najlepsze dla mnie miejsce relaksu :serce:
Cieszę sie ze wybrałaś właśnie tam turnus,atrakcji jest całe mnóstwo. Napewno nie będziesz żałować. U mnie zaważyło to ze w cenie turnusu był WJAZD na Morskie Oko,i to nie konikami tylko busem. Gdybym miała iść z buta 9km,obejść jezioro i potem wracać ;(. W życiu bym nie polazłeś. :lol: Ja dodam ze nie miałam pogody na 14dni 9 było deszczowych. :roll: ale liczy sie pogoda ducha i nastawienie ;)
Basia na prywatnym mogę ci coś jeszcze podpowiedzieć ...
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: BarbaraB64 »

Gabriela mnie też program turnusu przyciągnął bo przecież nie tylko zabiegi są ważne ale spędzenie miło wolnego czasu , też nad Morskim Okiem nie byłam , w ogóle w Zakopanem nie byłam chociaż ode mnie to nie tak znowu daleko . Piechotą też bym nie dała rady bo problemy z nogami a za jakieś rady będę wdzięczna i nie ukrywam że chętnie podpytam o kilka rzeczy ;)
forumowicz

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: forumowicz »

Dziękuję Gabrielo , no i proszę jak szybko Twoje wiadomości przydały się :)
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: Gabriela »

Nawet nie sądziłam ze będzie mój wpis tak pomocny.
Niezdecydowanym wszystkim mówię ze warto jechać do Sośnicy. Tez byłam pierwszy raz w Zakopanem. Wielu rzeczy jeszcze nie zwiedziłam i zobaczyłam,na jeden wyjazd sie nie da,szczególnie przez niepewna pogodę. Górale tam mówią ze pewniejsza jest kobieta niż pogoda :roll: :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: wiktor64 »

dzieki za opinie zawsze jaka kolwiek opinia
jest drogocenna czy to sie jedzie prywatnie czy z NFZ :)
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: Gabriela »

BarbaraB64 pisze: 08 lip 2019 21:46 Gabriela dziękuję za relację z Sośnicy , Ja jadę tam na turnus 31 Sierpnia i też z biurem POLTOUR , to mój pierwszy wyjazd a co do ceny to porównując z innymi ośrodkami wcale nie tak drogo zważając na bogaty program wliczony w cenę ,za pokój 2 osobowy bo jedynek już nie było 2090 zł , udało mi się dostać też dofinansowanie z PEFRON-u więc jest super .


Basia to już z górki ci teraz leci,2 tygodnie i witaj przygodo w Sośnicy ***
Życzę pobytu pełnego wrażeń
ODPOWIEDZ